EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Valja li trening?  (Read 2757 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Kosarkas

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 174
  • Gender: Male
Valja li trening?
« on: April 03, 2008, 07:00:32 PM »
Nakon aktivnog vezbanja kod kutje resio sam da idem u teretanu.Imam slabe noge pa sam se odlucio za ovakvu varijantu.
Ponedeljak: grudi,biceps
Utorak:Ledja,triceps
Sreda odmor
Cetvrtak: noge
Petak odmor
Subota: ramena

Zelio bih da za 3 meseca izgledam jos bolje nego sad iako nisam ne zadovoljan sadasnjim izgledom.Ono sto bih zeleo da napravim od sebe jeste da napravim razliku izmedju tricepsa i ramena,znate na sta mislim.To mi izgleda jako lepo i fino odvaja ramena od ostalog dela ruke.Takodje zelim da povetjam masu na nogama posebno na listovima.Dali je ovo dovoljno treninga za jednu nedelju?Naravno netju itji samo 3 meseca u teretanu ali zelim na leto da izgledam lepo.


Zaboravio sam napisati da su moji treninzi visokog intenziteta.Znaci kad se radi radi se.I to veoma ozbiljno.Tako da posle svakog treninga imam malu upalu.



Ovu temu je izmenio admin na osnovu Pravilnika [Nemojte pisati vise poruka zaredom, ako zelite nesto  da dopisete koristite izmeni.]

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Valja li trening?
« Reply #1 on: April 04, 2008, 08:07:41 PM »
kao sto smo milion puta rekli do sada, mnogi ljudi treniraju i to mnogo lose, ali ako imaju suplementaciju i ishranu da to podrze, dolaze do cilja..tako da..ako ti imas samo trening kako valja a ostalo skripi  sve tije jasno..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Kosarkas

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 174
  • Gender: Male
Odg: Valja li trening?
« Reply #2 on: April 04, 2008, 10:09:12 PM »
kao sto smo milion puta rekli do sada, mnogi ljudi treniraju i to mnogo lose, ali ako imaju suplementaciju i ishranu da to podrze, dolaze do cilja..tako da..ako ti imas samo trening kako valja a ostalo skripi  sve tije jasno..

Ne pijem nikakve dodatke,ali sam ishranu bazirao na onom sto sam ovde procitao.I naravno odmaram se stalno:D

Offline ilijabogdan

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 381
  • Gender: Male
Odg: Valja li trening?
« Reply #3 on: April 27, 2008, 12:05:03 AM »
predpostavljam da je i nedelja odmor posto si poceo da nabrajas po danima u nedelji ako jeste moje licno misljenje je da je to suvise odmaranja jer ti grudi odmaras 6 dana sto je malo mnogo grudi treba odmarati izmedju 48 i 72 sata a ti si to mnogo preskocio to je moje misljenje i iz nekih mojih iskustva pokazalo se da sam imao vrlo slab napredak i vrlo slabu napunpanost misica

pa srecno sa takvim treningom