EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Nasi jelovnici  (Read 331040 times)

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: Nasi jelovnici
« Reply #360 on: October 20, 2007, 11:19:32 AM »
beki....a sta si ti hteo da kazes sa ovolikim postom??

ne razumem u opste...

Offline Beki

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 40
  • Gender: Male
Odg: Nasi jelovnici
« Reply #361 on: October 20, 2007, 11:21:29 AM »
Nije rasprava, kazes da si ti vec napisao, procitao sam, opet sve tvoje poruke i nigde ne vidim ista slicno.:crazy:
Da sam video ne bih pisao :wink3:

Konkretno, ti si napao varijacije, sto je i odlicna dijeta za razliku od milion drugih, moze bez problema da se primenjuje dosta dugo.
Da li je zdravo, ne ulazim u to, jer ni jedna dijeta nije zdrava..


Naveo sam ti tacno na koji nacin mozes da dodjes do odgovarajuceg izgleda, prosto je napisano.
Jedes kako treba dobro izgledas, jedes sve i svasta, izgledas  :boxed:
Ono sto sam tacno preciizirao vezano je za masnu dijetu, koja je takva kakva je i ona je namenjena za neki period koriscenja, to isto vazi i za Uh dijetu.

Tako da ne vidim odakle ti taj zakljucak da si ti vec rekao ono sto sam ja napisao.

Samo u pravi si ipak je ovo tema za slike, neka i ostane tako.

Hvala na paznji :)



Offline Beki

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 40
  • Gender: Male
Odg: Nasi jelovnici
« Reply #362 on: October 20, 2007, 11:23:13 AM »
beki....a sta si ti hteo da kazes sa ovolikim postom??

ne razumem u opste...

Nije ni vazno, Generale, ko bude hteo razumece.

Hvala sto si se potrudio da procitas :wink3:

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: Nasi jelovnici
« Reply #363 on: October 20, 2007, 11:25:56 AM »
ali moras da dovrisi..
Quote
Da li je zdravo, ne ulazim u to, jer ni jedna dijeta nije zdrava..

jel mozes da pojasnis ovo??..tj jel to znaci da rijec dijeta znaci nesto drugo tj da od svake dijete ces da se raozbilis kada tada..i jel znas u ospte sta znaci rec dijeta??

Quote
to isto vazi i za Uh

jel bi mogao da nevedes primer ove dijete???

Quote
Konkretno, ti si napao varijacije

gde je on naposao varijacije..ja sam rekao da tj pitao dali je to svet pistmo pa ga se treba pridrzavati ili u nedostatku bolje ideje pricati svima samo to i nista vise??

hvala na paznji

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: Nasi jelovnici
« Reply #364 on: October 20, 2007, 11:26:44 AM »
Nije ni vazno, Generale, ko bude hteo razumece.

Hvala sto si se potrudio da procitas :wink3:

pa eto..ja sma poprilicno glup pa bih hteo da nesto novo i nacuim..to je valjda ok...

pa bi bilo lepo da objasnis

Offline Beki

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 40
  • Gender: Male
Odg: Nasi jelovnici
« Reply #365 on: October 20, 2007, 11:37:19 AM »
Ajde da objasnim

""jel mozes da pojasnis ovo??..tj jel to znaci da rijec dijeta znaci nesto drugo tj da od svake dijete ces da se raozbilis kada tada..i jel znas u ospte sta znaci rec dijeta??""

Da li je po tebi UN ili atkins zdrav?


""jel bi mogao da nevedes primer ove dijete???""

Google pa UN dijeta i vidis primere.

"gde je on naposao varijacije..ja sam rekao da tj pitao dali je to svet pistmo pa ga se treba pridrzavati ili u nedostatku bolje ideje pricati svima samo to i nista vise??"

U prvoj poruci kada je rekao da ne treba se striktno drzati toga.
Iskreno, dijeta je dijeta, da li nedostaju ideje ili ne, to nije moj problem.
Gledajuci forume, koji su posveceni samo tome, a na tim forumima, ima od kupus dijete, pa do nekih dijeta kolacima, svi skidaju kilograme.

Da li je zdavo jesti kupus ili kolace ceo dan, da bi smrsao neko, ti proceni..

Posto vidim tezak sarkazam u poruci koju si u medjuvremenu napisao, ovim zavrsavam.

A ti uci od nekoga drugoga, posto ja nemam nameru da se raspravljam sa tobom.

Svako dobro :)


Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: Nasi jelovnici
« Reply #366 on: October 20, 2007, 11:59:16 AM »
pa meni je zao sto neces i mene da prosvetlis...bas mi je zao..

ali hteo bih i ja nesto da kazem za dnevnik...pa onda vise neces ni imati razloga da pricas sa bilo kim jel ces da budes svestsn svoje nesvesti.

dakle....

atkins i ostakla sranja su dobile KOMERICJALNO IME...DIEJTA....iz razloga da bi . se hvatilai te reci a ne njenog znacenje..kapish  :lol: :lol: ;) ;)....

dakle..te i ostala govna nisu zdravi..u druzem vremenskom periodu..naravno....ali atkin rodjak..niej DIEJTA...vec je to ODBACIVANJE BEZPOTREBNIH NAMIORNICA IZ UPOTRREBE...RECIMO...jedan dan.prosti seceri...pa drugi dan bacis njih..pa zumesih gomile skorbastih UH..pa onda bacis to..i tako u krug...znaci..to enma veze sa reci DIEJTA.

rec DIEJTA znaci pravilna i izbalanisrana ishrana kod poejdinca gde su zastupljene sve nephodni elemtni..od belancevina,uh masnoca pa to makro i mikro nutrijenata...

rec diejta nikako ne znaci gladovanje!!!!!..

a tebe to jebe..

ti znas da kupus diejta..kako je nazivaju..niej zdrava....to je tacno...ali to nije kupus DIEJTA...to je kupus samoubistvo..i enma nikave veze sa reci dijeta...

meni je stvarno zao sto je tvoj izvor znanja ocigledno GOOGLE i neznam koje kakvi pretrazivaci,a da si mao vise emirizma ukjljucio u svoj zivotni stil onda bih znao i sta ja govrim a o cemu ti neznas ili znas vrlo malo...

jer nije dovoljno znati...da kupus ubijanje ne valja..treba znati..zasto ne valja...i iz kojih razloga..

i kada kazes da dijeta nije zdrava..onda to treba da objasnis....na veoma lep u kulutaran nacin,a ne da se ponsasa kao da sam ti ja kriv zbog tvog izlgeda ma kakav da je on..posto pojma nemam ni ko si..ali ocgiledno da si neko ko nije zadovljan jer onda i ne bi rovao za cudotronim diejtama po goole-u..

da zkaljuicm..dijeta nije dijeta....jer ne mozes da poreds tu tvoje UN govno sa pravilno izbalanisranom dijetom tj rezimom ishrane....

jer i sam znas nesto..a to je da se posle takvih sranja kao sto je UN kg vrcaju munjvitom brzinom tj dolazi do jojo efekta...

ali na tvoju zalost neznas da sa p[ravilno izbalasiranom sihranom..rezulatati teze doalze..ali su mnogo dugotrajniji....i na takvoj rezimo ishrane..moze da se zivi ceo zivto...iz prostg razloga jer su zastipljeni sve elemtni za pravilno funkcinisenje orgnizma..

e sada..ako ti smtras da za pravilno funksicnisanje metablzima je potrebna prasteina,bureci.plejske i opstala sranja...onda si u pravu i onda ti pomoci nema

nalgasvam..da upamtis i nacuis i to..da kada se primenjuje pravlino izbalnisrana hrana..u obzir moze i da doje ponekada i ta vrsta hrane u kojoj ti opcgiledno uzivas...bez bojazni da ce kg da se vrate..tj da se dobiju

svako dobro

hvala na paznji :)

e da..i hvala na objsanjenju ma sto god da to znacilo  :lol: :wow:.posto pojma nemam opet sta je pesnik hteo da kaze


Offline Beki

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 40
  • Gender: Male
Odg: Nasi jelovnici
« Reply #367 on: October 20, 2007, 12:21:39 PM »
E ovo sto si sada napisao , vec sam pisao Milanu gore. Nemoj da kopiras :lol:.
Ipak nisi nista procitao sto sam pisao :wow:

Potpuno razumem sta si hteo da kazes, iako je dosta hmm, sarkasticno i vecim  delom se slazem sa tobom, stim da i dalje ne razumem gde se ti ne slazes samnom posto si skoro sve isto napisao :bored:

Pozdravljam :smile:

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: Nasi jelovnici
« Reply #368 on: October 20, 2007, 01:54:03 PM »
pa ja sam te pitao da navedes pimer UH diejte..ti si i rekao da googlam..ja eto..nisam uspeo da najdem pa sam tebe pitao...

it..itd..itd..

ali ovaj stil pisanja mi je prilicno poznat ;) ;) ;)..to kada pises da da te niko ne razume sta hoces da kazes osim tebe samog.

no dobro..mlad sam pa cu nuciti s vremenom......

izivni sto sam prepisivao od tebe

Offline Beki

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 40
  • Gender: Male
Odg: Nasi jelovnici
« Reply #369 on: October 20, 2007, 02:18:19 PM »
UN, ne UH ;) ispravio sam se u sledecoj poruci.

To je  verovatno neki tvoj sarkazam :) . Mozda  sam glup da shvatim sta ti u stvari hoces.

Molim moderatore da obrisu moje poruke, jer stvarno nisam mislio da kvarim temu, objasnjavajuci razliku izmedju slova N i H.

Hvala unapred.