EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Šta mislite o ovom programu?  (Read 18768 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Neandertalac

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 43
  • Gender: Male
Odg: Sta mislite o ovom programu?
« Reply #20 on: February 09, 2009, 02:35:10 PM »
ne mislim skoro niti probavati jer imam već određene planove glede treninga sve do ljeta..

sad treniram 5x tjedno klasika, a pred ljeto kad cu na definiciju prebacujem se na gigantske serje i to je to, a ovo možda probam jednog dana, pitao sam čisto iz znatiželje da vidim kakvi su dojmovi itd  ;)

Offline Chivas

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1126
  • Gender: Male
Odg: Sta mislite o ovom programu?
« Reply #21 on: February 09, 2009, 05:01:59 PM »
ne mislim skoro niti probavati jer imam vec odredjene planove glede treninga sve do ljeta..

sad treniram 5x tjedno klasika, a pred ljeto kad cu na definiciju prebacujem se na gigantske serje i to je to, a ovo mozda probam jednog dana, pitao sam cisto iz znatizelje da vidim kakvi su dojmovi itd  ;)

hhaha ajde dobro.Premda ne vidim veliku povezanost mnogo serija ili dugih serija s defkom.Ja sam definiciju radio s velikim kilazama da ne bi izgubio na kondi za njih i bf mi je stvarno spao na ono sta sma mislio i to u kracem roku nego sto sma ocekivo.Moras svatit da postoji 100 ljudi i sto cudi i da svako ima svoje nacine,a ti moras se nac u jednom od njih i vidjet koji ti najbolje pase.Moze se ovdje puno toga napricat ali neces znat na cemu si dok ne probas.
Mozes biti jaci i veci,ali ludji....

Offline Neandertalac

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 43
  • Gender: Male
Odg: Sta mislite o ovom programu?
« Reply #22 on: February 10, 2009, 10:31:47 AM »
već sam ja radio defku prošle godine sa gigantskim serjama i super mi se pokazalo, paše mi takva vrsta treninga..
ishrana je najvažnija, jer se definicija radi u kuhinji, ali ipak trening sa gigantskim serijama je poseban jer je ujedno i jedna vrsta aerobnog treninga. Pogađaš misic iz puno različitih kuteva, i držiš visok broj otkucaja srca tako da se sve sto uneses tjekom treninga krv ponese u trenirani misic  :yes:

Offline Chivas

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1126
  • Gender: Male
Odg: Sta mislite o ovom programu?
« Reply #23 on: February 10, 2009, 01:31:43 PM »
vec sam ja radio defku prosle godine sa gigantskim serjama i super mi se pokazalo, pase mi takva vrsta treninga..
ishrana je najvaznija, jer se definicija radi u kuhinji, ali ipak trening sa gigantskim serijama je poseban jer je ujedno i jedna vrsta aerobnog treninga. Pogadjas misic iz puno razlicitih kuteva, i drzis visok broj otkucaja srca tako da se sve sto uneses tjekom treninga krv ponese u trenirani misic  :yes:

ne bi se sluzio s tobom ali dobro.Kazem sve to ovisi od covjeka do covjeka i kako kome odgovara.Ja kad radim male kilaze desava mi se to da nakon kojih 18 komada postajem umoran a opce ne osjecam misic koji radim.Meni najbolje odgovaraju kilaze koje ido od 4 do 10 ponavljanja(ne vise)
Mozes biti jaci i veci,ali ludji....

Offline Neandertalac

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 43
  • Gender: Male
Odg: Sta mislite o ovom programu?
« Reply #24 on: February 10, 2009, 01:43:13 PM »
A cuj svakom nesto pase a nesto ne..

A sto se tice umora, istina takav trening je strašno naporan i zahtjeva dobru fizičku i mentalnu formu te dobru ishranu i brdo dodataka..

ako uzmes prije treninga ECA + glutamin i Bcaa, uz trening vitargo+ tekuće amino pojačaš sa glutaminom bcaa + kalij i magnezij i još pwm vjeruj mi imat ces snage.. Mene je to održavalo i uvjek sam ostavio jaja na treningu i pokazalo mi se da radi  :yes: E sad možda nekom ne prija takvo šta...

Offline Swat

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 544
  • Gender: Male
Odg: Sta mislite o ovom programu?
« Reply #25 on: February 10, 2009, 01:50:43 PM »
generalno,sve moze da se radi..znam neke ljude koji su radili ovo neko vreme i radilo im je..

edit:stvar je u doziranju treninga

Slazem se.

@Neandretalac
Bitno je jos da trening uskladis sa vremenom koje imas.

@FredPerry
Mislim da je za fullbody trening 3-4 serije po vezbi malo previse.

Offline Swat

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 544
  • Gender: Male
Odg: Sta mislite o ovom programu?
« Reply #26 on: February 10, 2009, 01:55:52 PM »
vec sam ja radio defku prosle godine sa gigantskim serjama i super mi se pokazalo, pase mi takva vrsta treninga..
ishrana je najvaznija, jer se definicija radi u kuhinji, ali ipak trening sa gigantskim serijama je poseban jer je ujedno i jedna vrsta aerobnog treninga. Pogadjas misic iz puno razlicitih kuteva, i drzis visok broj otkucaja srca tako da se sve sto uneses tjekom treninga krv ponese u trenirani misic  :yes:

Bolje smanjiti pauzu izmedju serija i postici ces istu stvar kao sa mnogo ponavljanja. ;)


Offline Neandertalac

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 43
  • Gender: Male
Odg: Sta mislite o ovom programu?
« Reply #27 on: February 10, 2009, 02:18:59 PM »
Bolje smanjiti pauzu izmedju serija i postici ces istu stvar kao sa mnogo ponavljanja. ;)



Pa ne radi se uopce o mnogo ponavljanja neego o gigantskim serjama..

radiš 6-8 ili cak 10 serji bez omora.. A broj ponavljanja je 10 po serji..

Offline mladi bilder

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 136
  • Gender: Male
Odg: Sta mislite o ovom programu?
« Reply #28 on: February 10, 2009, 02:38:58 PM »
Pa ne radi se uopce o mnogo ponavljanja neego o gigantskim serjama..

radis 6-8 ili cak 10 serji bez omora.. A broj ponavljanja je 10 po serji..
Pa to je dobro kad  dodje do pauze u napredku pa da se malo misici sokiraju i "razbude" tj. da se izloze necem na sta nisu navikli pa kad se kasnije vratis na stari program napredak ide super. A da je to za definiciju, nebi se bas slozio.

Offline Chivas

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1126
  • Gender: Male
Odg: Sta mislite o ovom programu?
« Reply #29 on: February 10, 2009, 02:43:46 PM »
Pa ne radi se uopce o mnogo ponavljanja neego o gigantskim serjama..

radis 6-8 ili cak 10 serji bez omora.. A broj ponavljanja je 10 po serji..

e to je onda jos gore nesgo sta sma mislio.

To nema vjeruj mi nikakvog ucinka samo toliko strgas misic da dobiejs pretreniranost.Sad opet zanima me s kojom ti to kilazom radis 8 serija s po 10 ponavljanja.ja 10 ponavljanja u 4 serije izvlacim s 90 kg,kad sma bio top formi mogo sma i s 100,ali uzevsi u obzir da mi je prije par godina doktor zabranio da dizem vsie od 10 kg to me zadovoljava.E da ovo se odnosni na benc.

Jos jedno ne kuzim 8 ili cak 10 serija bez odmora.Stvarno mislim da nema covjeka koji ce i s 50 kg izvuc 80-100 komada bez odmora na bencu.Stari moj ti si nesto pobrko.

Ti ne dobivas snagu s tim serijama nego dobivas kondiciju(premda opet ne vjerujem za ovo gore ako je doslovno napisano),ali kod toga postoji vise mana nego prednosti pa ti izvoli niko te ovdje nece zadrzavat da to i dalje radis.Em ti misic nece zeljeno napredovat ne znam sta ti pio,pa i piko se u guzu nece ti pomoc.S takvim nacinom ces jedino dobit neuravnotezenu misicnu masu koja ce ti nakon nekog vremena pocet zadavat probleme.Ali dobro ko sma ti ja da me slusas,samo ti nastavi pa se javi kad ti se tako nes desi da porazgovaramo.Ako sam nesto krivo svatio ispricavam se unaprjed
Mozes biti jaci i veci,ali ludji....