EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Потребна помоћ  (Read 3304 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline joker11965

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 6
Odg: Потребна помоћ
« Reply #10 on: August 25, 2013, 02:27:50 AM »
NIGDJE NISI NAVEO NAJVAZNIJU VJEZBU A TO JE CUCANJ..SVE TRICEPSE I BICEPSE I LISTOVE SI NAVEO KOJE SI MOGAO A OSNOVNU NISI ZADNJI CUCANJ..
ČIM JE NISI NAVEO, A NAVEO SI KAMARU BESPOTREBNIH, ZNAČI NEĆEŠ JE RADITI..
ZABORAVIH, NA KOJEM SI TO TI NIVOU MOLIM TE PA RADIŠ 14 TRENINGA SEDMIČNO..
14 TRENINGA SEDMIČNO, PA FAKAT :wallbash1:

Brate, jesi li ti stvarno glup i nepismen ili se samo pravis?
Triceps, biceps i listovi su misicne particije koliko ja znam, a cucanj je vezba. Vezba kojom se pogadjaju kvadricepsi, gluteusi itd. Zar ne? Ja nigde nisam naveo KOJE VEZBE cu raditi, za bilo koju particiju. A ako pogledas malo bolje (zapravo, ako uopste pogledas, posto cim si mogao da lupis onakvu glupost, nisi ni gledao verovatno), videces da je jedan dan posvecen treningu za noge.
A 14 treninga nedeljno, sad cu ti objasniti. Ja sam imao 2 treninga svaki dan. Ujutru trcanje, popodne Teretana ili sparing/kombinacije itd.
Na kom nivou? Na nivou spremanja za evropsko prvenstvo u kyokushin karateu.
Ti si ocigledno zivi primerak onog - nagruvan do ramena, 100kg misica, ali mozhdanih vijuga nigde....

Offline joker11965

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 6
Odg: Потребна помоћ
« Reply #11 on: August 25, 2013, 02:33:51 AM »
Јбм ти ја овакав форум. Обрати се човек за помоћ, за савете, добије шта?
1. Прво ми лик замери што користим ћирилицу. Епа извини царе, нисам ја дужан да познајем i латинично писмо, a камоли да га користим.
2. Јави се лик коме је потпуно страно да неко оде код лекара i пита за савет, па још мисли да ја имам свог физиотарапеута?!?! Али ајде то, него још ставља коментар на број тренинга...
3. Јавља се лик коме је IQ очигледно мало већи од собне температуре, i брка мишићне партиције (групе) са вежбама?!

Хаос....
Ајде овако, ви дебили, МОЛИМ ВАС немој да ми одговарате ништа на тему. Отворићу Вам очи i рећи да постоје i тренинзи који нису само u теретани. I задњи чучањ НИЈЕ најбоља вежба за све људе. Ма, који се ку*ац па цимам са вама...ви сте неозбиљни...

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Потребна помоћ
« Reply #12 on: August 25, 2013, 03:30:16 AM »
Stvarno ne razumem ovakva ponasanja. Daj da nabijemo na kolac svakog novog ko dodje.

Ako ti je cilj da nabacis misicnu masu radi izgleda onda je tvoj izbor ok,ako je radi funckcionalnosti-onda nije. Previse treninga i tesko da bi nabacio misicnu masu i sa steroidima. Kardio trosenje u tolikoj meri i nabacivanje mase ne ide.O hrani imas stvarno previse ispisano, samo u search kucaj ishrana za masu i sl.
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Al Mir

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1129
  • Gender: Male
Odg: Потребна помоћ
« Reply #13 on: August 25, 2013, 09:53:35 AM »
Da ja tebi otvorim malo oči, zadnji čučanj jeste najbolja vježba za sve ljude zapamti to, al tebi će trebat jako dugo vremena da to svariš..
A ovo ti kaže neko ko ima crni pojas u karateu i ko je fizički pripremao evropske i svjetske medalje u karateu upravo kroz taj čučanj..
Živ bio..
Znači BACK SQUAT..
Znači, ko ga ne radi ko da i ne trenira..
Znači, dobro pročitaj ovo dvoje iznad..