EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: vise od obicnog rekreativca?[realno ili ne?]  (Read 3830 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Jovancg

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 401
  • Gender: Male
  • bodybuilding there's no turn back
vise od obicnog rekreativca?[realno ili ne?]
« on: March 20, 2008, 11:10:34 PM »
dali vam je nekad palo na pamet da budete nesto vise od obicnog rekreativca?e pa meni jeste,znam da je tesko,znam da bi moji roditelji morali da izdvoje svakog mjeseca minimum 1500 evra,ili ako bi se istakao za koju godinu uz mnogo,mnogo truda,i novca pa nasao sponzora to bi bilo sjajno :clap:.znam da ce se mnogi od vas nasmijati ovom,ali zelim maksimalno da se posvetim treningu,da  mozda pocnem vanredno sa skolom,znam da je neke vece domete tesko dostici,poredim ih mozda jednako kao da buducnost pg osvoji ligu sampiona :).neznam mnogo o ovome ali ako neko ima koristan savjet neka napise.
vidjecu kako cu napredovati jos koju godinu imam tek 17,mozda stav povodom ovog do tada i promijenim ko zna,ali sam strasno zagrijan

Offline Dacha

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 446
  • Gender: Male
    • Cimbaljevic.info
Odg: vise od obicnog rekreativca?[realno ili ne?]
« Reply #1 on: March 20, 2008, 11:24:09 PM »
Volja je najvaznija...
Sta je vrhunac u spanskoj seriji? Kada Hoze Fernando sazna da je sam sebi keva !!

Offline Jovancg

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 401
  • Gender: Male
  • bodybuilding there's no turn back
Odg: vise od obicnog rekreativca?[realno ili ne?]
« Reply #2 on: March 20, 2008, 11:27:26 PM »
jedan od vaznijih,ako ne i naj vazniji stimulator volje je naravno novac ;) :yes: :yes: :yes:

Offline Mr.X

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 847
  • Gender: Male
Odg: vise od obicnog rekreativca?[realno ili ne?]
« Reply #3 on: March 20, 2008, 11:57:39 PM »
dali vam je nekad palo na pamet da budete nesto vise od obicnog rekreativca?e pa meni jeste,znam da je tesko,znam da bi moji roditelji morali da izdvoje svakog mjeseca minimum 1500 evra,ili ako bi se istakao za koju godinu uz mnogo,mnogo truda,i novca pa nasao sponzora to bi bilo sjajno :clap:.znam da ce se mnogi od vas nasmijati ovom,ali zelim maksimalno da se posvetim treningu,da  mozda pocnem vanredno sa skolom,znam da je neke vece domete tesko dostici,poredim ih mozda jednako kao da buducnost pg osvoji ligu sampiona :).neznam mnogo o ovome ali ako neko ima koristan savjet neka napise.
vidjecu kako cu napredovati jos koju godinu imam tek 17,mozda stav povodom ovog do tada i promijenim ko zna,ali sam strasno zagrijan

Najbitnije od svega ako zelis da se takmicis je da pocnes da razmisljas na koji nacin ces doci do novca.

Sagledaj stvari realno postavi kratkorocne i dugorocne ciljeve.Nemoj da ciljevi budu preterano ambiciozni i nerealni.

Podvukao bi ovo  biti realan
Na sve proizvode iz pansporta 10% popusta,plus dodatni extra popust na porudzbine preko 6000din

061/20-37-867

DAJTE VULETU SECERA I VODE!!!!

Offline Velja

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 845
  • Gender: Male
  • :)
Odg: vise od obicnog rekreativca?[realno ili ne?]
« Reply #4 on: March 21, 2008, 12:49:09 AM »
Ja mislim da si preterao sa cifrom od minimum 1500 eur-a! A sto se tice ostatka price...ja bih ti savetovao da zavrsis prvo skolu ostalo ti je jos godinu dana, valjda!? Takmicar ne moze da bude svako...dosta je to naporan zivot ali o tome neka ti pricaju takmicari i sampioni ima ih na forumu dosta! Nek ti kazu kako izgledaju poslednjih par meseci pred takmicenje...da li bi ti to mogao?! Lepo ti kaze X nemoj da budes previse ambiciozan jer se mozes lako razocarati! Nemoj pogresno da me shvatis ja ti zelim puno uspeha ako odlucis da krenes tim putem ali nije to tako jednostvano! Na tebi je odluka! ;)
Jedini način da izbegnes greške je da steknes iskustvo.
Jedini način da steknes iskustvo ... je da činiš greške.

Zašto da ulazim u život, kad odatle niko živ nije izašao.

Offline Jovancg

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 401
  • Gender: Male
  • bodybuilding there's no turn back
Odg: vise od obicnog rekreativca?[realno ili ne?]
« Reply #5 on: March 21, 2008, 12:16:00 PM »
Najbitnije od svega ako zelis da se takmicis je da pocnes da razmisljas na koji nacin ces doci do novca.

Sagledaj stvari realno postavi kratkorocne i dugorocne ciljeve.Nemoj da ciljevi budu preterano ambiciozni i nerealni.

Podvukao bi ovo  biti realan
slazem se u potpunosti.

Offline CRonaldo

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1642
  • Gender: Male
Odg: vise od obicnog rekreativca?[realno ili ne?]
« Reply #6 on: April 10, 2008, 02:30:38 PM »
I sta bi jel si odlucio sta?
"No man has a right to be an amateur in the matter of physical training....what a shame it is for a man to grow old without ever seeing the beauty and strength of which his body is capable." Socrates 470-399 B.C.