EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: maca hoce okruglu guzu :)  (Read 97610 times)

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Offline Joanna

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 84
  • Gender: Female
  • http://www.myspace.com/polupanderkaaa
Odg: maca hoce okruglu guzu :)
« Reply #130 on: September 28, 2008, 07:57:47 PM »
U redu, hvala. U pocetku sam radila sa olimp. pa mi je neki lik rekao da radim sa tegovima za ruke, pa sad kad sam povecala tezinu boli me. Pa kontala sam da je mozda previse za iskorak 28 zbog toga sto je to (bar po meni) teza vezba... Uglavom, Hvala.  :blowkiss:
Beskorisno je u starosti produžavati život. Treba produžavati mladost.

Offline stefan petrov

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 42
  • Gender: Male
Odg: maca hoce okruglu guzu :)
« Reply #131 on: September 28, 2008, 08:17:34 PM »
Zasto bi bilo tesko? U redu je, nisam maloumna. :) I ispravka, "I za ISKORAK da uzimam istu kilazu kao i za cucnjeve, 28k, ili je to previshe?" .... Pa, stefan petrov, za moje ruke jeste opterecenje da u svakoj imam po 8kila, zato i pitam da li je bolje da ISKORAK radim sa ol shipkom?

Wec si dobila odgowor...ako ti je tesko, radi sa sipkom...opet ponawljam da kilaze nisu bitne, bitna je forma izwodjenja.

Offline Vojkan

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 444
  • Gender: Male
Odg: maca hoce okruglu guzu :)
« Reply #132 on: September 28, 2008, 08:21:05 PM »
U redu, hvala. U pocetku sam radila sa olimp. pa mi je neki lik rekao da radim sa tegovima za ruke, pa sad kad sam povecala tezinu boli me. Pa kontala sam da je mozda previse za iskorak 28 zbog toga sto je to (bar po meni) teza vezba... Uglavom, Hvala.  :blowkiss:

To je verovatno zato sto si mu zauzimala dosta mesta sa sipkom :evillaugh: inace ne vidim ni jedan razlog zasto bi te tezine radila sa bucicama...Probas za iskorak,vidis, osetis pa ako je tesko smanji.
" Lisica mnoge varke zna, divlji vepar jednu, ali vrednu. "

Offline Joanna

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 84
  • Gender: Female
  • http://www.myspace.com/polupanderkaaa
Odg: maca hoce okruglu guzu :)
« Reply #133 on: September 28, 2008, 08:49:34 PM »
hehehe hvala hvala :) Ok, znaci, samo sibaj! Cool  :wow:   :blowkiss:
Beskorisno je u starosti produžavati život. Treba produžavati mladost.

Offline Jolina_92

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 3
  • Gender: Female
Odg: maca hoce okruglu guzu :)
« Reply #134 on: September 29, 2008, 08:02:12 PM »
Ajme joAnna, trebalo mi sat vremena da procitam swe owo, hahah  :) zloo
Smorila si i boga i oca majke mi  :clap:  :crazy: hahaha Swe , ALI swe ti je lepo objasnjeno, nemenjaj nish i radi !
Inache ja sam ona njena drugarica sto sam joj rekla da treba da "izduzi zadnju lozu" hehe  :wallbash1: u mojim kondicionim treninzima postoje vezbe za celo telo , sto je i normalno jer treniram profesionalno.........i nisam bila zadovoljna svojom oklembeshenom zadnjicom hihi :) Pitala sam mog trenera koje vezbe da radim tj da pojacam ili ubacim, reko je da samo radim Cucanj , iskorak, ono penjanje uz stepencu ili sta je vec (neznam strucno da se izrazim) i vezbu za zadnju lozhu bilo sa gumom ili na spravi! ajmeeee ako me ko kapira? zloo :P i dobila sam savrsen rezultat posle 3 meseca rada toga pored Tenisa i josh drugih milion vezbi,....aali joanna je pocetnik tako da Joanna Radi swe kao sto je napisano, pomocu ti kolko mogu! njIHAAAAAAA  :wow: :) :) :) :) :)

Offline Mr.X

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 847
  • Gender: Male
Odg: maca hoce okruglu guzu :)
« Reply #135 on: September 29, 2008, 08:16:06 PM »
Jel se ta guza zaokruglila? :clap:
Na sve proizvode iz pansporta 10% popusta,plus dodatni extra popust na porudzbine preko 6000din

061/20-37-867

DAJTE VULETU SECERA I VODE!!!!

Offline Joanna

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 84
  • Gender: Female
  • http://www.myspace.com/polupanderkaaa
Odg: maca hoce okruglu guzu :)
« Reply #136 on: September 29, 2008, 09:04:27 PM »
Pa kad nisam upucena niusta od toga...  :blush: Hvala sto sam ispala maloumna Jojo :D (samo ispala, a-ha  :lol: )   :hitself: 
Beskorisno je u starosti produžavati život. Treba produžavati mladost.

Offline Jolina_92

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 3
  • Gender: Female
Odg: maca hoce okruglu guzu :)
« Reply #137 on: September 29, 2008, 09:13:53 PM »
zasto si ispala maloumna ?  pa ja sam se zaje*avala sto se tice onoga *smorila si* itd....pa normalno swako bi ko je neupucen jbt..........
 Mr.X bila je okrugla i zategnuta, ali sam prestala sa radom i omrsavila i sw eje splasnulo, i sada opet pocinjem tj radim od kad i JOanna........
A ja sad neznam da li me je taj trener zaje*o, to je bilo zimus i vishe ne treniram s njim.......ali meni su se swideli rezultati......
 P.S. rekla sam da cu ti pomoci koliko mogu i koliko znam , USTv. ako zelish moju pomoc...... a pomoc od ovih ovde ljudi si dobila........sorry ako sam te uvredila, nije mi bila namera, samo sam se malo zezala!!!!!!!!!!  :wallbash1: :wallbash1: :wallbash1:

Offline Joanna

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 84
  • Gender: Female
  • http://www.myspace.com/polupanderkaaa
Odg: maca hoce okruglu guzu :)
« Reply #138 on: September 29, 2008, 09:18:33 PM »
hhahahhaa Okay je  :lol: :lol:  Maloumna sam po pitanju ovoga  :lol: :lol: Hahaha :)  Ma, meni je svaka pomoc dobro dosla, a ti ima da ides samnom ili sutra ujutru ili prekosutra, da mi stavis one tegove nazad za cucnjeve, da se ne slomim kao sto sam mogla prosli put  :yes:  :dunno:
Beskorisno je u starosti produžavati život. Treba produžavati mladost.

Offline Jolina_92

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 3
  • Gender: Female
Odg: maca hoce okruglu guzu :)
« Reply #139 on: September 29, 2008, 09:28:57 PM »
 :) :) hehe okeee! :D  i daa zaboravila sam da kazem, pored tix par vezbica ja sam radila i agilnost i kilometre i kilometre trcanja, explozivnost, statiku, izdrzljivost, i 2h Tenisa........i td.....hehe :wow:

Joanna  :blowkiss: :blowkiss: :blowkiss: :blowkiss: :blowkiss: :blowkiss: