EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Elipticni trenazer - cardio sprava  (Read 169305 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Neoteck

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 2
  • Gender: Male
Odg: Elipticni trenazer - cardio sprava
« Reply #120 on: March 09, 2009, 01:08:04 PM »
pozdrav svima na forumu,
hocu da kupim spravu za kucnu upotrebu, pa me zanima sta bi mi preporucili, koju firmu/model do 130kg.. i da li valja onaj Orbitek sa TV-a?

Offline kai79

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 9
  • Gender: Male
Odg: Elipticni trenazer - cardio sprava
« Reply #121 on: March 11, 2009, 08:41:36 PM »
Ja nisam nikakav strucnjak ali ja nebih nikad kupio onu sa TV-a,na prvi pogled se vidi da ima puno mana .

Offline Neoteck

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 2
  • Gender: Male
Odg: Elipticni trenazer - cardio sprava
« Reply #122 on: March 12, 2009, 12:29:29 PM »
koje mane npr?
 meni treba nesto sto je kompaktno kao ona sa tv-a, ali kvalitetno.. tamo kazu da moze do 135kg.
i gledao sam jos neke HAMMER i BODYsculpture deluju fino.. ;)

Offline saleks

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 10
  • Gender: Male
Odg: Elipticni trenazer - cardio sprava
« Reply #123 on: March 12, 2009, 03:30:07 PM »
Moj ti je savet da odes u prodavnicu i prvo probas spravu da li ti odgovara. Pusti to kupovina iz fotelje i sl. Probaj pa ako ti odgovara kupi, jos ako mozes probaj i sobne bicikle pa uporedi sta tebi licno vise prija. Sprava je odlicna (ne ta sa Telesopa nego mislim kao elipticni trenazer uopste) samo ne odgovara svakome.



Na pitanje - kako oslabiti? - postoji jedan jedini odgovor:treba manje jesti.I na drugo pitanje - kako doći do para? - odgovor je takođe cinično prost:treba raditi.Ovako logični i jednostavni odgovori nisu popularni.Njih daju oni koji se prave da nisu razumeli pitanje.Jer pravi smisao tih pitanja glasi:kako oslabiti a ne odricati se jela, i kako doći do para ne radeći, i kako položiti razred neučeći, i kako postići nešto u životu ne trudeći se?To se traži. Bilo bi dobro da tu postoji neki štos, neka duhovita caka i rešenje.Prokleta neka je pamet, koja na laka pitanja daje tako teške, nemoguće odgovore!
Duško Radović

Offline Poppaea

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 14
  • Gender: Female
Odg: Elipticni trenazer - cardio sprava
« Reply #124 on: June 17, 2009, 09:06:01 PM »
Ok je to za 'pasovanje', ali da li neko ima iskustva sa drugim markama, pored Orbitreka sa TV-a?  :) Znaci za trening osobe oko 100kg. Bolje je da se ulozi odmah 100-200eur vise nego da se cupa kosa kad za mesec dana krene da skripi i crkava. Takodje bi mogli da navedete, ako znate, gde se sve u BGu prodaje ta sprava tj gde se moze isprobati? Do sad sam videla samo u Inter Sportu u Merkatoru i u nekoj sportskoj radnji kod Trga republike. Na oba mesta deluju krajnje jadno i not price worthy. Sve vise mi pada na pamet da ustedim jos 200eur i uzmem ovaj prvi sto nosi 150kg i ima magnete http://www.fitnesoprema.net/krostrenazeri.htm pa ne znam da li bi to bio pametan potez.

Offline saleks

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 10
  • Gender: Male
Odg: Elipticni trenazer - cardio sprava
« Reply #125 on: June 23, 2009, 01:13:05 PM »
Ja imam Energetics 3.1, on je do 100kg i za godinu i po dana mislim da se pokazao odlicno. Skripne ponekad, mada kad bi ga podmazao mislim da bi sve bilo ok. Cena je bila oko 13000 din. red velicine od 150 € - na popustu. Sad je taj model oko 17 - 18000 din, a imas i veci model 5.1. Svakako da je model iz tvog posta bolji, sve zavisi koliko imas i hoces da potrosis.
Na pitanje - kako oslabiti? - postoji jedan jedini odgovor:treba manje jesti.I na drugo pitanje - kako doći do para? - odgovor je takođe cinično prost:treba raditi.Ovako logični i jednostavni odgovori nisu popularni.Njih daju oni koji se prave da nisu razumeli pitanje.Jer pravi smisao tih pitanja glasi:kako oslabiti a ne odricati se jela, i kako doći do para ne radeći, i kako položiti razred neučeći, i kako postići nešto u životu ne trudeći se?To se traži. Bilo bi dobro da tu postoji neki štos, neka duhovita caka i rešenje.Prokleta neka je pamet, koja na laka pitanja daje tako teške, nemoguće odgovore!
Duško Radović

Offline Zoran Gusic

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 361
Odg: Elipticni trenazer - cardio sprava
« Reply #126 on: August 11, 2009, 06:45:11 PM »
ae mala pomoc :) ...
dobicu sutra od roditelja Elipticni trenazer .. planiram da probam hiit na njemu , a pitanje mi je..
Da li bi postupao na pravilan nachin ako bi recimo ponedeljak , sreda i petak radio Hiit a ostalim danima recimo utorak i chetvrtak radio neki lagan tempo ? iili mi je mozda bolje da izbacim te medju dane sa tim laganim tempom i da samo radim Hiit 3 puta nedeljno ?

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Elipticni trenazer - cardio sprava
« Reply #127 on: August 11, 2009, 10:28:00 PM »
ae mala pomoc :) ...
dobicu sutra od roditelja Elipticni trenazer .. planiram da probam hiit na njemu , a pitanje mi je..
Da li bi postupao na pravilan nachin ako bi recimo ponedeljak , sreda i petak radio Hiit a ostalim danima recimo utorak i chetvrtak radio neki lagan tempo ? iili mi je mozda bolje da izbacim te medju dane sa tim laganim tempom i da samo radim Hiit 3 puta nedeljno ?
ako si u kondiciji , bolja je prva varijanta
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Zoran Gusic

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 361
Odg: Elipticni trenazer - cardio sprava
« Reply #128 on: August 11, 2009, 10:47:19 PM »
ok .. thx ..  ;)

Offline saleks

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 10
  • Gender: Male
Odg: Elipticni trenazer - cardio sprava
« Reply #129 on: August 28, 2009, 09:22:22 AM »
Ja radim kao ta tvoja prva varijanta. Nedeljno 3x HIIT, a danima izmedju kardio.
Na pitanje - kako oslabiti? - postoji jedan jedini odgovor:treba manje jesti.I na drugo pitanje - kako doći do para? - odgovor je takođe cinično prost:treba raditi.Ovako logični i jednostavni odgovori nisu popularni.Njih daju oni koji se prave da nisu razumeli pitanje.Jer pravi smisao tih pitanja glasi:kako oslabiti a ne odricati se jela, i kako doći do para ne radeći, i kako položiti razred neučeći, i kako postići nešto u životu ne trudeći se?To se traži. Bilo bi dobro da tu postoji neki štos, neka duhovita caka i rešenje.Prokleta neka je pamet, koja na laka pitanja daje tako teške, nemoguće odgovore!
Duško Radović