EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Pocetnik - potrebna masa  (Read 7068 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline boy_020

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 5
  • Gender: Male
Odg: Pocetnik - potrebna masa
« Reply #10 on: February 29, 2008, 02:52:40 PM »
hheehehe daj boze :))) vazi potrudicu se i hvala svima,eeej a jos nesto gde da porucim protein i koliko kosta,da znam iz prilike da se malo pristekam :)

Offline Kosarkas

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 174
  • Gender: Male
Odg: Pocetnik - potrebna masa
« Reply #11 on: February 29, 2008, 03:05:38 PM »
Savetujemo ti da porucis od naseg kolege pedje.Imas na forumu u temi cini mi se ishrana,cek natju ti link

Offline Kosarkas

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 174
  • Gender: Male

Offline boy_020

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 5
  • Gender: Male
Odg: Pocetnik - potrebna masa
« Reply #13 on: March 02, 2008, 11:58:19 PM »
ok hvala svima :)

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Pocetnik - potrebna masa
« Reply #14 on: March 03, 2008, 12:35:47 AM »
daj neku sliku!
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline marelli

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 137
  • Gender: Male
Odg: Pocetnik - potrebna masa
« Reply #15 on: March 04, 2008, 02:11:04 PM »
Pa,kao sto kazu i drugi,jedi vise puta dnevo,ali to neka budu manje porcije,normalno,kako prolazi vreme i napredujes u treningu,i kako dodajes misice i te porcije rastu.
Trebas da vidis kakav si tip ,ako si ektomezomorf,imas ubrzan metabolizam,pa ako oces masu ,neka bude samo teretana i nista drugo (nogomet i tako to ...).
Unosi dosta ugljenih hidrata radi energije koja ce ti trebati tokom treninga,ali unosi i nesto malo vise i masti,takodje zbog energije.
Ako neznas da odredis koliko,potrazi malo po netu neke tabele kako to ide,mislimna tvoj kilogram tezine koliko ide masti,proteina i ugljenih hidrata.
Ako hoces da da koristis suplemente,onda uzmi MEGAMASS ili VOLUMASS,i tako to,koji su bas napravljeni da se napreduje u masi.

I trening treba da prati takvu ishranu,zato trebas raditi puno osnovnih vezbi za masu (bendz pres,cucnjeve,veslanja ...),znaci samo njih,izbaci letenja i slicne vezbe koje oblikuju misice,mislim trebas da ih napravis,jel da,hehehe ....  :wow:
Vazno je ne pretreniravati se,znaci trening za masu mora da bude kratak i intenzivan.
Misici ne rastu u teretani vec kuci,pa ti zato preporucujem sto vise sna.Jer,dok spavas misici rastu,ne dok treniras,trening ti je jedan od uslova koje trebas da ispunis da bi pokrenuo misice na rast.
Ako primetis zastoj u masi ,promeni trening ....

Ufffff al se ja raspisao ... eto toliko od mene ima toga jos ali otom potom .... :evillaugh: :dir_bye1: