EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Mnogo treninga a ne vidim rezultate  (Read 6374 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Mnogo treninga a ne vidim rezultate
« Reply #10 on: November 17, 2010, 09:48:58 PM »
Proguglaj malo o uticaju kortizola na zadrzavanje sala na odredjenim mestima na telu..kod tebe verovatno posledica previse treninga.Ako si za god dana skinuo 45kg..to je ekstra rezultat,ali skidanje kilaze se odvija u naletima,tj mora telo malo da odmori,da se zadrzi na toj cifri i da usvoji to kao defaultno stanje.
Predlog:Kreni na mma i sredi hranu? Imaces celokupno borenje tu,i dalje ces da trosis mnogo kalorija ali ces da imas manje treninga.
Ne moras da drzis striktno jelovnik,ono da jedes u minut,ali zameni lose izvore hidrata dobrim i smanji zasicene masti.Naravno,izleti sa hranom su normalni jer trosis ogroman broj kalorija.Nek ti isprica Vuksa sta je jeo dok je imao 10ak treninga nedeljno,a bio nikad suvlji..Doduse,i metabolizam mu je brzi,al svejedno,jednostavno mora tako zbog prirode treninga.Po meni trening u teretani ti je najgluplji moguci,tj to sto ti radis,a pretpostavljam i kako ga radis s obzirom da imas energije za sve to.
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline voodookv

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 26
  • Gender: Male
Odg: Mnogo treninga a ne vidim rezultate
« Reply #11 on: November 18, 2010, 07:29:07 AM »
Clown i Milane, hvala na utrosenom vremenu.
Milane moram nesto da dodam na ono sto sam pre rekao. Ja sam imao oko 150 kg. Za 2 meseca sam izgbio 40 kg i u 3cem mesecu jos 10 kg. Tada sam na 100 kg stao. Onda sam pocevsi da se bavim borilackim vestinama i tada sam imao 110 kg i postepeno se smanjli na 105kg. I sada evo vec  2 ili 3 meseca a treninge sam pojacao. Da li imate neki predlog kakav trening bi u teretani trebao da radim? Ja sam ovde gledao po forumu, ali nisam nasao nesto sto bi mi pomoglo. Ne snalazim se bas najbolje po forumima. I tu ishranu cu promeniti. Mislim niste svi vi ludi sto mi to pricate sigurno. Hvala vam puno.

E da jos jedna stvar. Juce kad sam tokom dana legao da spavam probudili su me jaki grcevi u rukama. Taj bol je bio tako jak da nisam mogao ruke da pomerim. Kasnije kad sam uvece legao da spavam isti bolovi(grcevi) su mi se pojavili u ledjima (oko lopatica). Nije isit bol kao upala misica. Da li je to normalno?

Hvala vam svima.

Offline mafia6600

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 29
  • Gender: Male
Odg: Mnogo treninga a ne vidim rezultate
« Reply #12 on: November 19, 2010, 02:12:50 PM »
Brate ajd mi molim te otkri tajnu kako si smršao za dva mseca 40 kg!?  Kako?!  :dunno: Liposukcija?  :)

Offline nenadns

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 868
  • Gender: Male
Odg: Mnogo treninga a ne vidim rezultate
« Reply #13 on: November 19, 2010, 06:30:41 PM »
trening u teretani baziraj na najefikasnijim vezbama...iliti radi cucanj/mrtvo dizanje/benc ili floor press/ohp to su vezbe koje angazuju gomilu misica i teraju tvoje telo da radi kao celina...mnogo je efikasnije i korisnije tj funkcionalnije nego da radis biceps pregib do iznemoglosti! takodje stavljaju misice na mesta koja nisi znao da postoje...i prebaci se sa bodybuilding treninga na koristan trening snage...
Out of the night that covers me,
Black as the pit from pole to pole,
I thank whatever gods may be
For my unconquerable soul.

In the fell clutch of circumstance
I have not winced nor cried aloud.
Under the bludgeonings of chance
My head is bloody, but unbowed.

Beyond this place of wrath and tears
Looms but the Horror of the shade,
And yet the menace of the years
Finds and shall find me unafraid

It matters not how strait the gate,
How charged with punishments the scroll,
I am the master of my fate:
I am the captain of my soul.

Offline lokk1

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2294
  • Gender: Male
Odg: Mnogo treninga a ne vidim rezultate
« Reply #14 on: November 20, 2010, 07:03:45 AM »
Brate ajd mi molim te otkri tajnu kako si smršao za dva mseca 40 kg!?  Kako?!  :dunno: Liposukcija?  :)

tako shto je imao 150kg ... nije isto smrshati 40kg kad imash 150 i kad imash 80 ..
OATZ AND SQUATZ !

HATERS GONNA HATE!!

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Mnogo treninga a ne vidim rezultate
« Reply #15 on: November 20, 2010, 09:50:56 AM »
tako shto je imao 150kg ... nije isto smrshati 40kg kad imash 150 i kad imash 80 ..
Upravo tako, kad imas veliki visak brzo se topi, isto tako ono zadnje salo sto ostane je patnja skinuti...
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline nenadinjo

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 47
  • Gender: Male
Odg: Mnogo treninga a ne vidim rezultate
« Reply #16 on: November 20, 2010, 12:54:06 PM »
Upravo tako, kad imas veliki visak brzo se topi, isto tako ono zadnje salo sto ostane je patnja skinuti...
za ovo se slazem ovih 20 kg sto mi ostalo tesko se skida :)

Offline voodookv

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 26
  • Gender: Male
Odg: Mnogo treninga a ne vidim rezultate
« Reply #17 on: November 22, 2010, 07:38:43 AM »
Brate ajd mi molim te otkri tajnu kako si smršao za dva mseca 40 kg!?  Kako?!  :dunno: Liposukcija?  :)

Samo trcanje brate. Ali kao sto kazu forumasi ispod ovih 20 sto je ostalo tesko se skida. Trcao sam do iznemoglosti svaki 3 dana pa 1 dan pauze. Lagan tempo.

Offline voodookv

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 26
  • Gender: Male
Odg: Mnogo treninga a ne vidim rezultate
« Reply #18 on: November 22, 2010, 07:40:18 AM »
trening u teretani baziraj na najefikasnijim vezbama...iliti radi cucanj/mrtvo dizanje/benc ili floor press/ohp to su vezbe koje angazuju gomilu misica i teraju tvoje telo da radi kao celina...mnogo je efikasnije i korisnije tj funkcionalnije nego da radis biceps pregib do iznemoglosti! takodje stavljaju misice na mesta koja nisi znao da postoje...i prebaci se sa bodybuilding treninga na koristan trening snage...

Hvala prijatelju na savetu.