EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Koliko dugo trenirate ?  (Read 111721 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline primogonyl

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 67
  • Gender: Male
Odg: Koliko dugo trenirate ?
« Reply #190 on: March 09, 2010, 02:04:06 AM »
Ja sam počeo tek od oktobra 09g sa trčanjem i 3x teretanom ali nema nekih rezultata ali kada sad
vidim ovo:
Quote
mada nisam poceo zbog takmicenja nego kao sto rekoh..zbo zdravlja..bio sam debeo kao svinja sa bojlerom od 90 liatra-PROTOCNI...

evo slika..
Pridodati fajlovi uz porukuKlikni na sliku za originalnu velicinu:
 
 

Da se ogradim neću se baviti bb.
Ali hoću da budem zdrav.... Pedja čoveče ja kada sam došao na ovaj forum odma sam skonto da si ti baš CAR-Kralj..
Samo što sam ja čini mi se sad još malo deblji nego ti na slici iz 99 ali dao si mi veliku podršku
Idem sa još većom željom i sa više poz energije....
Mislio sam da ja nikada više neću moći izgledati kao normalni ljudi.....

Pedja  :bowing: Ti si za Nobelovu nagradu.

Hvala ti što postoiš brate :littleang  :signthankspin:
Oni koji se pretjerano bave malim stvarima često postaju nesposobni za velike.
La Rochehoucauld

Ne mogu Vam dati recept za uspjeh, ali Vam mogu reći formulu za neuspjeh:   
NASTOJTE SVAKOME UGODITI!  
Herbert B. Swope  
Nikad nisam bio siromašan, ali sam bio bez novca. Biti bez novaca je prolazno   
stanje: biti siromašan je stanje duha.  
Mike Todd

Offline FicaFicolino

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 136
  • Gender: Male
Odg: Koliko dugo trenirate ?
« Reply #191 on: March 11, 2010, 12:29:53 AM »
Sprcacu 17. god. juna ove godine :) Trenirao fudbal godinu dana jos u detinjstvu, pa onda se malo ozbiljnije upustio u kosarku, to je trajalo oko 4-5 godina. Zbog povrede kolena i problema u 2 kluba za redom prelazim na kucne vezbice koje nisu bas potrajale  :hitself:  Pre oko 4 meseca ulazim koliko toliko ozbiljnije u svet teretane, od kad sam primetio prve rezultate zavuklo se pod kozu, nalozio se na "KODEKS :D", samodisciplinu... Napaljeni mladi majmun, al jbg sta cu  :lol:  :wallbash1: Bar ima motivacije na pretek...
If you don't know where you are going. How can you expect to get there?

Offline Milos2504

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 95
  • Gender: Male
Odg: Koliko dugo trenirate ?
« Reply #192 on: April 28, 2010, 08:35:53 AM »
Poceo sam pre 3 godine, ali prve dve godine sam prekidao dosta i nisam nista znao o BB.. Nisam bas nesto napredovao, tj jesam al to samo ja primetim  ;)  pre nego sto sam krenuo u teretanu nisam mogao 1 sklek da uradim.. A sada mogu oko 45 komada pravilnih da uradim, tako da mislim da je ok..
Life is to short to be small

Offline LondonDon

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 6
  • Gender: Male
Odg: Koliko dugo trenirate ?
« Reply #193 on: July 06, 2010, 12:32:27 PM »
Treniram punih 20 dana. Godine treniranja.. kao vecina vas, djeluje mi nemoguce!  :wallbash1:
Dreaming of Andromeda... 22:29

Offline MladenSS

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 19
  • Gender: Male
    • BuildYourBodyTips.com
Odg: Koliko dugo trenirate ?
« Reply #194 on: July 06, 2010, 09:56:26 PM »
Ja sam poceo sa 15 :) Sada imam 21  :wow:
I nisam se nesto "NABILDAO" :lol: :hitself:

Offline eyesburn

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 23
  • Gender: Male
Odg: Koliko dugo trenirate ?
« Reply #195 on: March 28, 2011, 11:16:25 AM »
7 godina on-off, (vise off  :lol:) al' zadnjih 1,5 god, dosta vise on. A zadnjih 3 meseca sve u fullu - ishrana, supsi & co  :)

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Koliko dugo trenirate ?
« Reply #196 on: March 28, 2011, 11:20:58 AM »
Malo vise od god. dana u teretani...
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline rogozub

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 12
  • Gender: Male
Odg: Koliko dugo trenirate ?
« Reply #197 on: March 30, 2011, 10:23:40 PM »
evo aj ovde da stavim prvu poruku, ja sam pocheo pre oko pola godine kucji da treniram ofrlje, bez ikakve opreme i skoro bez ikakvih "teretana saveta" (chitao sam kolko-tolko po internetu) sa ciljem da smrsham, dobijem malo mishicjne mase i da ojachajam. za sada sam malo dobio mishicja i snage x)
pravopis je deo svecke zavere

Offline Krajina-moja

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 17
Odg: Koliko dugo trenirate ?
« Reply #198 on: December 26, 2011, 09:09:26 PM »
Ja sam poceo pre 5 meseci al prva 3 meseca sam ocajno trenirao :wallbash1: i kad se setim sam se sebi smijem al sam u zadna 2 dobio 11 kg a u prva tri nesto sitno ...Kada sam usao u teretanu imao sam na 190 cm 79 kg (kosarkaski tip xD) a sad na 190 imam 94 kg sam suplementacijom..

Offline Kajzla

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 240
  • Gender: Male
  • Kad dam znak glavom ti udri.
Odg: Koliko dugo trenirate ?
« Reply #199 on: February 14, 2012, 01:05:17 PM »
Do svoje 17. godine zivota sam trenirao ukupno 8 sportova. Karate, kosarku, aikido, fudbal, streljastvo, rukomet, atletiku i gimnastiku :D Bio sam u Uzicu i najvece uspehe sam postigao u kosarci i atletici. Na 500m me je i Olivera Jeftic cudno gledala trceci pored nje dok je trenirala svoju disciplinu. Medjutim, ubrzo je doslo do zasicenja i prestao sam sa tim negde u 7. razredu O.S. A kosarku sam trenirao ukupno 4-5 godina iz par prekida, menjanja klubova sve do 2. srednje. Tada su krenule cari izlazenja u grad i opijanja. Do tada nisam pivo liznuo, a kada je pocelo klupko da se odmotava, 3 god sam samo votku ljustio imao 3 trovanja od iste, zaposlio se, otisao u vojsku, vratio se, radio, preselio za Bg i nastavio da pijem. 7 godina iskustva u tom "sportu", nagruvanih 98kg sala (sa 85 se vratio iz vojske utegnut ko pracka) i od 2009 sam poceo da se dozivam sebi.
2 godine sredjene ishrane, kucnih vezbi, plivanja, tae-boa uz pauze po 3-4 meseca zbog 2 operacije. Ali vrlo brzo sam se vracao u formu i nastavljao da zivim punim plucima.
Trenutno ulazim u 4. nedelju teretane, zadrzim se oko sat ipo tamo. Sat vremena tegova i nakon toga razne vezbe za trbusnjake.
Kada radim prvu smenu utorak, cetvrtak i subota teretana, sreda i nedelja kosarka. Kada sam druga smena, onda ponedeljak, sreda i petak teretana, nedelja kosarka :)
U nedelju istegnem tetive na levom zglobu, zbog klizavog parketa ali ide na bolje, terapija se primenjuje, a danas cu u svakom slucaju u teretanu na grudi/triceps :)
May the force be with you !