Trening > ::Cardio::

Elipticni trenazer - cardio sprava

<< < (4/29) > >>

Tikica:
ne gnjavis nas pitanje ti je skroz ok ! :)
naime..desava se da ti meraci nisu tacni..sve zavisi od sprave do sprave.. i ne trebas time da se opterecujes..najbitnije ti je da sprava ima vreme i km/h.. hiit trening mozes da radis i na orbitrekui najbolje je ujutru na prazan stomak ako si u mogucnosti..to ti je najbolje resenje!  :blowkiss:

kovrcava:
evo upravo sam citala o hiitu ali naravno nisu mi sve stvari jasne pa te molim ako mozes daj mi neki konkretan program za hiit.na orbitreku imam 8 stupnjeva opterecenja  i jos jedna stv ar me zanima koliki puls mi treba biti odnosno koliki nesmije biti.a inace sad imam 78kg a visoka sam 164 i moram se pohvaliti da sam skinula 5 kg i postotak masnoca mi je pao, mjerim ga na kucnoj vagi i znam da one nisu pouzdane za ta mjerenja ali to nije ni vazno jer vazno mi je da pokazuje da pada postotak.da li znas koliko postotak masnoce i vode je normalan za zene.

Lazic:
nema tu sta da se filozofira, radis nekih 25 minuta ukupno ako si u kondiciji ako nisi krenes od 10-ak minuta pa postepeno povecavas svaki trening
ako nisi u kondiciji radi 1 minut brze(da se posteno zadises), 2 minuta sporije(da smiris disanje) ako si u kondiciji mozes 2:2 ili 1:1


--- Quote ---naima ja za 60min vjezbe potrosim najvise 400 kalorija,
--- End quote ---
to nemoj ni da gledas, nego se ti lepo oznoj i iscrpi za tih 20-ak minuta i to je dosta

kovrcava:
e.vo jos jedno pitanje,vjezbam ujutro na taste tih 60min i da bi digla puls moram dosta brzo okretati a kaze se da jutarnji cardio treba biti lagani tempo,pa me sad zanima koliko lagano to treba biti i koja je brzina dovoljna i onda jos me zanima kad da radim hitt

Lazic:

--- Quote ---a kaze se da jutarnji cardio treba biti lagani tempo,
--- End quote ---
gde se kaze?


--- Quote ---kad da radim hitt
--- End quote ---
ujutru najbolje, ako ne onda posle treninga za tegovima..

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version