EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Pomoc!  (Read 5980 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline jegger

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 20
  • Gender: Male
Pomoc!
« on: November 29, 2013, 03:57:50 PM »
Pozdrav svima,treniram vec mesec dana sa drugom pa malo da se posavtujem oko tih suplemenata sta bi mi odgovaralo za bolji ucinak na treningu ,treniram 5 puta nedeljno vikend odmaram ili se bavim nekim sportom.Visok 188 a tezak 77 kg 95 sam god. :) Trenirao sam prve 2 ned misic po misic sad super setove radim i bolje mi je . Ishrana 4 do 5 puta jedem,belo meso ,ribu ,zitarice ,mleko itd... Interesuje me jel bi mi trebao neki protein il nesto drugo za bolju masu jel mi treba jos koja kila za razliku na visinu.. :) Svaka kritika je dobrodosla....

Offline LeDu 91

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 889
  • Gender: Male
Odg: Pomoc!
« Reply #1 on: November 29, 2013, 06:08:02 PM »
Napisao si na deset mesta istu poruku, strpi se malo. Napisi osnovne informacije, tacno ishranu, i kompletan trening.

Offline jegger

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 20
  • Gender: Male
Odg: Pomoc!
« Reply #2 on: November 29, 2013, 07:55:39 PM »
Treniram od 09:00h do 11:00h a nekad i pre zavrsim sve zavisi.

Pon: Ggrudi/Ramena
Uto: Triceps/Biceps
Sre: Odmor
Cet: Ledja/Noge
Pet: Trapez/Podlaktica/Stomak
Sub: Odmor
Ned: Trcanje/Bajs

Ishrana: Dorucak 08:00h Jaja,zitarice jogur,mleko sta se nadje.Posle treninga oko pola 11:30h pojedem krompira,ribe i salate ,oko 14:30h pasulj,grask,meso,sir 18:00h ponovim slicno nesto a pred spavanje mleka i keksa nekad i neko voce ! :)


Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Pomoc!
« Reply #3 on: November 29, 2013, 09:57:54 PM »
Ponovi jos jednom post i imas ban.
Citaj forum, sve ti pise, umesto sto cekas na gotovo.I sta covek da zakljuci koliko ti jedes kad si napisao samo sta jedes? Nisi razmislio mozda malo nekad da je bitna kolicina? Da se gram pirinca razlikuje od 1000 grama?
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline jegger

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 20
  • Gender: Male
Odg: Pomoc!
« Reply #4 on: November 29, 2013, 11:52:15 PM »
Nisam ja nista ponovio nego mi je lik rekao da napisem ishranu i trening i ja sam napisao nzm stw sta je tu problem ja sam na forumu u toku dana a vi pisite neki dobar savet nesto za masu mi treba a jedem bas bas dobro imam brz metabolizam. :-)

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Pomoc!
« Reply #5 on: November 29, 2013, 11:54:12 PM »
Jesi, 3x istu poruku.
Pola kg pirinca, 5 jaja i 800gr mesa i nemas greske.
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline jegger

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 20
  • Gender: Male
Odg: Pomoc!
« Reply #6 on: November 29, 2013, 11:59:43 PM »
To sam stavio jer vidim niko se ne odaziva ,ali ja se izvinjavam moja greska,hvalaa na savetu znaci hranu sto vise ,a sto se tice od suplemenata nesto npr whey?

Offline LeDu 91

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 889
  • Gender: Male
Odg: Pomoc!
« Reply #7 on: November 30, 2013, 12:42:16 AM »
Prvo utegni skroz ishranu pa tek onda suplementi.

Offline jegger

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 20
  • Gender: Male
Odg: Pomoc!
« Reply #8 on: November 30, 2013, 12:11:43 PM »
Hocu hvala druze !  ;)

Offline jegger

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 20
  • Gender: Male
Odg: Pomoc!
« Reply #9 on: December 06, 2013, 11:08:17 PM »
a tebi druze sto hoces da me banujes hvala na tako ljubaznio i drskom savetu tebi je lako ti si sad nagruvan i mislis da si frajer budi malo kulturan i lepo odgovaraj i deli ne toliko drske savete i ti si bio pocetnik tako da nemoj da se ponasas glupavo. usput 800gr mesa ne moze ni pas da pojede, to se lepo napise redosled ishrane a ne 800gr mesa cuj 800gr pirinac i 5 jaja,da li si mislio o tome da se zumanca izbace? verovatno nisi, usput idite.na pansport forum mnogi losi admini i nekulturni.