EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Promena treniga  (Read 10283 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Fleggy

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 9
  • Gender: Male
Promena treniga
« on: February 11, 2008, 08:51:00 AM »
    Pozdrav svima. Evo da se i ja oglasim i pootrazim savet od iskusnijih.  Treniram godinama, ali zbog nedostatka vremena tj posla koji cesto bude prekovremen i slicno cesto se desava da propistim treninge. Inace trenirao sam 3 puta sedmicno. 1. dan Grudi,biceps,stomak, 2. dan Noge i 3 dan Ledja ,ramena, triceps. Naravno dan pauze izmedju treninga. Prosle sedmice sam se konacno odlucio i kupio sebi osnovne spravice i napravio kuci da mogu da radim trening. Sada posto mi je to kuci, mogu da treniram cesce odnosno kad god pozelim, pa razmisljam dali da i dalje treniram kao do sada ili da promenim plan i radim cesce. Mozda da radim jednu misicnu partiju svaki dan?  Nadam se da nisam previse kompllikovano objasnio.  Hvala unapred na pomoci, a nadam se da cu sada cesce ucestovati na forumu.

Offline Mirko

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 174
  • Gender: Male
Odg: Promena treniga
« Reply #1 on: February 11, 2008, 07:35:40 PM »
Koje spravice si kupio?
Pamet se brzo gubi, tesko stice :)

Offline Fleggy

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 9
  • Gender: Male
Odg: Promena treniga
« Reply #2 on: February 11, 2008, 09:06:24 PM »
  Kupio sam jednu univerzalnu kao gladiator samo malo veci, pa jednu malo jacu bendz klupu, jednu sipku od 2 m , jednu kracu, jednu z sipku za biceps, male sipke sa sklapanje bucica. 200kg raznih ploca. sa sada vec gledam sta cu sledece traku ili nesto slicno... e da uz to sam uzeo i vrecu ako to ima veze.   evo slikao sam cisto da se vidi koje su sprave u pitanju.



Offline Tanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 4135
  • Gender: Male
Odg: Promena treniga
« Reply #3 on: February 11, 2008, 09:11:01 PM »
A sta zelis da postignes vezbanjem? cisto izgled za plazu ili ?

Kako stojis sa ishranom?
Pajseras, de mi rec kad si ti zadnji pu upao u katabolizam :D !

Pre neki dan kad nisam imao ellu .. :/ jbg desi se ..
A inace, post Pajserasa u kome kaze da je pao u katabolizam kad nije pojeo ellu mi je ulepsala vece  :wow: :lol:
Jeste brate , ja kasno ustajem i ono , nisam jeo jedno 13 sati tad minimum...

a da,natural sam :rolleyes01: :rolleyes01: :rolleyes01:

pio sam bcaa posle sexa...bez zajebavanja  :lol:

Offline Mr.X

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 847
  • Gender: Male
Odg: Promena treniga
« Reply #4 on: February 11, 2008, 09:47:03 PM »
Skroz ok trening, mozda da razdvojis ramena i ledja...

Sprave su ti funkcionalne i to je najvaznije,imas sve sto ti treba....
Na sve proizvode iz pansporta 10% popusta,plus dodatni extra popust na porudzbine preko 6000din

061/20-37-867

DAJTE VULETU SECERA I VODE!!!!

Offline Fleggy

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 9
  • Gender: Male
Odg: Promena treniga
« Reply #5 on: February 11, 2008, 11:34:35 PM »
   Pa posao mi je vezan za kompijutere, foto aparate i slicnu tehniku, sto ce reci nije nimalo fizicki naporan pa mi treba da nesto radim. Nemam nikakvih takmicarskih ambicija, cisto rekreativno, ali kad treniram da treniram pravo. Znaci zelim dobar izgled naravno treniram na masu. Moj hronicni problem godinama je premala kilaza. Smatrao sam za uspeh ako mrdnem kilo preko 60 na mojih 173-4 cm. Trenutno imam oko 81-2 kila i sve je ok sad idem sa kilazom kako hocu jedino me sprecavalo sto zbog posla sam cesto izostavljao treninge. To je i jedan od razloga sto sam kupio svoje. treniram kao i do sada i sve je ok samo sam se cisto razmisljao dali da promenim sada kad sam u mogucnosti da cesce treniram ili da ostavim isto, recimo  1 dan Grudi,biceps stomak, drugi noge, treci ledja ramena triceps (bez dana pauze izmedju) i onda posle 3 dana treninga dan odmora pa opet ta 3.  Ili da u medju vremenu ubacim kardio neki npr vrecu. To mi je trenutna dilema. Hvala puno na savetima.

Zaboravih da napomenem. Hranim se relativno dobro. 4-5 obroka dnevno (to ipak zavisi nekad od vise sile posao i slicno) pazim sta jedem i kad jedem kolko mogu. Sada planiram da uzmem kreatin i wey protein i to je to neznam dal bi trebalo jos nesto, ali nebi sad da ulazem nesto previse u to puko sam puno para na neke druge stvari pa tu moram da pristedim...surova realnost :)

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Promena treniga
« Reply #6 on: February 12, 2008, 01:12:02 AM »
ako vec imas vremena i mozes da treniras kuci..vezbaj kao covek..svaki dan jedan misic i to je to..eventualno 5x nedeljno..ako ne mozes da odvojis 1h dnevno da odes do susedne sobe e onda si za ubistvo.. :)
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Fleggy

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 9
  • Gender: Male
Odg: Promena treniga
« Reply #7 on: February 12, 2008, 02:05:30 PM »
Hvala na odgovorima, naravno da mogu da odvojim vremena sada kad mi je to kuci. To mi je bila dilema dali da idem na vise treninga razlicitih (jedan dan grudi drugi biceps itd) ili da nastavim kao i do sada samo da prakticno prodjem sve mozda 2 x sedmicno nemam iskustva nikad nisam tako cesto imao priliku da treniram. Kako bi bilo najbolje da uklopim neki kardio (tracanje ili vrecu) u tu semu.

Offline Tanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 4135
  • Gender: Male
Odg: Promena treniga
« Reply #8 on: February 12, 2008, 09:30:08 PM »
Oces da skidas ili odrzavas tezinu ?
Pajseras, de mi rec kad si ti zadnji pu upao u katabolizam :D !

Pre neki dan kad nisam imao ellu .. :/ jbg desi se ..
A inace, post Pajserasa u kome kaze da je pao u katabolizam kad nije pojeo ellu mi je ulepsala vece  :wow: :lol:
Jeste brate , ja kasno ustajem i ono , nisam jeo jedno 13 sati tad minimum...

a da,natural sam :rolleyes01: :rolleyes01: :rolleyes01:

pio sam bcaa posle sexa...bez zajebavanja  :lol:

Offline Fleggy

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 9
  • Gender: Male
Odg: Promena treniga
« Reply #9 on: February 12, 2008, 10:32:38 PM »
  ja bi jos da povecam tezinu inace. Jedino neznam kolko mi vrece smeta u tome...ali volim je nekako  :rolleyes01: