EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: HIIT-trening  (Read 311922 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: HIIT-trening
« Reply #510 on: August 14, 2012, 09:32:19 AM »
moze..ali ces ga brzo razdrndati ako nije nekog kvaliteta..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Alokin

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Male
Odg: HIIT-trening
« Reply #511 on: August 14, 2012, 12:40:45 PM »
to nije problem :)
hvala obojici

Offline mrkitaur

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 48
  • Gender: Male
Odg: HIIT-trening
« Reply #512 on: November 27, 2012, 01:11:40 PM »
puno je pitanja i odgovora a ja trebam samo kratki i jasni.
HIIT ujutro na prazan stomak? da ili ne
hvala ;)
Što te ne ubije ojača te!

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: HIIT-trening
« Reply #513 on: November 27, 2012, 01:54:05 PM »
Da.
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline LQZI

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 12
Odg: HIIT-trening
« Reply #514 on: December 24, 2012, 12:08:04 AM »
Da.

HIIT is catabolic, similar to the effect generated by a weight lifting session. Therefore it's the exception to the fasted state cardio principle. Pre- and post-workout nutrition for HIIT should be similar to that of a weight lifting workout.

HIIT je katabolican, stvara slican efekat kao i trening u kojem dizes tegove. Prema tome on je iznimka u odnosu na princip cardio na prazan stomak. Obrok prije i poslije HIITa treba da bude slican obrocima posle i prije  treninga s tegovima.

to je napiso moderator na Men's Health forumu, doduse 2006 godine. Mozda se sta promijenilo od tad :D

Offline nikola1992

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 157
  • Gender: Male
Odg: HIIT-trening
« Reply #515 on: December 24, 2012, 12:13:20 AM »
Dobar casopis za imbecile jbg :)  Vecu glupost nisam video odavno. Te price o katabolizmu su smesne mnogo. Ja sam 16 sati dnevno samo na vodi vec 3 nedelje i nisam izgubio ni gram i uvek treniram na prazan stomak..ii jos vidi cuda dobio sam 1 kg.. kako to ?
Pa nemaju priblizan izgled jer treniraju bas kao sto je ovde okacen trening cak i vise..gledaju kojekakve gluposti po netu....rade kardio do besvesti...nemaju pojma sta jedu i koliko jedu i tako dalje da ne nabrajam sad milion je razloga zasto ljudi ne napreduju u teretani.

na kraju krajeva na sebi sam iskusio......rade ljudi pregibe mlate onim bucicama..aa ne mogu ovamo 3 zgiba da urade kako treba, cucanj i osnovne vezbe...ostaju u teretani po 2 sata i tako...ne spavaju dovoljno, po ceo dan pored kompa....sve je to stres veliki za organizam aa pod stresom neces napredovati kako treba i da je sve perfektno


cista klopa 3 obroka ..teretana 3 puta nedeljno osnovne PL vezbe i tezis da budes sto jaci...pominjao je to Milan kako on misli da treba da treniraju natural ljudi  samo heavy duty...

A inace meni je najveci problem stres i mislim da cu jos vise da naprdujem ako se njega resim....

i da zaboravio sam mao njih je istrajno u svemu ovome...treba nanizati godine rada zato sam i rekao za 5-10 godina ja sam siguran da cu biti jako bolji nego sada(mozda ce mi i vise trebati nznm)

FOREVER NATURAL, EVERYTHING IS IN YOUR HEAD   STRPLJEN SPASEN

Offline LQZI

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 12
Odg: HIIT-trening
« Reply #516 on: December 24, 2012, 12:19:34 AM »
Dobar casopis za imbecile jbg :)  Vecu glupost nisam video odavno. Te price o katabolizmu su smesne mnogo. Ja sam 16 sati dnevno samo na vodi vec 3 nedelje i nisam izgubio ni gram i uvek treniram na prazan stomak..ii jos vidi cuda dobio sam 1 kg.. kako to ?

Kao i svaki magazin o ljepoti i kozmetici sluzi za prodaju i reklame.

A ne razumijem to na vodi, zbog cega? Procito si u ovom magazinu da je za ljepotu koze potrebna velika kolicina vode? :D

Offline nikola1992

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 157
  • Gender: Male
Odg: HIIT-trening
« Reply #517 on: December 24, 2012, 12:24:29 AM »
Da i reci cu dok nisam nista znao i ja sma kupovao to s**nje . I sta onda. Ti casopisi su napravljeni za glupe mase koje samo gledaju sta se svugde pise i savetuje i kupuju ono sto se najvise reklamira . A to sto ne razumes jbg ima vremena za tebe mozda ces pobeci iz te mase idiota. Nemam nameru da se bilo sa kim raspravljam na ovom forumu.
Pa nemaju priblizan izgled jer treniraju bas kao sto je ovde okacen trening cak i vise..gledaju kojekakve gluposti po netu....rade kardio do besvesti...nemaju pojma sta jedu i koliko jedu i tako dalje da ne nabrajam sad milion je razloga zasto ljudi ne napreduju u teretani.

na kraju krajeva na sebi sam iskusio......rade ljudi pregibe mlate onim bucicama..aa ne mogu ovamo 3 zgiba da urade kako treba, cucanj i osnovne vezbe...ostaju u teretani po 2 sata i tako...ne spavaju dovoljno, po ceo dan pored kompa....sve je to stres veliki za organizam aa pod stresom neces napredovati kako treba i da je sve perfektno


cista klopa 3 obroka ..teretana 3 puta nedeljno osnovne PL vezbe i tezis da budes sto jaci...pominjao je to Milan kako on misli da treba da treniraju natural ljudi  samo heavy duty...

A inace meni je najveci problem stres i mislim da cu jos vise da naprdujem ako se njega resim....

i da zaboravio sam mao njih je istrajno u svemu ovome...treba nanizati godine rada zato sam i rekao za 5-10 godina ja sam siguran da cu biti jako bolji nego sada(mozda ce mi i vise trebati nznm)

FOREVER NATURAL, EVERYTHING IS IN YOUR HEAD   STRPLJEN SPASEN

Offline LQZI

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 12
Odg: HIIT-trening
« Reply #518 on: December 24, 2012, 12:31:32 AM »
Da i reci cu dok nisam nista znao i ja sma kupovao to s**nje . I sta onda. Ti casopisi su napravljeni za glupe mase koje samo gledaju sta se svugde pise i savetuje i kupuju ono sto se najvise reklamira . A to sto ne razumes jbg ima vremena za tebe mozda ces pobeci iz te mase idiota. Nemam nameru da se bilo sa kim raspravljam na ovom forumu.

Samo se opusti. Nanerviran neces moci zaspati, a za ljepotu je i san potreban. :D

Nit citam takve novine, nit kupujem takvne novine. Samo sam trazio primjer HIIT treninga na google-u. Zakljucujes o meni, a ne znas ni ko sam, ni sta sam. lp

Offline nikola1992

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 157
  • Gender: Male
Odg: HIIT-trening
« Reply #519 on: December 24, 2012, 12:38:58 AM »
ONOG TRENUTKA KADA SI TAJ TEXT NA ENGLESKOM KOPIRAO I SHAVTIO GA KAO RELEVANTNOG SI ODMAH SEBE SVRSTAO U TU MASU.. :lol: IMA I DOBRIH TEKSTOVA NARAVNO ALI TO DA LI JE TACNO I DOBRO NE ZNAS DOK NE PROBAS U PRAKSI. NARAVNO SAN JE ITEKAKO BITAN.

ps. Priznajem i ja sam do skoro bio u toj masi dok nisam ukapirao neke stvari. Bio sam glup jbg al nikad nije kasno za prave korake.

Ps. Zamolio bih Lazica da pobrise ovo cim bude video.
Pa nemaju priblizan izgled jer treniraju bas kao sto je ovde okacen trening cak i vise..gledaju kojekakve gluposti po netu....rade kardio do besvesti...nemaju pojma sta jedu i koliko jedu i tako dalje da ne nabrajam sad milion je razloga zasto ljudi ne napreduju u teretani.

na kraju krajeva na sebi sam iskusio......rade ljudi pregibe mlate onim bucicama..aa ne mogu ovamo 3 zgiba da urade kako treba, cucanj i osnovne vezbe...ostaju u teretani po 2 sata i tako...ne spavaju dovoljno, po ceo dan pored kompa....sve je to stres veliki za organizam aa pod stresom neces napredovati kako treba i da je sve perfektno


cista klopa 3 obroka ..teretana 3 puta nedeljno osnovne PL vezbe i tezis da budes sto jaci...pominjao je to Milan kako on misli da treba da treniraju natural ljudi  samo heavy duty...

A inace meni je najveci problem stres i mislim da cu jos vise da naprdujem ako se njega resim....

i da zaboravio sam mao njih je istrajno u svemu ovome...treba nanizati godine rada zato sam i rekao za 5-10 godina ja sam siguran da cu biti jako bolji nego sada(mozda ce mi i vise trebati nznm)

FOREVER NATURAL, EVERYTHING IS IN YOUR HEAD   STRPLJEN SPASEN