EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: savet/pomoc !  (Read 4730 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Paunovic

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 39
  • Gender: Male
savet/pomoc !
« on: February 06, 2010, 10:48:57 PM »
pozzdrav ,ja sam Stefan .Imam 16 god ,visok oko 1.75 (tako nesto ), tezak sam 82 kg .Imam problem sa visak kg tj bolje reci imam visak sala na nekim mestima.... Ovako prosle godine sam bio krenuo u gym isao sam godinu dana ( ne bas aktivno ) u zelji da sklonim salo sa donjeg stomaka i jos nekim mestima.. pre 4/5 meseca sam prestao nabacio sam malo misice ali nije to to i nisam skinuo uopste salo sve je isto kao kada sam poceo u gym.samo mnogo sam postao krupniji(to mi se svidja).e pre jedno nedelju dana sam poceo kickbox.posto nemam vremena da trcim(zbog skole,treninga).Znam da je trcanje najbolje za moj problem ali kod mene je nemoguce ubaciti to trcanje jer nemam vremena.Jedino bih mozda mogao subotom i nedeljom.
Ovako upisao sam kickbox jer sam cuo da je trening mnogo naporan i da je dobar za mrsavljenje i moram da priznam da je to istina ,trening je naporan veoma .posle treninga majca mi je cela mokra ali ono bas.trener nam je rekao tj zabranio nam vodu za vreme treninga kako bih se vise znojili i kako bih " brze napravili misice :) tj skinuli visak kg ko ima naravno... " " Trening imamo 5 puta u nedelji , ja idem 4 puta samo.

Sto se tice ishrane ja imam 3 obroka dnevno . 1 je oko 10h pre skole (najcesce doruckujem neku praznu kiflu i jogurt i sok gazirani. 2 je u sql oko 15h (pica,tost etc.) posle skole idem na trening koji traje do 20h,i 3 je oko 21h (najcesce supu.  belo meso i keva sta spremi)
Svakog dana popijem 2l gaz sok.

E sada ja bih zeleo da pitam vas za vase misljenje .. Sta mislite da li cu smrsati bez trcanja .....?i za koliko bi mi vremena trebalo.....Sta bih trebao da menjam itd...

pozdrav,
FACEBOOK Stefan Paunovic Pepi
KARIKE xDarkneSSx
YOUTUBE ACCOUNT zxcDarkneSSzxc

Offline lokk1

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2294
  • Gender: Male
Odg: savet/pomoc !
« Reply #1 on: February 06, 2010, 10:50:41 PM »
promeni trenera ovaj nema veze sa zivotom !
OATZ AND SQUATZ !

HATERS GONNA HATE!!

Offline IGI900

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 131
  • Gender: Male
    • http://www.realx3mforum.com/
Odg: savet/pomoc !
« Reply #2 on: February 06, 2010, 10:57:07 PM »
Trener ti je zabranio piti vodu? :hitself: Pa moras piti najmanje 4 l vode dnevno, pogotovo ako se bavis nekom sportom.

Offline Paunovic

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 39
  • Gender: Male
Odg: savet/pomoc !
« Reply #3 on: February 06, 2010, 11:04:35 PM »
pa znas kako nije on bas ono zabranio nego mi smo budale ne znamo malo da pijemo vodu nego celu flasicu od 0,5l popijemo odjednom i posle ne mozemo da radimo.i sada mi ne treba voda na treningu nekako sam se navikao bez vode .........

EDIT : sto se tice 2l vode dnevno. ja umesto vode pijem sok ....... skoro uvek imam sok kuci pa bolje mi je da popijem sok nego vodu.
FACEBOOK Stefan Paunovic Pepi
KARIKE xDarkneSSx
YOUTUBE ACCOUNT zxcDarkneSSzxc

Offline ela ela

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 64
  • Gender: Female
Odg: savet/pomoc !
« Reply #4 on: February 06, 2010, 11:15:11 PM »
Ama kakav sok,jesil'normalan=kakav crni sooook!
Ajoj mene=jos gazirani-sinak pa zar je moguce da dodjes na ovakav forum
gde ljudi vrlo ozbiljno pricaju o treningu,o ishrani,o tome kako zele napravit'
nesto od svog tela a sa tobom se mora raspravljati o soku gaziranome-pa cek,
ja k'o da sam zalutala na neki zenski forum koji sunce nikad ogrejati nece :wallbash1:
i cije debele guzice s'obzirom da su debele isto nikad ni videti nece.
I znas sta-nema ljutis

Offline Mici

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 385
  • Gender: Female
Odg: savet/pomoc !
« Reply #5 on: February 06, 2010, 11:16:05 PM »
...tesko da je bolje, za mrsavljenje ti je najbitnije ishranu da sredis pa tek onda ostalo...
taj sok je pun secera...ostalo da ne komentarisem...1 recju ishrana ti je uzasna, ako mislis da se oslobodis sala moras na njoj prvo da poradis... ;)
masa je mama   :lol:

Offline Paunovic

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 39
  • Gender: Male
Odg: savet/pomoc !
« Reply #6 on: February 06, 2010, 11:22:44 PM »
Ama kakav sok,jesil'normalan=kakav crni sooook!
Ajoj mene=jos gazirani-sinak pa zar je moguce da dodjes na ovakav forum
gde ljudi vrlo ozbiljno pricaju o treningu,o ishrani,o tome kako zele napravit'
nesto od svog tela a sa tobom se mora raspravljati o soku gaziranome-pa cek,
ja k'o da sam zalutala na neki zenski forum koji sunce nikad ogrejati nece :wallbash1:
i cije debele guzice s'obzirom da su debele isto nikad ni videti nece.
I znas sta-nema ljutis
vidis da sam pocetnik i samo sam rekao sta sam do sada radio/pio/jeo.Cim sam napravio thread to znaci da hocu da nesto promenim/da pitam vas iskusnije zar ne.. ?kazi lepo izbaci sok izbaci to to to to itd.
Ok znaci prestacu sok da pijem.ali sto se tice ishrane kako kad mogu,ja uvek gledam da pojedem nesto gde ima proteina (tunjevinu meso etc )
FACEBOOK Stefan Paunovic Pepi
KARIKE xDarkneSSx
YOUTUBE ACCOUNT zxcDarkneSSzxc

Offline Mici

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 385
  • Gender: Female
Odg: savet/pomoc !
« Reply #7 on: February 06, 2010, 11:38:09 PM »
...evo malih smernica...iscitaj ovu temu...kao i linkovane teme u njoj...tu ces naci manje vise sve sto ti je potrebno da znas za pocetak  ;)
http://www.exyu-fitness.com/forum/index.php/topic,8944.0.html
masa je mama   :lol:

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: savet/pomoc !
« Reply #8 on: February 07, 2010, 12:12:15 PM »
Quote
trener nam je rekao tj zabranio nam vodu za vreme treninga kako bih se vise znojili i kako bih " brze napravili misice smile tj skinuli visak kg ko ima naravno..
:wallbash1: :wallbash1: :wallbash1: :wallbash1: :wallbash1: :wallbash1: :wallbash1: :wallbash1: :wallbash1: :wallbash1: :wallbash1: :wallbash1: :wallbash1: :wallbash1:
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: savet/pomoc !
« Reply #9 on: February 07, 2010, 01:49:58 PM »
izabrao si sjajan sport..gde treniras?
nemoj da jedes lose masti i proste ugljene hidrate i to bi trebalo da bude to sto se tebe tice jer ti je kcal potrosnja u toku nedelje dosta velika nemas potrebe za nekih ekstremnim restrikcijama sto se tice hrane
nadji clana na forumu nebojsa_zemun_trg /tako bese nick nekako/..on radi mma i ima na forumu negde njegova ishrana..to sa vodom ne da nije tacno nego taj nema veze sa zivotom..ne preporucuje se kolicina vode veca od par gutljaja u toku tih sat vremena treninga da bi lakse odradio trening
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380