EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: HIIT-trening  (Read 312182 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Srdjan

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 159
  • Gender: Male
Odg: HIIT-trening
« Reply #340 on: February 28, 2009, 08:12:05 PM »
Zaboravite...

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: HIIT-trening
« Reply #341 on: February 28, 2009, 08:24:35 PM »
nemo' se odma vredjas  :clap:
mogao si barr reci sta zelis da postignes HIITom, zato sto kao sto rekoh ako ti je cilj skidanje masnih naslaga to se postize regulisanom ishranom a ne HIITom 3x dnevno. a nakon HIITa ti treba bar 24h da se telo oporavi, zato se i ne radi vise od 2-3x nedeljno.


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline Srdjan

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 159
  • Gender: Male
Odg: HIIT-trening
« Reply #342 on: February 28, 2009, 08:39:24 PM »
Ma ne vredjam se, barem nisi rekla da sam idiot  ;) ;) U temama koje sam naveo, Lazic im je rekao da mogu da rade hiit svaki dan ili ja mozda nisam dobro razumeo. Licno sam radio hiit mesec dana svaki dan sem nedelje i nisam osecao prevelike posledice, posto sam krkao dosta glutamina, ali pred kraj druge nedelje tesko sam dostizao zeljeni puls, morao sam da se odvaljujem od trcanja. Inace, kada se profesionalni bokseri spremaju za mec, rade mozda najteze treninge na svetu i tada po nekoliko nedelja svakodnevno teraju svoje srce ne ne 70-80% opterecenje, vec se cesto ide i do blizi 100%, ja naravno nisma profesionalni boxer, vec me interesuju neke granice, pa sam hteo da vidim, moze li neko da podeli iskustvo

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: HIIT-trening
« Reply #343 on: February 28, 2009, 08:50:01 PM »
tebe cisto informativno interesuje?   :lol:
e pa ne znam sta bih ti rekla onda  :)
a i sto se tice profesionalnih boxera, ne bih se ja bas ugledala na njih i ostale pro sportiste, brzo pregore, preveliki su to napori


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline kvazi

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 121
  • Gender: Male
Odg: HIIT-trening
« Reply #344 on: March 01, 2009, 02:10:30 AM »
da taj isti boxer nema nikakvih drugih obaveza sem trenirat i za to je placen, a boxer prima sake u glavu svaki dan pokusaj iti ? mozda sam se ja pogresno izrazio vec ti kazes ja predpostavljam!!! ali gore pise sve i ti si predpostavljo kad si reko sta ce bit ako svaki dan radim , nije preporuceno jer smo mi vecina rekreativci ne profesionalci mozes pokusat pa vidis rezultate :)



Offline Herbie

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 60
  • Gender: Male
Odg: HIIT-trening
« Reply #345 on: March 01, 2009, 02:26:40 AM »
po mom misljenju mozes da radis hiit svaki dan ako bas zelis ...mislim nece se nista strasno desiti, jedino je problem u dobijanju mase jel imas jako veliki kaloriski deficit(ukoliko precizno neprilagodis ishranu potrosnji)pa tako mozes cak i da izgubis nesto m.m....a to sto si imao problema da nabijas puls posle nekog vremena  , to je ustvari dobro posto je to znak da si bio u sve boljoj i boljoj kondiciji.....uostalom jako slicne stvari tome rade svi sportisti na treninzima , bilo da su profi ili rekreativci(plivaci na primer...100 metara sprint pa onda 50 metara opusteno i tako u krug...).................

Offline Srdjan

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 159
  • Gender: Male
Odg: HIIT-trening
« Reply #346 on: March 01, 2009, 12:07:00 PM »
hvala svima na savetima, resio sam da od ponedeljka nastavljam hiit svaki dan sem nedelje, pa cu preneti utiske...Valjda nece da ode neka licna :)

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: HIIT-trening
« Reply #347 on: March 01, 2009, 08:15:58 PM »
hiit mozes da radis svaki dan..mozes i da skaces sa zgrade svaki dan.
samo je pitanje sta time dobijas.generalno, najbolje je da kombinujes
kardio,teretana
hiit
teretana
hiit
kardio teretana ili obrnuto
hiit
odmor
itd

telo se brzo navikava i pitanje je dokle pomeras prag sagorevanja masti, jer kada si u kondiciji ti se neces umarati sa 150 om
pa ces morati da pomeras gornu granicu pulsa na ko zna koliko..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Srdjan

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 159
  • Gender: Male
Odg: HIIT-trening
« Reply #348 on: March 01, 2009, 08:34:11 PM »
Hvala administratoru, na savetu, pokusacemo ovako

Offline Uros B70

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 305
  • Gender: Male
  • Take me down to the paradise city...
Odg: HIIT-trening
« Reply #349 on: March 12, 2009, 02:39:23 PM »
Ja sam iskonstruisao neki svoj custom HIIT, naime, radio sam po 35 minuta na traci a svaki peti minut je bio na brzini 12-13, a ostalih 4 minuta su bili na brzini koja se graniči sa trčkaranjem(7-8), nešto kao brzo hodanje, za mesec dana, tj. 5 nedelja sam sa 84,8 pao na 80,4kg, a pre tok kardia sam radio sa tegovima umereno po oko 45 minuta, i tako 4 puta nedeljno. Napominjem da sam za ovo vreme uzimao po 10-15grama glutamina na dan i jeo dosta belog mesa, ćuretine, tunjevine...