EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: maca hoce okruglu guzu :)  (Read 97594 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline *maLena*

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 17
  • Gender: Female
Odg: maca hoce okruglu guzu :)
« Reply #60 on: August 24, 2008, 10:26:20 AM »
jel imas leg press u teretani u koju ides?

Offline Joanna

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 84
  • Gender: Female
  • http://www.myspace.com/polupanderkaaa
Odg: maca hoce okruglu guzu :)
« Reply #61 on: August 24, 2008, 04:28:08 PM »
ne   :pullhair: :pullhair: :pullhair: :pullhair: :pullhair: :pullhair:  Hvala, Dragana. Leg curl je u stvari ona vezbe koju sam radila... ako dobro kontam.. za zadnju lozhu.  :rolleyes01:
Beskorisno je u starosti produžavati život. Treba produžavati mladost.

Offline Vojkan

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 444
  • Gender: Male
Odg: maca hoce okruglu guzu :)
« Reply #62 on: August 24, 2008, 05:17:59 PM »
ne   :pullhair: :pullhair: :pullhair: :pullhair: :pullhair: :pullhair:  Hvala, Dragana. Leg curl je u stvari ona vezbe koju sam radila... ako dobro kontam.. za zadnju lozhu.  :rolleyes01:

Da  :yes:
" Lisica mnoge varke zna, divlji vepar jednu, ali vrednu. "

Offline Chivas

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1126
  • Gender: Male
Odg: maca hoce okruglu guzu :)
« Reply #63 on: August 24, 2008, 11:46:15 PM »
moze i steper takodjer

nagnes se za jedno 45% i full do istegnuca ides.Mislim da ti noga bude ravno,ne one polovicne koje inace rade zene
Mozes biti jaci i veci,ali ludji....

Offline Joanna

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 84
  • Gender: Female
  • http://www.myspace.com/polupanderkaaa
Odg: maca hoce okruglu guzu :)
« Reply #64 on: August 25, 2008, 01:56:47 AM »
Drugarica mi je rekla da imam ispupchen zadnji deo butine, kaze da da bi mi to bilo ravno, trebam raditi vezhbe za zadnju lozhu... Jel u pravu? Ako jeste, da li to da radim sa opterecenjem, ili cu tako josh vishe nabiti taj deo...? Uradila sam ova 4 treninga, sad cu rotirati u krug... Danas su mi ceo dan drhtale noge, bas cudan i ruzan osecaj  :pullhair: Ali prolazi :)
Beskorisno je u starosti produžavati život. Treba produžavati mladost.

Offline Mr.X

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 847
  • Gender: Male
Odg: maca hoce okruglu guzu :)
« Reply #65 on: August 25, 2008, 12:14:02 PM »
Drugarica mi je rekla da imam ispupchen zadnji deo butine, kaze da da bi mi to bilo ravno, trebam raditi vezhbe za zadnju lozhu... Jel u pravu? Ako jeste, da li to da radim sa opterecenjem, ili cu tako josh vishe nabiti taj deo...? Uradila sam ova 4 treninga, sad cu rotirati u krug... Danas su mi ceo dan drhtale noge, bas cudan i ruzan osecaj  :pullhair: Ali prolazi :)

Tako sigurno neces smanjiti zadnju lozu....

E sad nisam najbolje shvatio....da li je to "ispupcenje" masno tkivo ili misic...

U slucaju da je masno tkivo....onda je resenje dijeta i kardio

U slucaju da je misic ide malo teze,morala bi da izazoves katabolizam(razgradnju misica) sto mozes da postignes manjim unosom proteina ili eventualno ogromnim brojem ponavljanja za zadnju lozu......

Mada...ne znam ko ti je rekao da nije lepo da devojka ima zadnju lozu,cak sta vise to je za respect!!!! ;)
Na sve proizvode iz pansporta 10% popusta,plus dodatni extra popust na porudzbine preko 6000din

061/20-37-867

DAJTE VULETU SECERA I VODE!!!!

Offline Dragana

  • Fitness trener
  • *
  • Posts: 286
  • Gender: Female
Odg: maca hoce okruglu guzu :)
« Reply #66 on: August 25, 2008, 01:46:00 PM »
Drugarica mi je rekla da imam ispupchen zadnji deo butine, kaze da da bi mi to bilo ravno, trebam raditi vezhbe za zadnju lozhu... Jel u pravu? Ako jeste, da li to da radim sa opterecenjem, ili cu tako josh vishe nabiti taj deo...? Uradila sam ova 4 treninga, sad cu rotirati u krug... Danas su mi ceo dan drhtale noge, bas cudan i ruzan osecaj  :pullhair: Ali prolazi :)

 :pullhair:
Tesko da je to od masti.
 :crazy:
Koliko je pojam lepog za zene komplikovana stvar...
 :hitself:
Pa ako ti je genetika takva da bez nekog treninga imas jacu zadnju lozu, tesko da ces vezbama koje treba da "zaokrugle " zadnjicu spreciti da ti i zadnja loza odreaguje...
:bored:
Should I stay, should I grow...

Offline Joanna

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 84
  • Gender: Female
  • http://www.myspace.com/polupanderkaaa
Odg: maca hoce okruglu guzu :)
« Reply #67 on: August 25, 2008, 03:47:17 PM »
U pitanju je misic. Imam taj deo ispupchen, verovatno mi je kratak, nabijen mishic... Mozda bi trebalo da ga izduzhim shto logichki znachi da cu i malo podici dupe... ??????
Beskorisno je u starosti produžavati život. Treba produžavati mladost.

Offline Mr.X

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 847
  • Gender: Male
Odg: maca hoce okruglu guzu :)
« Reply #68 on: August 25, 2008, 04:07:00 PM »
U pitanju je misic. Imam taj deo ispupchen, verovatno mi je kratak, nabijen mishic... Mozda bi trebalo da ga izduzhim shto logichki znachi da cu i malo podici dupe... ??????

Misic je toliki koliki je ne mozes da ga izduzis.samo da ga napravis gipkijim,elasticnijim........

Za zadnjici ti treba samo jedna vezba....ajd neka budu 2..

Iskorak
Cucanj

I resena stvar bez ikakvog komplikovanja
Na sve proizvode iz pansporta 10% popusta,plus dodatni extra popust na porudzbine preko 6000din

061/20-37-867

DAJTE VULETU SECERA I VODE!!!!

Offline Joanna

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 84
  • Gender: Female
  • http://www.myspace.com/polupanderkaaa
Odg: maca hoce okruglu guzu :)
« Reply #69 on: August 25, 2008, 04:15:28 PM »
To i radim.. Pa moja drugarica je profesionalna teniserka, i njen je trener njoj rekao da ce tim vezhbama za izduzivanje zadnje loze, shto ukljuchuje i gumu, izduzhiti zadnju lozhu. Poslacu vam sliku da vidite, njoj je pomoglo, nema taj zadnji deo tako ispupchen.
Odoh u teretanu  ;) Bye Bye   :)  :clap:
Beskorisno je u starosti produžavati život. Treba produžavati mladost.