EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: koljena..  (Read 11458 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline blbojana

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 7
  • Gender: Female
Odg: koljena..
« Reply #10 on: March 26, 2009, 10:30:01 PM »
Hm, a da li je nekom poznato postoje li neki medikamenti koji bi mogli prilicno umanjiti bol u koljenu (ne znam za sta je tacno onaj gore navedeni), za koje je receno da se moze da bi se trebalo operisati? Mislim, u pitanju je drugarica koja je nekada trenirala kosarku i tu se negdje zeznula sa koljenom, ali bez ikakvih konkretnih tehnickih povreda. Sada, kada trcimo npr uzbrdo ne ide jer bi umirala kasnije od bolova, ali poslije svakog trcanja ima propratne bolove. Cak i kad ne trci ima ih periodicno. Nekada nestanu ali se obavezno vrate.
Ja je nagovaram na operaciju ali nema sanse.
Druga stvar je sto zapravo njoj doktori govore da operacija nije obavezna, kao sto kaze gore jedan momak - nakon snimanja i nekih provjera neki od njih kazu da ima extra koljeno.  :crazy:

Dobro, ne ocekujem neko rjesenje problema ali eto ako neko ima neki savjet, oko lijekova, i "odrzavanja" tog koljena, i uopste smanjenja bolova...
TNX

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: koljena..
« Reply #11 on: March 26, 2009, 10:33:07 PM »
pitanje je sta je uzrok tih bolova..ako je povreda koja moze da se sanira samo operacijom, tu pomazu lekovi za bolove i kreme namenjenje za to

ako je bol ,stanje usled nedostatka "hrane "za tetive i ligamente, to moze veoma lako da se sanira..pocnes da ih "hranis"
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline blbojana

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 7
  • Gender: Female
Odg: koljena..
« Reply #12 on: March 26, 2009, 10:54:03 PM »
Hm, nisam znala da se to moze izvesti.. Zanimljivo. Hvala, raspitacu se. A inace sta podrazumjevas pod hranom? Ako mozes primjer neki da mi das da znam prenijeti, na kakve lijekove mislis, ako na njih mislis?
Inace, znam da joj casica ispada iz lezista i ima nedostatak necega (sorry na nedostatku informacija kada vec pitam), ta noga joj je malo duza od druge btw

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: koljena..
« Reply #13 on: March 26, 2009, 10:59:26 PM »
preparati koji u sebi imaju glukosamina..samo tu treba biti uporan..u pocetku jace doze, kasnije moze "normalne" doze
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline ikolic

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 1
  • Gender: Female
Odg: koljena..
« Reply #14 on: March 27, 2009, 02:50:45 PM »
Pozdrav , ja sam nova, čitam exyu-fitness.com/forum i divim vam se a nikako da počnem, mršava sam ali usjedjelica, neznam da li bih mogla i 100 m pretrčati kako treba. A koljena, šta je ovdje i tema krcaju kao da su od slame. Molim vas odgovor, dali je to samo od neaktivnosti ili da kupujem glukosamine ili što mi već preporučujete. Inače već sam 15 god. makrobiotičarka s 0 krvnom grupom i ako to netko može povezati ukratko katastrofa. Da nije vašeg foruma i zagovaranja životinjskih bjelančevina, naravno prema iskustvu još bih vjerovala da u žitaricama i mahunarkama ima svih potrebnih bjelančevina. Molim vas savjet, što opširniji to bolje. Počela sam jesti sve pa čak i crveno meso. Pripremam si jelovnik prema vašim savjetima o varijaciji UH i krećem sa vježbanjem jer ovako više  ne ide :help:. Molim vas da li ću moći suplementacijom rješiti to krckanje u koljenima ili da više polažem nade u vježbu?