EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: maca hoce okruglu guzu :)  (Read 97604 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Kojic

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 554
  • Gender: Male
  • Napunio sam godinu dana
Odg: maca hoce okruglu guzu :)
« Reply #190 on: December 22, 2010, 05:51:50 PM »
treba biti realan

Offline lokk1

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2294
  • Gender: Male
Odg: maca hoce okruglu guzu :)
« Reply #191 on: December 22, 2010, 06:24:56 PM »
treba biti realan

ne razumem te .. svako sebi postavlja ciljeve i tezi njima .. ne vidim da je napisala da zeli zadnjicu velichine new yorka ..

nego hoce da se vrati na NIVO KOJI JE VEC IMALA ... zashto je to nerealno ... nerealno je da ja vodim ovu diskusiju i to sebi nikad necu uspeti da objasnim  :crazy:
OATZ AND SQUATZ !

HATERS GONNA HATE!!

Offline Kojic

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 554
  • Gender: Male
  • Napunio sam godinu dana
Odg: maca hoce okruglu guzu :)
« Reply #192 on: December 22, 2010, 07:33:43 PM »
dobro, vi mislite da je to (da vrati nivo koji je vec imala, ali sad MISICIMA) realno i moguce....... ja mislim da je nerealno, i ako ona to uspe i ja cu 30cm

Offline vlado0550

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 258
  • Gender: Male
Odg: maca hoce okruglu guzu :)
« Reply #193 on: December 22, 2010, 07:44:02 PM »
dobro, vi mislite da je to (da vrati nivo koji je vec imala, ali sad MISICIMA) realno i moguce....... ja mislim da je nerealno, i ako ona to uspe i ja cu 30cm

Kojicu, otjera temu u off, a i to sto pricas nema nikakvog smisla, cura radi na sebi i to je super, i ti radis na sebi, predpostavljam, a ja da te pitam koliki ti je biceps i dali ga radis u teretani, jer po tebi nema potrebe i onako nemozes da dosegnes nivo za takmicenje, kako ti kazes... Svima nama ostaje da "izvacimo" najbolje sto mozemo i sto znamo i netreba odustajati...

Offline lokk1

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2294
  • Gender: Male
Odg: maca hoce okruglu guzu :)
« Reply #194 on: December 22, 2010, 08:06:25 PM »
dobro, vi mislite da je to (da vrati nivo koji je vec imala, ali sad MISICIMA) realno i moguce....... ja mislim da je nerealno, i ako ona to uspe i ja cu 30cm

e ebo mamu koji si ti master troll .. ovo je poslednji post da cu ti odgovarati ..

ne kontash ... NE MORA dostici taj nivo .. ali ako moze da se priblizi tome KOLIKO GOD opet bolje od trenutnog stanja ?? kontash ???

da li ce gomila ljudi koji zele da osvoje mr.O izgledati kao lupam branch warren ???
da li to znachi da ne treba da se trude i pokushavaju ?? FUCK NO ..

BE ALL YOU CAN BE
OATZ AND SQUATZ !

HATERS GONNA HATE!!

Offline Ladyyy

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 23
  • Gender: Female
Odg: maca hoce okruglu guzu :)
« Reply #195 on: December 22, 2010, 11:18:16 PM »
Ja samo zelim da vratim svoju predjasnju velicinu pa sam iz tog razloga pitala ovde koji je najbolji nacin da je vratim a da se ne usvinjim cela...:D Sto se misica tice...ja iskreno mislim da dosta mogu da narastu...Evo recimo, kako sprinteri mogu da imaju onolike gluteuse?Zasto mislis da ne bi mogao bilo ko drugi sa mnogo truda da ima iste?:D Sto se tice ukusa...o tome ne vredi raspravljati...mada smatram da je zaista glupo raspravljati se ovde uopste oko toga ko sta zeli ili ne i ko sta moze da postigne ili ne...Pozdrav!:)))

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: maca hoce okruglu guzu :)
« Reply #196 on: December 23, 2010, 12:15:34 AM »
Kojicu,pusti devojku da ima dupe koliko veliko zelimo..ovaj zeli :bonk:
Dosta nam je ravnih dupeta,ima nas koji vole ovako nesto:


Hvala Lokiju na slici  :lol:

@Ladyy Ne poredi se sa profesionalnim sportistima, oni zive od toga sto rade,talentovani su, ulazu sve sto imaju i ne biraju sredstva
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline vlado0550

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 258
  • Gender: Male
Odg: maca hoce okruglu guzu :)
« Reply #197 on: December 23, 2010, 12:59:54 AM »

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: maca hoce okruglu guzu :)
« Reply #198 on: December 23, 2010, 01:11:42 AM »
hahaha sta god da je,ekstra je
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline vlado0550

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 258
  • Gender: Male
Odg: maca hoce okruglu guzu :)
« Reply #199 on: December 23, 2010, 01:22:13 AM »
hahaha sta god da je,ekstra je

brate da znas i meni, I am in love  :yes: