EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Vibro masazer  (Read 51938 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline anja-bg

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 195
  • Gender: Female
Vibro masazer
« on: July 23, 2008, 09:11:05 PM »
Danas sam gledala vibro masazer u jednoj probavnici, ima puno nastavaka, probala sam i prija mi, ali ne znam koliko je korisna sprava. Proizvodjac je Body Sculpture, kosta oko 14.000dinara. Mene zanima prvenstveno da li moze da mi pomogone u skidanju masnih naslaga uz orbitrek na kome vezbam svakodnevno 2 puta, jer imam salo na pocetku butina, na jako specificnom mestu, pa sam se nadala da ovo moze da ubrza ceo proces.



Offline Kano

  • ExYu sampion-JUNIOR
  • *
  • Posts: 412
  • Gender: Male
Odg: Vibro masazer
« Reply #1 on: July 23, 2008, 09:36:54 PM »
Ekstra je, ja sam spremio stomak da izgleda kao na mom avataru uz pomoc vibro masazera!
Insulin has been called "Anabolicus Maximus" by some gurus of the bodybuilding world. Insulin can give you greater gains than you have ever had using anabolics alone. Insulin, in combination with androgens and resistance exercise, may trigger maturation of satellite muscle cells (small, more or less useless cells that are held in reserve, which do not contribute to muscular strength) into mature muscle cells that do contribute to muscular size and strength. How freakin cool is that.

Offline malojaci

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 269
  • Gender: Male
  • potpis
Odg: Vibro masazer
« Reply #2 on: July 23, 2008, 09:41:02 PM »
Ekstra je, ja sam spremio stomak da izgleda kao na mom avataru uz pomoc vibro masazera!

I ja sam svoj stomak postigao pomocu vibro masazera.
...na kraju svake priče ti ostanu lijepi snovi,
maštovite priče o lovi i sijećanja na lijepe dane,
ja rušim zidove iz glave i gledam život sa strane,
posmatram stare jarane koji pucaju kao grane...

Offline Kano

  • ExYu sampion-JUNIOR
  • *
  • Posts: 412
  • Gender: Male
Odg: Vibro masazer
« Reply #3 on: July 23, 2008, 09:43:58 PM »
@malojaci

Ti si dobio fake Body Sculpture, skoro 100%, posalji slike da provjerimo
Insulin has been called "Anabolicus Maximus" by some gurus of the bodybuilding world. Insulin can give you greater gains than you have ever had using anabolics alone. Insulin, in combination with androgens and resistance exercise, may trigger maturation of satellite muscle cells (small, more or less useless cells that are held in reserve, which do not contribute to muscular strength) into mature muscle cells that do contribute to muscular size and strength. How freakin cool is that.

Offline Kano

  • ExYu sampion-JUNIOR
  • *
  • Posts: 412
  • Gender: Male
Odg: Vibro masazer
« Reply #4 on: July 23, 2008, 09:45:29 PM »
I da se vratim na temu, sad bez zezanja, lokalna redukcija masti ne postoji, sve one kreme koje uklanjaju celulit, voda i jogurt sa l carnitinom, milioni trbusnjaka jednostavno ---- NE RADE  Ljudi gledaju top shop i reklama za neku saunu koja lici na sator, i kazu sa ovim zxvsldslakfj o skjoi 53232960 proizvodom necete vidjeti rezultate posle mjesec dana, necete ih vidjeti posle nedelju dana, ni posle jednog dana VIDECETE IH ZA 20 minuta. Posle prvog tretmana cete skinuti pola kg a posle svakog sledeceg koliko vi zelite....sta reci dalje, ko povjeruje u takve proizvode mora biti stvarno  :pullhair:
Insulin has been called "Anabolicus Maximus" by some gurus of the bodybuilding world. Insulin can give you greater gains than you have ever had using anabolics alone. Insulin, in combination with androgens and resistance exercise, may trigger maturation of satellite muscle cells (small, more or less useless cells that are held in reserve, which do not contribute to muscular strength) into mature muscle cells that do contribute to muscular size and strength. How freakin cool is that.

Offline vuksa

  • Eraser
  • *
  • Posts: 2861
  • Gender: Male
Odg: Vibro masazer
« Reply #5 on: July 23, 2008, 09:53:04 PM »
jedna moja poznanica je nestala od toga
al se nekad dobro jelo

Offline malojaci

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 269
  • Gender: Male
  • potpis
Odg: Vibro masazer
« Reply #6 on: July 23, 2008, 09:55:16 PM »
@malojaci

Ti si dobio fake Body Sculpture, skoro 100%, posalji slike da provjerimo


Evo to je to,koristio sam tacno onako kako mi je prodavac rekao.
...na kraju svake priče ti ostanu lijepi snovi,
maštovite priče o lovi i sijećanja na lijepe dane,
ja rušim zidove iz glave i gledam život sa strane,
posmatram stare jarane koji pucaju kao grane...

Offline vuksa

  • Eraser
  • *
  • Posts: 2861
  • Gender: Male
Odg: Vibro masazer
« Reply #7 on: July 23, 2008, 10:02:15 PM »
brate cudna mi ova stolica nesto...mozda zato sto nije lakirana :wow:
al se nekad dobro jelo

Offline malojaci

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 269
  • Gender: Male
  • potpis
Odg: Vibro masazer
« Reply #8 on: July 23, 2008, 10:22:06 PM »
I da se vratim na temu, sad bez zezanja, lokalna redukcija masti ne postoji, sve one kreme koje uklanjaju celulit, voda i jogurt sa l carnitinom, milioni trbusnjaka jednostavno ---- NE RADE  Ljudi gledaju top shop i reklama za neku saunu koja lici na sator, i kazu sa ovim zxvsldslakfj o skjoi 53232960 proizvodom necete vidjeti rezultate posle mjesec dana, necete ih vidjeti posle nedelju dana, ni posle jednog dana VIDECETE IH ZA 20 minuta. Posle prvog tretmana cete skinuti pola kg a posle svakog sledeceg koliko vi zelite....sta reci dalje, ko povjeruje u takve proizvode mora biti stvarno  :pullhair:

Ipak sauna ima neke prednosti,npr. dokazano izbacuje vodu a najveci problem je sto toliki postotak vlage nije dobar za disne puteve posebno meni jer sam imao zajebancije sa bronhitisom.A s tim satorom je izbjegnut taj problem.Tako da bih ja rado imao taj sator.A kad smo vec kod tih glupih proizvoda,nisu bas svi potpuno neupotrebljivi,ja sam recimo jeftino dosao do "beauti stara" onog fazona sa kaisevima,kupio sam ga od ucviljene buckice koja se razocarala jer nije skinula salo sa bokova pa se zelila rijesiti proklete stvari sto prije.Tako da sam ja sad dobio super stvar za masazu. ;)
...na kraju svake priče ti ostanu lijepi snovi,
maštovite priče o lovi i sijećanja na lijepe dane,
ja rušim zidove iz glave i gledam život sa strane,
posmatram stare jarane koji pucaju kao grane...

Offline anja-bg

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 195
  • Gender: Female
Odg: Vibro masazer
« Reply #9 on: July 23, 2008, 10:52:04 PM »
 :hitself: grrrrrrrrrr.. hajde sada ako neko ozbiljno moze nesto o ovome da mi kaze