EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Da li valja program treninga  (Read 2026 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline bcscofi

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 170
  • Gender: Male
Da li valja program treninga
« on: March 15, 2009, 07:17:05 PM »
 Moze li neko da mi kaze jer dobar ovaj program (imajte u vidu: 1)Da ne zelim da idem u teretanu.......2)Da mi je drago ako dobijem koju korisnu kritiku, a ne glupe komentare.......3)Da mi je cilj da se izdefinisem)..


(ujutru):3x10 uski sklekovi                                              (popodne):20 minuta vijaca
           3x10 siroki sklekovi                                                            2x20 minuta klasicno trcanje
           trbusnjaci (neke vezbe sad da ne pisem ovde)                        4x zgibovi
           3x50 cucnjevi                                                                   4x propadanja
           3x15 skok iz cucnja                                                           10 minuta udaranje u dzak
           3x30 kolena u grudi
           3x1 minut izdrzaj


Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Da li valja program treninga
« Reply #1 on: March 15, 2009, 08:16:06 PM »
ako ti definicija podrazumeva skidanje masti onda ti je logicnije da ono trcanje/skakanje radis ujutru
a zar nisi vec imao ovakav rambo trening u jednoj temi, oces za svaki plan novu temu otvarati?


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline bcscofi

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 170
  • Gender: Male
Odg: Da li valja program treninga
« Reply #2 on: March 15, 2009, 09:29:26 PM »
 hocuuu..dok ne dobijem konkretan odg.ali posto vidim da ovde ko iole nesto zna samo prica o teretani a vi ostali ne kazete nista sto ja ne znam

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Da li valja program treninga
« Reply #3 on: March 15, 2009, 10:30:37 PM »
a nesto mi se javlja da neces  :innocent:
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380