EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Вежбе без тегова  (Read 8687 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Gonzo

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 55
Odg: Вежбе без тегова
« Reply #30 on: July 18, 2009, 03:03:41 PM »
Quote
Jos jedan naturalac (workout free) koji se protiv "gym kompleksa" bori svojom velikom elokventnoscu i velikom zeljom za uspehom na porodicnom i duhovnom planu. Njegova velika snaga lezi u gadjenju prema svemu neprirodnom i svemu sto izlazi iz normi sto je stvorio sam Tvorac.
Taj isti svoj zaostatak u bilo kojoj sferi (pa i da je to nadmetanje sa nabildovanim kompleksasem) pravda svojim uspehom u poslu, porodici i ostalim duhovno uzvisenim stanjima.

Takodje, verovanja je da je zelja za uspehom i duhovno ispunjenje jace od bilo kog antihristovog dopinga, cak i sam poznaje nekoliko takvih uzvisenih sportista (preciznije - maratonaca) koji su odoleli kusanju djavola koji ih je silio da uzmu produkt zlobe njegove - doping.

Za vjek i vjekova...
polako ostajem bez nacina da ti objasnim da mi je mnogo bolje kada se nesto radi normalno, strpljivo i povezano sa nekim ciljem, nego besmisleno trpanje svega u sebe zarad misica koji su sami sebi smisao

Quote
...naivno razmishljash druze ..
moguce. zasto?

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Вежбе без тегова
« Reply #31 on: July 18, 2009, 03:07:09 PM »
govorim o tome da cenim trud, posvecenost i odricanje kroz koje izlaze rezultati i da je odlicno ako covek moze da izvuce sve te vezbe. interesantno je da se ovde odmah javio jako defanzivan stav prema tome i to nije prvi put da vidim to. sasvim druga stvar je to njegovo otvranje topika, koje stvarno i nije najsretnije

inace maratonci i polu-maratonci koje ja znam se ne rokaju hemijom

naravno da treba ceniti..mislim da je vise na defanzivu naisao njegov stav:"e ako vam treba nesto pitajte mene" a ima tek nekih 16ak godina
hm,doping je realnost modernog sporta,pisano je o tome dosta puta..to ako se neki sportista, koji je pro ili ima  veliku sansu da napravi karijeru od toga, dopinguje on to verovatno nece pricati nikome..verovatno ste bliski prijatelji pa tvrdis sa sigurnoscu da su naturalci..to se krije uvek jer svaka greska moze da te upropasti za svagda..jedino ako ti takmicari nemaju 13 14 godina ili su na nivou beogradske fudbalske zone pa im doping i ne treba i rade to samo jer vole sport..inace,atletika,i teska i laka,su sportovi gde doping ima bitnu ulogu
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline MilosM

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1046
  • Gender: Male
  • \ ______
Odg: Вежбе без тегова
« Reply #32 on: July 18, 2009, 03:13:13 PM »
Pokusavam sve ovo vreme naci jedan Niceov citat o Nadcoveku, ali ga nema na internetu, pa cu morati pretraziti knjige posto ne znam napamet.
Enivej, jednom je Nice upitao "Ко може заменити човечанство на лествици бића? Човек је завршетак. Али: Који тип човека треба подизати желети, који тип ће имати највећу вредност, бити достојан живота, имати најизвеснију будућност?"
Mislim da je odgovor pred nama, tj. ne bas pred nama, ali samo deo njegovog uzvusenog stanja nam se prikazuje u ovom digitalnom obliku, putem interneta i slova...

Svi ovi promasaji samo pokazuju koliko smo daleko od savrsenstva i koliko smo mi samo sitne jedinke vrste koje treba da izumre, a zove se - covek...
U nekoj bliskoj buducnosti, njega ce zameniti nova vrsta, ciju jedinku upravo vidimo kako se uzdize iznad zaostale rase...
Have you ever been alone at night,
Thought you heard footsteps behind,
And turned around and no-one's there ?
And as you quicken up your pace,
You find it hard to look again,
Because you're sure there's someone there!

Offline Gonzo

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 55
Odg: Вежбе без тегова
« Reply #33 on: July 18, 2009, 03:19:21 PM »
Quote
naravno da treba ceniti..mislim da je vise na defanzivu naisao njegov stav:"e ako vam treba nesto pitajte mene" a ima tek nekih 16ak godina
hm,doping je realnost modernog sporta,pisano je o tome dosta puta..to ako se neki sportista, koji je pro ili ima  veliku sansu da napravi karijeru od toga, dopinguje on to verovatno nece pricati nikome..verovatno ste bliski prijatelji pa tvrdis sa sigurnoscu da su naturalci..to se krije uvek jer svaka greska moze da te upropasti za svagda..jedino ako ti takmicari nemaju 13 14 godina ili su na nivou beogradske fudbalske zone pa im doping i ne treba i rade to samo jer vole sport..inace,atletika,i teska i laka,su sportovi gde doping ima bitnu ulogu

kontam da smo naboli na dobru temu za razgovor u svakom slucaju.
ja recimo nisam mogao uopste da pretpostavim da je to sve toliko normalno i privhaceno, sto opet mislim da nije dobra stvar i ne svidja mi se. duci simonovic all the way
Quote
Pokusavam sve ovo vreme naci jedan Niceov citat o Nadcoveku, ali ga nema na internetu, pa cu morati pretraziti knjige posto ne znam napamet.
Enivej, jednom je Nice upitao "Ко може заменити човечанство на лествици бића? Човек је завршетак. Али: Који тип човека треба подизати желети, који тип ће имати највећу вредност, бити достојан живота, имати најизвеснију будућност?"
Mislim da je odgovor pred nama, tj. ne bas pred nama, ali samo deo njegovog uzvusenog stanja nam se prikazuje u ovom digitalnom obliku, putem interneta i slova...

Svi ovi promasaji samo pokazuju koliko smo daleko od savrsenstva i koliko smo mi samo sitne jedinke vrste koje treba da izumre, a zove se - covek...
U nekoj bliskoj buducnosti, njega ce zameniti nova vrsta, ciju jedinku upravo vidimo kako se uzdize iznad zaostale rase...
evoluiracemo, sigurno. genetske modifikacije ce pre ili kasnije uci i u svakodnevnu praksu pri 'pravljenju dece', samo je sve to ipak jako razlicito pre svega smislom, a onda i korisnoscu po zdravlje od ovoga sto se sada radi.

Offline MilosM

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1046
  • Gender: Male
  • \ ______
Odg: Вежбе без тегова
« Reply #34 on: July 18, 2009, 03:21:48 PM »
Gonzo, za medalju si, casti mi!  :clap:

Toliko si bistar, da se ne mogu smejati...
Have you ever been alone at night,
Thought you heard footsteps behind,
And turned around and no-one's there ?
And as you quicken up your pace,
You find it hard to look again,
Because you're sure there's someone there!

Offline Gonzo

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 55
Odg: Вежбе без тегова
« Reply #35 on: July 18, 2009, 03:28:11 PM »
Gonzo, za medalju si, casti mi!  :clap:

Toliko si bistar, da se ne mogu smejati...
drago mi je zabavljati tako divne primerke ubermenscha :)

Offline MilosM

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1046
  • Gender: Male
  • \ ______
Odg: Вежбе без тегова
« Reply #36 on: July 18, 2009, 03:30:32 PM »
Ono sto je meni najdivnije je to sto dolazis na bb forum i pri tom govoris da su oni koji idu u teretanu kompleksasi...  :clap:
Have you ever been alone at night,
Thought you heard footsteps behind,
And turned around and no-one's there ?
And as you quicken up your pace,
You find it hard to look again,
Because you're sure there's someone there!

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Вежбе без тегова
« Reply #37 on: July 18, 2009, 03:32:01 PM »
Постављајте сва питања u вези Згибова, склекова, трбушњака, пропадања...
Поздрав...
nemoj da pises ciriloicom..prvo web dizajn ne gura nasa slova, kao i smf forum..druga stvar nema koristi od toga jer samo mi srbi znamo to pismo..a ovaj forum posecuju sa svih prostora. cemu tema ako niko ne razume sta se pise u njoj
i na kraju imas ogromnu temu o ovome
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap