EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Definicija ruku  (Read 27045 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline CRonaldo

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1642
  • Gender: Male
Odg: Definicija ruku
« Reply #20 on: August 15, 2008, 12:15:20 AM »
ok, hvala ti puno! ovo mi je podiglo moral!  :yes:
"No man has a right to be an amateur in the matter of physical training....what a shame it is for a man to grow old without ever seeing the beauty and strength of which his body is capable." Socrates 470-399 B.C.

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: Definicija ruku
« Reply #21 on: August 15, 2008, 01:20:54 AM »
eto i to je reseno  :clap: i sad tek vidim da sam trebao ravnu sipku za definisanje ruku,hvala lazicu   :lol:
Why so serious?

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: Definicija ruku
« Reply #22 on: August 15, 2008, 06:21:28 AM »
Procitao sam onaj tekst i kaze da onaj osecaj oecenja koji imas kad radis superslow ne podstice misic na rast!

Pa sta onda ispada da Milos Sarcev nema pojma posto zagovara superslow motion pri vezbama?! Sad mi nista nije jasno  :wallbash1:  :wallbash1:  :wallbash1:

U tekstu kaze da teg treba sto brze podizati a sto sporije spustati, ja sam uvek mislio da ne treba brzo podizati da time ne uradis nista samo cimas dzabe!?

hehhehehhehe..da si bolje citao onda bi verovatno i znao..tj razumeo..
milos en zagovara samo super slow!!!!..ja enznam gde si ti to procitao....to je SAMO OD JEDNA TEHNIKA koju milos preprucuje a vise je nego efikasna i nema veze sa onim starim budalstinima o nabijanju TEZINA ZA MASU A VECIM BROJEM PONAVLJANJA ZA DEFKU...

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: Definicija ruku
« Reply #23 on: August 15, 2008, 06:28:22 AM »
pa naravno da je svaki dan drukci,i to treba uvek uzeti u obzir...to su neke okvirne brojke nije ovo egzaktan sport naravno :) mislim zamisli da sad pre svakog treninga prvo radim maks tezinu pa od toga blabla...otprilike naravno zato i postoji ono od do :)

to si dobro rekao..OVO JE EGZAKTAN SPORT ILI POSAO gde digitron i postotci nemaju nikakvu ulogu..ovo si bas dobro rekao...u stvari..digitron ima ulogu jedino pri zbrajnju kolicine B i UH koje ces uneti u toku dana....
veruj mi na rec da sam baveci se sa ovim dosta dugo i posle eto nekoliko rezulatata i sretanja sa mnogim kako i prof tako i amaterima NIKO..ALI NIKO ne radi te gluposti OSIM STO SE REDOVNO I OBAVEZNO ZAPISUJE hrana koja se jede.
stari..da bi uspeu u ovom sprotu..ne mozes da se drzis PAPIRA I RACUNANJA..to nema nista od toga....ja da to radim..i ne samo ja....nego mnogi..poptuno bih poludeili i ne bi nam trebo papir vec LAPTOP da nosimo u gym svaki dan...jer matemtika je rposta..ni jedna trening nije isti...!!!!!!!

to upamti..ni po broju serija,ponavljnja,trajnja,inteziteta,obima i enznam cega jos ne...i da to sve stavljas na papir i pokusas da izracunas...pa to je budalstina....i vise nego budalstina.
a ako stalno udaras po istoj tacki tj turpijas po jednom te istom drzeci se digitrona i glupih brojiki..NIGDE NECES STICI..kao i mnogi.. :evillaugh: :evillaugh:...
kao sto rekoh..OD TOGA NEMA LEBA...

pa zamisli sam da primenis recimo samo 3 vrste tehnika pri radu recimo TRCIPS-BICPES...ja bih bas voleo da vidim tog srucnjka koji ce moci da izracuna ..ne da vezba..nega da sedi pored mene i racuna  :wallbash1: :lol: :lol: :lol:

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: Definicija ruku
« Reply #24 on: August 15, 2008, 06:29:53 AM »
ez sipka nije za definiciju   :shocking: :bored:  :hitself:  :lol: :lol:

da...da...dragi moj....jbg..negde sam pisao to..to bilo kod mene u gym...brate...sta ja radim sve ove godine jbt  :boxed:

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: Definicija ruku
« Reply #25 on: August 15, 2008, 03:23:49 PM »
Da Pedja razumeli smo se,i rekao sam otprilike...ja licno nikad nisam imao niti log treninga niti ishrane...oduzima mi previse vremena,trening idem po osecaju sto se tezina tice,a 'ranu sracunam kad legnem,pa ako provalim da mi fali jos proteina,roknem jos jedan kazein  :yes:...

u svakom slucaju te brojke su smernice,a mi svojim iskustvom to prilagodjavamo sebi,i samo iskustvom provaljujemo sta nam "radi" a sta ne...
Why so serious?

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: Definicija ruku
« Reply #26 on: August 15, 2008, 03:32:46 PM »
Da Pedja razumeli smo se,i rekao sam otprilike...ja licno nikad nisam imao niti log treninga niti ishrane...oduzima mi previse vremena,trening idem po osecaju sto se tezina tice,a 'ranu sracunam kad legnem,pa ako provalim da mi fali jos proteina,roknem jos jedan kazein  :yes:...

u svakom slucaju te brojke su smernice,a mi svojim iskustvom to prilagodjavamo sebi,i samo iskustvom provaljujemo sta nam "radi" a sta ne...
..

pa to...ali bi bilo dobro da pises...jer ja sam mnogo puta dosao u ono..ma znam ja to..setiti cu se kako sam reagova jucer na 4 kugle sladoleda..i za 15 dana to izvetri iz glave zbog gomile drugih stvari i zaboravis..

pazi..lupio sam glupost i poptuno nebintu stvar....ali tako ti je i sa hranom..

pisi..jer nekada ces doci u nedoumicu i bilo bi dobro da imas na papriu da se ne mucis..tipiacn primer ti je taj kada osetis da ti fali proteina..upisi to...napisi sta si taj dan jeo....i sigruno te nece prevariti drugi put itd.itd..itd...

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: Definicija ruku
« Reply #27 on: August 15, 2008, 03:38:06 PM »
..

pa to...ali bi bilo dobro da pises...jer ja sam mnogo puta dosao u ono..ma znam ja to..setiti cu se kako sam reagova jucer na 4 kugle sladoleda..i za 15 dana to izvetri iz glave zbog gomile drugih stvari i zaboravis..

pazi..lupio sam glupost i poptuno nebintu stvar....ali tako ti je i sa hranom..

pisi..jer nekada ces doci u nedoumicu i bilo bi dobro da imas na papriu da se ne mucis..tipiacn primer ti je taj kada osetis da ti fali proteina..upisi to...napisi sta si taj dan jeo....i sigruno te nece prevariti drugi put itd.itd..itd...

e odosmo u debeli off   :lol: ali veruj mi meni je ceo dan u glavi kad i kolko treba da jedem...i kad se nesto promeni meni se to ureze u mozak...sad bih mogao tacno da ti kazem koliko sam kugli sladoleda pojeo ukupno na moru  :lol:  ako krenem ozbiljnije onda ide zapisivanje...al mislim da kao jos uvek i naturalac i rekreativac nemam neke potrebe za tim,ali ako neko ima vremena sto da ne,nije beskorisno naravno  :)
Why so serious?

Offline bebac

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1422
  • Gender: Male
Odg: Definicija ruku
« Reply #28 on: August 15, 2008, 05:57:11 PM »
e odosmo u debeli off   :lol: ali veruj mi meni je ceo dan u glavi kad i kolko treba da jedem...i kad se nesto promeni meni se to ureze u mozak...sad bih mogao tacno da ti kazem koliko sam kugli sladoleda pojeo ukupno na moru  :lol:  ako krenem ozbiljnije onda ide zapisivanje...al mislim da kao jos uvek i naturalac i rekreativac nemam neke potrebe za tim,ali ako neko ima vremena sto da ne,nije beskorisno naravno  :)

Mogli bi Vas dvoje (Peđa i Hans) da se nađete negde  :gathering pa da se ispričate do mile volje, možda se rodi neka saradnja  :drunk02: :beertime: :bbq2:  :bbzn:, možda se pokoljete  :rocket: sve je moguće kod Vas dvoje :) a ne da offujete večito :)  :gilj:
Bolje ćete se razumeti :)
Pain is temporary, Pride is forever

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: Definicija ruku
« Reply #29 on: August 15, 2008, 06:25:39 PM »
hahaha bebche kralju  :lol: pa evo rekao je Pedja da ce biti neki seminar ako da bog  :clap:

ioanko je tema objasnjena u prvom postu pa je idealna za off :D
Why so serious?