EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Najbolja? Ko je stvarno?  (Read 7971 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Glas razuma

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 1
  • Gender: Male
Najbolja? Ko je stvarno?
« on: August 28, 2008, 02:07:27 PM »
Reših i ja da pokrenem novu temu. Razlog je bio veliki broj komentara u vezi naše legende body-buildinga Bisrke Šipke. Svašta se piše i priča, a malo se zna ili možda oni koji znaju neće i ne žele da znaju. Umesto da veličamo velikane mi ih srozavamo. U svoje vreme sve je pobeđivala, Ljubicu Bukinac, Milku sudarević, Vesnu Buđelan, pok. Miru Ilić, i još mnoge druge kojih ne mogu da se setim. 36 nastupa i 36 pobeda i na kraju je jedina dobila šansu da se takmiči na Olympiji ( a koja je od naših body-builderki bila na tim "daskama" osim nje?). Da li ste videli strane časopise sa njenim slikama sa takmičenja?
Još jedna stvar koja me je podstakla da se oglasim na forumu je i moje zaprepašćenje izjavama kako Biserka Šipka ide po drugim teretanama da bi "vrbovala" članove za svoju i da "dere" s cenama. Provereno znam da ona ni u jednu drugu teretanu sem njene ne ide i da je članarina u njenoj teretani 1500 dinara sa mogućnošću neograničenog vežbanja. A što se tiče personalnih treninga, lično znam mediokritete koji rade kao personalni treneri i naplaćuju mnogo više nego Biserka Šipka. A da li se može uporediti rad sa nekim ko je radio na svom telu i sticao iskustvo radom ili neko ko je nekad nešto pročitao i misli da zna? Kod Biserke ni jedan takmičar nije platio članarinu, niti je ona bilo kojem takmičaru naplatila treninge, ako ga je ona spremala za takmičenje i ako se takmičio za njen klub.
I dragi moji, njen fitnes centar je izgrađen od sporta. Nije se, niti se bavi nekim drugim "poslovima", koji bi joj donosili prihod osim sporta. I pogledajte je sada sa 50 godina (mislim da se neće uvrediti što su spomenute njene godine, ne krije ih jer svi znaju koliko ima godina). Tu tek vidite da se njen uspeh bazirao na radu i znoju a ne na čistoj "hemiji" kako se danas stvaraju body-builderi, jer inače posle toliko godina i trenutne neaktivnosti ona je i dalje zadržala telo kakvom može pozavideti svaka žena i sportista (mnogo mlađa).
Nađoh i jednu sliku na netu, pogledajte je pa sami procenite o kakvom se sportisti radi.


Offline Ted Arcidi

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2126
  • Gender: Male
  • Stranger in the night. Sida in the morning.
Odg: Najbolja? Ko je stvarno?
« Reply #1 on: August 28, 2008, 03:15:06 PM »
ne seri ,zivota ti  :nonono:


Uploaded with ImageShack.us

Offline vuksa

  • Eraser
  • *
  • Posts: 2861
  • Gender: Male
Odg: Najbolja? Ko je stvarno?
« Reply #2 on: August 28, 2008, 03:33:04 PM »
odlican text... ako ovo procita mozda ni tebi nece naplatiti sad personalne treninge ni clanarinu u teretani  :evillaugh: :evillaugh: :evillaugh:
al se nekad dobro jelo

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: Najbolja? Ko je stvarno?
« Reply #3 on: August 29, 2008, 09:28:19 PM »
ahahahhahahahahaha kad sam vido tedov komentar umreh aaahahah majko,onako citam citam sta sve pise i onda lep size,kratak post ispod  :clap: :clap: :clap: :clap: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Why so serious?

Offline Vojkan

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 444
  • Gender: Male
Odg: Najbolja? Ko je stvarno?
« Reply #4 on: August 29, 2008, 11:03:33 PM »
Nadahnuto,ali pucanje u prazno,ne vidim cemu ova tema  :dunno:


odlican text... ako ovo procita mozda ni tebi nece naplatiti sad personalne treninge ni clanarinu u teretani  :evillaugh: :evillaugh: :evillaugh:

 :evillaugh: :evillaugh: :evillaugh:

" Lisica mnoge varke zna, divlji vepar jednu, ali vrednu. "

Offline Mackolina007

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1046
  • Gender: Female
Odg: Najbolja? Ko je stvarno?
« Reply #5 on: August 30, 2008, 08:03:07 AM »
 :lol: :lol: :lol:  glas razuma...  :lol: :lol: :lol:  c c c ..ulizice!  :evillaugh: :evillaugh: :evillaugh:

Offline Tanja

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 1540
  • Gender: Female
    • www.exyu-fitness.com
Odg: Najbolja? Ko je stvarno?
« Reply #6 on: August 30, 2008, 06:46:49 PM »
Ne znam ni ja cemu tema, narocito sto se Biserka na ovom forumu nikada nije pominjala u negativnom kontekstu. Glumi drvenog advokata na nekom drugom mestu.


Srecan je onaj koji je taman toliko pametan da shvati da je glup ;D