Trening > ::Cardio::

dzak kao kardio...

(1/2) > >>

MrNice:
Cao svima :)
Nov sam ovde i imam par noobovskih pitanja.... Mom stomaku treba kardio trening, e sad problem je sto nemam gde da trcim pa sam uzeo dzak za udaranje. Zanima me sledece, kad udaram dzak dali je bolje u rundama od 3 minuta ili jedna runda do neiznemoglosti, kao i dal da ga udaram svaki ili svaki drugi dan?

Lazic:
probaj da na neki nacin smirujes i ubrzavas disanje..npr lupam

udaras brzo ili jako dzak 30 sekundi pa onda 1 minuta ga sporije ili slabije udaras
pa sledeci put mozes 1:1  pa 2 minuta jako 1 minut slabije itd..
bitno je da ubrzas dizanje pa ga malo smirujes i da pokusas da ta aktivnost bilo da je brzo ili sporo vezano sto duze traje npr za pocetak 10-ak minuta vezano..
nisa bolje trenutno ne mogu da se setim..

MrNice:
ok... hvala. Samo jos jedno pitanje da ga udaram svaki ili svaki drugi dan?

ica-beograd:
Nemoj svaki dan. Ovo sto ti je Lazic napisao,to je hiit samo na dzaku,tako da iscitaj malo sta se pisalo o tome,kad i koliko je najbolje raditi hiit  :link:
 :blowkiss:

Milan:

--- Quote from: MrNice on February 08, 2008, 06:28:17 PM ---Cao svima :)
Nov sam ovde i imam par noobovskih pitanja.... Mom stomaku treba kardio trening, e sad problem je sto nemam gde da trcim pa sam uzeo dzak za udaranje. Zanima me sledece, kad udaram dzak dali je bolje u rundama od 3 minuta ili jedna runda do neiznemoglosti, kao i dal da ga udaram svaki ili svaki drugi dan?


--- End quote ---

Po meni ,dzak je dostra losa opcija za kardio kojim hocemo da skinemo kilazu a da sacuvamo misice jer je tesko kontrolisati puls i jer se jako lako povredjuje

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version