Trening > ::Bodybuilding & fitness::

Koliko dugo trenirate ?

<< < (42/42)

Al Mir:
Ima dva mjeseca kako nisam podigao teret iznad glave il uradio čučanj, vučenje...al zato tovarim li druge tovarim hahahah

MarkoM:
Treniram 7-8 meseci nisam siguran tacno koliko pre nego sto sam krenuo u teretanu imao sam 63kg i 184cm, zavhaljujuci whey-u sada sam 80kg i oko 185cm(naravno whey ne utice na rast  :clap:)

Treniram 5x nedeljno po 60-70min :D

lakyh8:
Treniram kosarku 17 godina,a teretanom sam se poceo baviti pre 6 meseci.. To je odluka donesena jer u sportu ne moze sve talentom i cistim kosarkaskim radom. Igram prvu srpsku ligu,tamo su momci na mojim pozicijima ogromni skoro kao bilderi. Sad se i ja kidam ,ne zaostajem puno...

Stellina:
Od septembra 2011. rekreativno - 3 puta nedeljno step aerobik 1h i teretana 30-45min.
Kao što reče Snoopy, možda zvuči šašavo, ali dodje kao dobar odmor od svakodnevnih obaveza. :)

ddux:
Pozdrav svima ! Treniram ukupno godinu dana ali iskljucivo na sipkama ( zgibovi,propadanja,sklekovi).Ono sto sam postigao za taj period je sledece , rec je o jednoj maximalnoj seriji , zgibove sam povecao sa 10 na 28 , propadanja sa 25 na 50 , sklekove sa 35 na 70.Treniram 6 puta nedeljno , a treninzi uglavnom traju 1h30min mada ponekad varira u zavisnosti sta se radi , dal je to obican treninig po serijama , trening izdrzljivosti ili trening explozivnosti.Uz ovakve treninge redovno radim trbusnjake i kardio tj aerobni trening.Za godinu dana primetio sam sledece : dobio sam dosta misicne mase s'tim sto se nisam zamastio(bodyfat je 7,5),osecam se stabilnije , dosta vise samopuzdanja i naravno tokom dana se osecam mnogo lepse.Planiram da od jeseni krenem malo i u teretanu.Pozdrav ;)

Navigation

[0] Message Index

[*] Previous page

Go to full version