EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Koliko dugo trenirate ?  (Read 111725 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Koliko dugo trenirate ?
« Reply #180 on: August 21, 2009, 10:16:04 PM »
daj prepricaj nam tenssa  :lol:
ja citam sve zivo  :book2:
al ovo nisam mogla  :lol:


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Koliko dugo trenirate ?
« Reply #181 on: August 21, 2009, 10:30:46 PM »
Ma sta ti imam prichati, tezak slushaj. :) :wow: :) :lol: :lol: :lol:
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline bbb

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 428
  • Gender: Male
Odg: Koliko dugo trenirate ?
« Reply #182 on: September 27, 2009, 02:04:57 PM »
skijam od 6. godine,sklekove radim od 13, trenirao sam plivanje nekih godinu dana,kosarku 9 meseci, a veslanje 6 meseci gde sam i prvi put dosao u kontakt sa teretanom sa nekih 16 i po godina skoro 17,i tad sam posle veslanja nastavio sa teretanom ali ne redovno, i aktivno i redovno radim teretanu nekih godinu i po

Offline Athena23

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 190
  • Gender: Female
  • You don`t know me??? YOU WILL!!!
Odg: Koliko dugo trenirate ?
« Reply #183 on: October 03, 2009, 08:43:51 PM »
bavim se skoro 4 godine olimpijskim dizanjem tegova- weightlifting  :clap: :clap:

minimalno 5x sedmično po minimalno 2h po treningu u prosjeku podignutih 15-ak tona  :crazy:

ali rezultati su tu  ;)

Offline Bare

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 308
  • Gender: Male
Odg: Koliko dugo trenirate ?
« Reply #184 on: January 05, 2010, 11:38:33 PM »
Aj da se upisem i ovde, osnovna, srednja> karate, ful-kontakt, basket, plivanje leti, teretana onako sporedno, posle fax recimo vise da se ne umrtvim, mada za vreme studija imao sam federe u sobi, koje je malo ko mogao da razvuce sa 4 federa. Do 2003 rekreacija znaci, posle do 2008 NISTA i sad, zadnjih godinu dana kucevna varijanta, zgibovi, sklekovi, bucice itd....nikad nista nisam uradio ni u jednom sportu, sve nesto dopola, krenu takmicenja ja se povucem itd...a kakav sam potencijal biooooooooo  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Offline bbb

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 428
  • Gender: Male
Odg: Koliko dugo trenirate ?
« Reply #185 on: January 07, 2010, 11:46:36 PM »
kako izgledaju ti federi,sta je to tacno? koje misice pogadjaju?jer to ono0 sto uhvatis s obe ruke pa razvlacis,ako jeste koji misic to najvise pogadja,jer imam tako nesto kod kuce al mi nikad te sprava nije bila najjasnija,tegovi su mi bili miliji, al zanima me sta ti ta sprava najvise pogadja

Offline nidzola

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 219
  • Gender: Male
Odg: Koliko dugo trenirate ?
« Reply #186 on: January 07, 2010, 11:52:02 PM »
ledja, rame... to pogadjaju ti federi sto se razvlace... :)

Offline bbb

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 428
  • Gender: Male
Odg: Koliko dugo trenirate ?
« Reply #187 on: January 08, 2010, 12:00:09 AM »
a kako je sa tim najbolje raditi,sedeci stojeci ili je svejedno, probosam da ukucam u search al slabo sta izlazi direktno vezano za to,samo razvlacis ili ima poseban pokret,polozaj,sta znam, ne bi da otvaram posebnu temu za ovo al me zanima

Offline Bare

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 308
  • Gender: Male
Odg: Koliko dugo trenirate ?
« Reply #188 on: January 08, 2010, 12:10:10 AM »
kako izgledaju ti federi,sta je to tacno? koje misice pogadjaju?jer to ono0 sto uhvatis s obe ruke pa razvlacis,ako jeste koji misic to najvise pogadja,jer imam tako nesto kod kuce al mi nikad te sprava nije bila najjasnija,tegovi su mi bili miliji, al zanima me sta ti ta sprava najvise pogadja


Pa snjima ces najlakse da pogodis saxiju ili prozor, kad ti izlete iz ruke!!  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
sala mala...ozbiljno, pa video si te federe nekad? Ima to svida sad da se kupi, ja sam to batalio, prvo sto nije dobro za zglobove sake, a drugo daje opterecenje tek u drugoj 1/2 pokreta, razumes, prvih 20-30 cm oni ne rade nista, msm nije to lose realno gledano, bolje ista nego nista, al opet tegovi mislim da su bolji, drugo ako si maljav moz da upecas koju dlaku u njih, razvuku se, dlake udju ti vratis i ostadose ti federi na grudima  :clap: :clap: :clap:
naravno nikad mi se to nije desilo, al uvek sam o tome razmisljao!
Dakle, ako ih imas, bolje uzmi tegove za po kuci, jeste dosta skuplje, al vredi.
Inace, radio sam sam biceps, ledja, razvlacenje>grudi itd...sta god ti padne napamet, al kazem ti tek posle 20-30 krece opterecenje i to je shit, a bio je hit kad je POPECHE trenirao pre XX rata ;) i moj cale, doskoro su mi njegovi federi se vukli po kuci, pa bacio....

Offline Skebo

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 37
  • Gender: Male
    • www.wushuworld.info
Odg: Koliko dugo trenirate ?
« Reply #189 on: March 08, 2010, 11:30:42 PM »
Trenirao sam 5 godina dzudo, uzimao i neke sitne nagrade, ali to je bilo jos u osnovnoj skoli..
Od srednje skole nista konkretno nisam radio, igrao sam rekreativno basket ( izrastao 185cm)
Od nedavno sam krenuo u teretanu, resio sam da malo poradim na sebi, imam vec mnogo godina a ne vidi se po mom fizickom izgledu,
na gore navedenu visinu imao sam 65kg kada sam krenuo :|
Evo sad za mesec dana od kako treniram (malo bolje se hranim) nabacio sam vec 5kg sto mi zadnjih 5 godina nije poslo za rukom :D
Vezbacu i dalje, zelim 90kg!!!