EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Ledja  (Read 33206 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline CRonaldo

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1642
  • Gender: Male
Odg: Ledja
« Reply #70 on: February 17, 2008, 06:01:01 PM »
 :wow: E Tanja srce si, hvala ti puno  :clap:
 :hitself: Istina nikad nisam radio hiperekstenzije, a odma sam opalio po mrtvom i veslanjima  :wallbash1:
Hvala ti puno jos jednom  :blowkiss:
"No man has a right to be an amateur in the matter of physical training....what a shame it is for a man to grow old without ever seeing the beauty and strength of which his body is capable." Socrates 470-399 B.C.

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Ledja
« Reply #71 on: February 17, 2008, 06:30:39 PM »
Quote
Neko kaze sajle ne valjaju, neko  da zgibovi ne trebaju, neko da trebaju   Aj pls jednom da mi pomognete da osmislim lep trening za ledja 

ne trebaju na jednom treningu i zgibovi i lat masina niti 10 razlicitih veslanja,vec to rotiras kroz treninge
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Ledja
« Reply #72 on: February 21, 2008, 01:01:49 PM »
uvek radi lat masinu kao zagrevanje i to veci broj ponavljanja svaki put menjaj hvatove 3s
zatim radi veslanje jednorucnim ili dvorucnim tegom 3s
zatim donji kotur lat masine ili t sipka 3s
mrtvo dizanje ili tkzv ledjnaci 2s

eto ovde vec imas dva razlicite treninga  ;)
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline CRonaldo

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1642
  • Gender: Male
Odg: Ledja
« Reply #73 on: April 05, 2008, 04:16:04 PM »
Radim ledja po ovom planu koji mi je Lazic napisao(hvala Lazicu  :clap: ) s tim da sam umesto mrtvog dizanja radio mesec dana lednjake zbog bola u ledjima kako mi je Tanja rekla(hvala Tanja  :clap: ) :p .E da li bih mogao od danas da pocnem mrtvo dizanje da radim sa 50kg pa cu kasnije povecavati tezinu?Hvala puno...
"No man has a right to be an amateur in the matter of physical training....what a shame it is for a man to grow old without ever seeing the beauty and strength of which his body is capable." Socrates 470-399 B.C.

Offline Tanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 4135
  • Gender: Male
Odg: Ledja
« Reply #74 on: April 05, 2008, 07:43:59 PM »
Jesi ga kad radio ? Znas li pokrete kako se izvode?
Pajseras, de mi rec kad si ti zadnji pu upao u katabolizam :D !

Pre neki dan kad nisam imao ellu .. :/ jbg desi se ..
A inace, post Pajserasa u kome kaze da je pao u katabolizam kad nije pojeo ellu mi je ulepsala vece  :wow: :lol:
Jeste brate , ja kasno ustajem i ono , nisam jeo jedno 13 sati tad minimum...

a da,natural sam :rolleyes01: :rolleyes01: :rolleyes01:

pio sam bcaa posle sexa...bez zajebavanja  :lol:

Offline CRonaldo

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1642
  • Gender: Male
Odg: Ledja
« Reply #75 on: April 05, 2008, 10:05:42 PM »
 :) Ma naravno, znam sve, prostudirao sam to davno, i radio sam ga(sa 40kg posto vishe tegova nemam kod kuce)... ali su me jako zabolela ledja(donji deo) posle jednog treninga pa sam prestao da radim mrtvo po Tanjinom savetu(par postova iznad) i radio mesec dana ledjnjake da ojacam donji deo ledja.Sad kontam da sam dovoljno ojacao da mogu da pocnem sa mrtvim, pa reko ajd da ja ipak pitam jel puno da pocinjem sa 50kg ili je malo ili sta...Nemam ja pojma o tezinama posto radim kod kuce a kuci nemam puno tegova  :wallbash1: Sad cu nabaviti ovih dana, danas sam doteglio u torbi 10kg ledja mi otpala pesaceci :crazy:

A uzgred posto mi niste nista odgovorili na svoju ruku sam uzeo da radim mrtvo danas sa 50kg i super sam pogodio misic a ne bole me ledja kao pre ;)

Sad me samo zanima sa koliko kila tj kojom tezinom bih trebao da radim mrtvo?
"No man has a right to be an amateur in the matter of physical training....what a shame it is for a man to grow old without ever seeing the beauty and strength of which his body is capable." Socrates 470-399 B.C.

Offline Tanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 4135
  • Gender: Male
Odg: Ledja
« Reply #76 on: April 05, 2008, 10:09:09 PM »
Sad me samo zanima sa koliko kila tj kojom tezinom bih trebao da radim mrtvo?

Sa onom tezinom sa kojom mozes u potpunosti pravilno izvesti pokret(e) ... sa sto manje varanja...bez krivljenja,cimanja da ne bi doslo do povrede
Pajseras, de mi rec kad si ti zadnji pu upao u katabolizam :D !

Pre neki dan kad nisam imao ellu .. :/ jbg desi se ..
A inace, post Pajserasa u kome kaze da je pao u katabolizam kad nije pojeo ellu mi je ulepsala vece  :wow: :lol:
Jeste brate , ja kasno ustajem i ono , nisam jeo jedno 13 sati tad minimum...

a da,natural sam :rolleyes01: :rolleyes01: :rolleyes01:

pio sam bcaa posle sexa...bez zajebavanja  :lol:

Offline CRonaldo

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1642
  • Gender: Male
Odg: Ledja
« Reply #77 on: April 05, 2008, 10:26:57 PM »
Ok hvala, mislim to mi je jasno, glupo sam pitao. Sa koliko ti radis? Ti si mojih godina  :rolleyes01: Cisto da imam neku orijentaciju cemu da tezim dal da povecavam tezine itd...dal da dokupljujem tegove... :p
"No man has a right to be an amateur in the matter of physical training....what a shame it is for a man to grow old without ever seeing the beauty and strength of which his body is capable." Socrates 470-399 B.C.

Offline Tanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 4135
  • Gender: Male
Odg: Ledja
« Reply #78 on: April 05, 2008, 10:30:16 PM »
Sa koliko ti radis? Ti si mojih godina  :rolleyes01: Cisto da imam neku orijentaciju

Nemoj ti prema meni da se orijentises  :rolleyes01:  :lol: :lol: :lol:
Pajseras, de mi rec kad si ti zadnji pu upao u katabolizam :D !

Pre neki dan kad nisam imao ellu .. :/ jbg desi se ..
A inace, post Pajserasa u kome kaze da je pao u katabolizam kad nije pojeo ellu mi je ulepsala vece  :wow: :lol:
Jeste brate , ja kasno ustajem i ono , nisam jeo jedno 13 sati tad minimum...

a da,natural sam :rolleyes01: :rolleyes01: :rolleyes01:

pio sam bcaa posle sexa...bez zajebavanja  :lol: