EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Telo od koga zastaje dah!!!  (Read 4410 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Kuku Lele

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 1
  • Gender: Female
Telo od koga zastaje dah!!!
« on: April 24, 2009, 05:51:37 PM »
...mislim, htela bih da imam "telo od koga zastaje dah"  :lol:  :lol:  :lol:

Visoka 164 cm, 65 kg, za divno cudo ne premlitava i nekako srazmerno buckasta, ali sa uzasnim butinama sa jako vidljivim rupicastim celulitom, koga takodje ima i na guzi (ne daj Boze da se i tu nije napravio) i u grudima sam ravna kao daska :blush:

Shvatila sam da je vrag odeo shalu kad sam videla da mi se butine tresu nekako nenormalno i jako odvratno izgleda :((((((((( Stomak od napred i nije strasan, malcice salast, ali zato sa strane imam pravu zurku, ogromne naslage sala kog iskreno nemam predstavu kako da se otarasim i sve sam depresivnija :(((( I sve bih dala da postanem zategnuta, a cinimi se da je nemoguca misija da imam lepe noge i da nosim sorc na leto... :((((

Al dobro, kud sam se sama ovakvom napravila, na meni je i da promenim situaciju/izgled... :)

Precesljala sam sajt od glave do pete i priznajem da je apsolutno sjajan, i bas me je motivisao, hvala...  :clap:

Evo ovako, da ne bih jos mnogo zamarala, probacu da pokapiram dobro ovo oko ishrane iz onog dela "problemi sa viskom kilograma" mada mi se cini da cu se ja ugojiti ako budem jela 5 puta dnevno, al ce da probam :)

I pocinjem sa trcanjem i trcanjem i trcanjem, da stesem malo ovo salo... pa za neko vreme bih pocela i sa nekim vezbama...

Molim za podrsku i pomoc! :help:


Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Telo od koga zastaje dah!!!
« Reply #1 on: April 24, 2009, 06:10:17 PM »
ako si pazljivo citala trebala bi znati zasto se jede 5+ puta dnevno
takodje, trcanje, trcanje, trcanje nije najbolji izbor


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline Mici

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 385
  • Gender: Female
Odg: Telo od koga zastaje dah!!!
« Reply #2 on: April 24, 2009, 06:29:38 PM »
...Evo ja te pdrzavam... :) :blowkiss:
-Sto vise tecnosti ...reguilsana ishrana...treniranje...
Probaj sa 5 ionako nema sta da izgubis, mozes samo da dobijes kg... :lol:, salim se naravno...
Slobodno jedi cesce po manje obroke tako ces ubrzati metabolizam...Naravno treba `pametno` jesti...Pravo vreme,dobar izbor hrane, koliko cega, sta, kako...bla, bla... Grudi prihvati takve kakve su...to ti je sto ti je, njima nema pomoci...
Run Kuku Lele run... :lol: Treba imati kondicije za to sto planiras...polako...nemoj da sagoris u startu... :)
Kako si se do sada hranila? Napisi jedan dan kako izgleda... kazes da bi vezbala, sta?
Naci ce se neko da ti izadje u susret svakako... Odlicno sto citas sajt, nastavi tako, utvrdjuj gradivo... :) :blowkiss:
masa je mama   :lol:

Offline tiana

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 35
  • Gender: Female
Odg: Telo od koga zastaje dah!!!
« Reply #3 on: April 24, 2009, 09:46:27 PM »
butinama sa jako vidljivim rupicastim celulitom, koga takodje ima i na guzi (ne daj Boze da se i tu nije napravio)

Za celulit, ti je najvaznija ishrana, vezbe tu ne pomazu...pravilna ishrana i mnoooogooooo vode..da se to razbije...
Samo napred....:D
Padamo da bismo nauchili da ustanemo :D

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Telo od koga zastaje dah!!!
« Reply #4 on: April 25, 2009, 09:46:50 AM »
Quote
takodje, trcanje, trcanje, trcanje nije najbolji izbor

bolje bi bilo tegovi tegovi tegovi  :yes:
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Telo od koga zastaje dah!!!
« Reply #5 on: April 25, 2009, 10:31:27 AM »
kako izgleda to telo pre nego sto ostanemo bes daha  :rolleyes01:
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Boky_LA

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1139
  • Gender: Male
  • Gym & Gym, Slovačka 17, NS.
Odg: Telo od koga zastaje dah!!!
« Reply #6 on: April 25, 2009, 11:58:04 AM »
Napisi svoju ishranu od juce npr!
A ako si odlucila da odradis "Telo od koga zastaje dah!!!" to onda radis za sledecu godinu.. 2 ... al u svakom slucaju mozes da se popravis za ova 2-3 meseca (mislim ako se spremas za bazen, kao vecina)
Samo se trudi :D bices veoma zadovoljna napredkom, Zelim ti sve najbolje!!
Champions Train Losers Complain.

Offline casperbgd

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 49
  • Gender: Male
Odg: Telo od koga zastaje dah!!!
« Reply #7 on: April 25, 2009, 04:00:21 PM »
Unapred izvinjenje na offtopicu

Samo prestani da se kupas i eto ti tela kojim bi nas ostavila bez daha. :rolleyes01: