EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: HIIT-trening  (Read 311881 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Pegasus

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 102
  • Gender: Male
Odg: HIIT-trening
« Reply #310 on: February 24, 2009, 09:43:37 PM »
Nema potrebe da radiis toliko cesto noge,orijentishi se na kardio i HIIT,da bi sredio visak oko stomaka...

Offline kvazi

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 121
  • Gender: Male
Odg: HIIT-trening
« Reply #311 on: February 24, 2009, 10:40:53 PM »
da ali noge su mi krupne pa neznam kako da ih umanjim da li da ih radim ili ne samo da trcim , i leda pri dnu tu mi je problem kako to da rijesim sirok sam tu u struku bokovi !!!



Offline Tanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 4135
  • Gender: Male
Odg: HIIT-trening
« Reply #312 on: February 24, 2009, 11:53:18 PM »
da ali noge su mi krupne pa neznam kako da ih umanjim da li da ih radim ili ne samo da trcim , i leda pri dnu tu mi je problem kako to da rijesim sirok sam tu u struku bokovi !!!

1.Noge ti nisau nista posebo velike,pre bi rekao da su normalne nego velike .

2.Sto se tice njihovog smanjivanja,ne znam tj ne mogu dobro da procenim kooiko je tu masti a koliko misica,ali u svakom slucaju mi vise izgledaju masne nego misicave.Tako da ti trening nogu 3 puta nedeljno ne bi doneo nista dobro(mozes samo uci u katabolizam).Stoga ti radi normalno cardio pa kako se budes topio po ostalim delovima tako ces i noge smanjiti.
Pajseras, de mi rec kad si ti zadnji pu upao u katabolizam :D !

Pre neki dan kad nisam imao ellu .. :/ jbg desi se ..
A inace, post Pajserasa u kome kaze da je pao u katabolizam kad nije pojeo ellu mi je ulepsala vece  :wow: :lol:
Jeste brate , ja kasno ustajem i ono , nisam jeo jedno 13 sati tad minimum...

a da,natural sam :rolleyes01: :rolleyes01: :rolleyes01:

pio sam bcaa posle sexa...bez zajebavanja  :lol:

Offline kvazi

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 121
  • Gender: Male
Odg: HIIT-trening
« Reply #313 on: February 25, 2009, 12:13:22 AM »
a i u nogama po malo gubim samo strah me da gore se ne istanjim a u nogama ostanem krupan i na straznjici, jesu dobri cucnjevi za noge u straznjicu? a sad za sad ide 2-3 kg/potjednu imam 177cm ocul moci bez varijacija doci do 80 kg? :)

evo velicina kako vam se ovo cini!!!

prsa 101cm
stomak 110 tu mi je bas na kraju leda i stomaka na coskovima imam velike grbr ;)
butine 63
list 43!!!




Offline Mackolina007

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1046
  • Gender: Female
Odg: HIIT-trening
« Reply #314 on: February 25, 2009, 12:40:00 AM »

prsa 101cm
stomak 110 tu mi je bas na kraju leda i stomaka na coskovima imam velike grbr ;)
butine 63
list 43!!!

ne mogu da otvorim fotke...ali brojka mi uopste ne deluje velika...pogotovo na tvoju visinu...bolje se ti pobrini za ovaj stomak  :rolleyes01:



Offline kvazi

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 121
  • Gender: Male
Odg: HIIT-trening
« Reply #315 on: February 25, 2009, 12:50:23 AM »
a ide pomalo ;) cuj na moju visinu visok sam 176-177 zavisi od tena ;)

a ide pomalo imo sam 102 kg sada 93 a treniram i hranim se tek pravilno od 2.2.2009 :) valjda cu jos za 1-1,5 mjesec biti na 80 :D  a onda lagano do 71-71 kg :)



Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: HIIT-trening
« Reply #316 on: February 25, 2009, 08:31:09 AM »
nek mu neko kaze da ce doci do 80kg inace smo naj*****  :boxed:


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline Mesozder

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 381
  • Gender: Male
Odg: HIIT-trening
« Reply #317 on: February 25, 2009, 09:30:48 AM »
EEEEJ ljudi pa zašli ste u debeli OFF!
@kvazi
Ako te zanima sta o treningu ili ishrani idi otvorit svoju temu, a ne ovako da u temu HIIT stavljaš i slike i tražiš savjete o treningu
:crazy:
nek mu neko kaze da ce doci do 80kg inace smo naj*****  :boxed:
Ti ovo sve previše uzimaš k srcu, mislim naravno da je i više nego lijepo od tebe šta pomažeš, ali ako se nastaviš tako brinuti za sve ispalit ćeš na živce. Pusti ih nek malo sami čitaju  ;)

Offline Vinsanity

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 609
  • Gender: Male
Odg: HIIT-trening
« Reply #318 on: February 25, 2009, 01:37:06 PM »

butine 63


Ovo definitivno nije mnogo, ne znam zasto mislis da imas velike noge. Ja imam 60cm ali i solidnu separaciju i vide se svi misici, dok je kod tebe to "cista misicna mast". Moj savet ti je da nastavis sa HIIT-om i da radis noge samo jednom nedeljno, ali da taj jedan put bude kvalitetan tj. da se razvalis. Verujem da ce ti se posle par meseci pojaviti neke naznake misica, pod uslovom da ubijes ovo salo normalnijom ishranom i kardiom...
#15 Vince Carter

Offline kvazi

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 121
  • Gender: Male
Odg: HIIT-trening
« Reply #319 on: February 25, 2009, 06:21:04 PM »
a dasta su vec velike ja sam visok 177 a nosio sam 38 broj hlaca, sada su mi malo velike ali mozda bi nekako mogao 36 ali ito je veliko na moju velicinu :D treba 32 ali i 34 bi moglo proci :D