EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Pomoc oko stomaka..hitno!!  (Read 2629 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline kosmac123

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 6
  • Gender: Male
Pomoc oko stomaka..hitno!!
« on: July 20, 2011, 02:07:23 PM »
 Ovako...Imam 17 god...visok sam 194 cm a tezak za sad 85 kg...prema ovom to je idealna tezina...ali ima tu jedan problem...na meni to ne izgleda bas tako...Ja sam u fazi mrsavljenja, prosle godine sam imao 95 kg...Od tada sam izacio iz ishrane razne sokove(Kola,Sveps...),razne grickalice,i takodje sam jeo dosta hrane koja sadrzi testo...poceo sam da pijem samo vodu,da jedem iskljucivo Meso..Pilece najvise...Razne salate i dosta voca,povrca...E sad igled tela:Noge su mi sto bi se reklo bas MRSAVE...dok mi je stomak kako bi se reklo opusten,a grudi..moze se reci zategnute...idem u teretanu,idem redovno na trcanje,hteo sam da pitam za savet za neke vezbe za Stomak?I takodje razmisljam da uzmem Sagorevace masti pa mi treba savet sta da radim....Hteo sam da stavim sliku mog izgleda al' ne znam kako?unapred hvala

Offline LeDu 91

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 889
  • Gender: Male
Odg: Pomoc oko stomaka..hitno!!
« Reply #1 on: July 20, 2011, 02:17:59 PM »
Citaj forum i naci ces vezbe za trbusnjake... ;) Sto se tice sagorevaca, zavisi od kolicine masnih naslaga koje imas na stomaku.Prioritet ti je da sredis ishranu.

Offline Gagi 91

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 53
  • Gender: Male
Odg: Pomoc oko stomaka..hitno!!
« Reply #2 on: July 20, 2011, 02:51:49 PM »
Nesto sto si godinama nabacivao ne moze se skinuti za 2 meseca moras dosta da radis ,sto kaze LeDu regulisi ishranu ,radi redovno trbusnjake i kardio rezultati nece izostati sigurno ;)

Offline kosmac123

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 6
  • Gender: Male
Odg: Pomoc oko stomaka..hitno!!
« Reply #3 on: July 20, 2011, 04:44:02 PM »
Citaj forum i naci ces vezbe za trbusnjake... ;) Sto se tice sagorevaca, zavisi od kolicine masnih naslaga koje imas na stomaku.Prioritet ti je da sredis ishranu.
Pa imam dosta masnih naslaga...zato mislim da bi trebalo...zamo me zanima jel mogu da imaju lose posledice kao sto steroidi i sl.?

Offline LeDu 91

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 889
  • Gender: Male
Odg: Pomoc oko stomaka..hitno!!
« Reply #4 on: July 20, 2011, 04:46:58 PM »
Samo uzimaj preporucenu kolicinu i ne bi trebalo da imas problema, ali ponavljam ti opet, prvo ishrana pa onda sve ostalo.Nije sagorevac magicni stapic pa da ti sam odnese te masne naslage, znaci Kardio treninge radi ujutru na prazan stomak, sredi ishranu i tek onda sagorevac da se te masti jos brze skidaju.

Offline Gagi 91

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 53
  • Gender: Male
Odg: Pomoc oko stomaka..hitno!!
« Reply #5 on: July 20, 2011, 04:56:41 PM »
Pa imam dosta masnih naslaga...zato mislim da bi trebalo...zamo me zanima jel mogu da imaju lose posledice kao sto steroidi i sl.?
Nekako mi je nemoguce da na tu visinu i tezinu imas dosta masnih naslaga :S ,pazi ako mislis da imas dosta animal cuts ili red zone najbolji sagorevaci ali i najskuplji ,nemaju stetnih efekata kao steroidi to nikako , ako hoces nesto slabije i jeftinije uzmi L carnitine liquid u kombinaciji sa Ripped Fuel ili Ultra Ripped ja sam to koristio uz regulisanu ishranu ,kardio svaki 2 dan i redovnu teretanu sam skinuo dosta sa 95 na 84kg.

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Pomoc oko stomaka..hitno!!
« Reply #6 on: July 20, 2011, 04:57:13 PM »
Ĩitaj forum


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads