EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: HIIT-trening  (Read 311938 times)

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Offline leDu

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 501
  • Gender: Male
Odg: HIIT-trening
« Reply #80 on: November 11, 2007, 09:42:15 AM »
Kako radis grudi i ledja? otkud to? zar nije malo mnogo raditi dve misicne grupe pa to jos grudi ledja??!!

Meni je ok, ....

Prvih 4 meseca sam radio ono standard

Grudi + triceps
Ledja+ biceps
Noge+trbusnjaci
Ramena

Pa sam nedavno resio da malo promenim...

Po misicu radim 12-14 serija, to uglavnom bude ili 4 vezbe po 3 serije ili 3 vezbe po 4 serije...

PS: ajde kad smo vec na toj temi da u razgovor upadne jos ljudi da cujem misljenje u vezi programa tog...

Offline kvix81

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 3
  • Gender: Female
Odg: HIIT-trening
« Reply #81 on: November 11, 2007, 11:09:43 AM »
Pozdrav svima :)
Ja sam se malo zeznula, nisam videla da se hiit sme raditi samo 2-3 puta nedeljno, ja sam pocela pre 10 dana i nisam ga radila samo dva dana oooops :blush:
Je li to mnogo lose?
Zelim se zategnuti i izgubiti 3 kile, jedem uglavnom kuvano, ovo sto vi preporucujete samo sa malim izmenama, podesim jelovnik zbog posla :blush: :)
Visoka sam 169 cm i teska 55kg, ako nesto znaci...
Ne mogu ovog meseca u teretanu, krecem od sledeceg, radim kod kuce 20 minuta hiit(minut brzo, dva sporo) + malo vijaca,malo butt shaper i vezbe koje je Lazic preporucio u topicu danijele21 10 minutes solutions pilates ili kako vec.
Da radim samo 3 puta nedeljno hiit? Dobro se osecam i nisam imala problema sad kad sam radila ali se plasim koliko je to onda dobro? Radim hiit na nekom blagom srednjem intenzitetu jer je bajs mnogo star, pa ga ne mogu podesiti :nonono:
Thanx :blowkiss:

Offline Mirko

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 174
  • Gender: Male
Odg: HIIT-trening
« Reply #82 on: November 11, 2007, 02:54:47 PM »
Pozdrav svima :)
Ja sam se malo zeznula, nisam videla da se hiit sme raditi samo 2-3 puta nedeljno, ja sam pocela pre 10 dana i nisam ga radila samo dva dana oooops :blush:
Je li to mnogo lose?
Zelim se zategnuti i izgubiti 3 kile, jedem uglavnom kuvano, ovo sto vi preporucujete samo sa malim izmenama, podesim jelovnik zbog posla :blush: :)
Visoka sam 169 cm i teska 55kg, ako nesto znaci...
Ne mogu ovog meseca u teretanu, krecem od sledeceg, radim kod kuce 20 minuta hiit(minut brzo, dva sporo) + malo vijaca,malo butt shaper i vezbe koje je Lazic preporucio u topicu danijele21 10 minutes solutions pilates ili kako vec.
Da radim samo 3 puta nedeljno hiit? Dobro se osecam i nisam imala problema sad kad sam radila ali se plasim koliko je to onda dobro? Radim hiit na nekom blagom srednjem intenzitetu jer je bajs mnogo star, pa ga ne mogu podesiti :nonono:
Thanx :blowkiss:
Ne treba raditi hiit vise od 3 puta nedeljno.3 kg viska nije mnogo za skinuti ;)
Pamet se brzo gubi, tesko stice :)

Offline pantera

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 106
  • Gender: Female
Odg: HIIT-trening
« Reply #83 on: November 21, 2007, 09:38:29 PM »
počela sam na aerobik..3 put nedjeljno s tim što je ponedjeljkom klasičan aerobik..znate ono skakutanje sredom step a petkom pilates..što mislite o toj kombinaciji?

a ja sam mislila da izmedju ili neki od ovih dana recimo ponedjeljak i četvrtak radim HIIT na bajsu pa me interesuje kako najefikasnije to da izvodim da bi se skinuli kg.
može ovako minut-dva sporo minut brzo sa malo većim opterećenjem tj. predjem na veći stepen ili je to pogrešna kombinacija?

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: HIIT-trening
« Reply #84 on: November 21, 2007, 10:02:58 PM »
moze tako ali radis na istom opterecenju,nekom srednjem
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline pantera

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 106
  • Gender: Female
Odg: HIIT-trening
« Reply #85 on: November 21, 2007, 10:09:14 PM »
znači može srednje opterećenje  pa da idem dva minuta sporije pa minut brzo
i kolika takva kruga jel dovoljno 5 takvih ciklusa???

i jel dovoljno mjesec dana ovaj sistem pa da povećavam broj ciklusa ili opterećenje ?

Milane hvala na odgovoru

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: HIIT-trening
« Reply #86 on: November 21, 2007, 10:23:14 PM »
pa nek traje za pocetak 15 min pa kako stices kondiciju povecavaj duzinu na npr 20-25 min
moze za pocetak min brzo 2 min sporo al opet kako napredujes  idi da izjednacis duzinu trajanja intervala 1 min brzo 1 min sporo
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline pantera

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 106
  • Gender: Female
Odg: HIIT-trening
« Reply #87 on: November 21, 2007, 10:36:32 PM »
aha hvala još jednom :blowkiss:

kako budem vježbala ako bude nejasnoća javljam se!!!

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: HIIT-trening
« Reply #88 on: November 23, 2007, 01:03:31 PM »
samo kontrolisi puls da bude u aerobnoj zoni i nista ne brini  ;)
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline pantera

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 106
  • Gender: Female
Odg: HIIT-trening
« Reply #89 on: November 23, 2007, 08:27:40 PM »
ja se stvarno većunaprijed izvinjavam...al zbilja se slabo razumijem u ovj fitnes rečnik tako da ga nazovem
koja je ta aerobna zona tj. koliki puls da mi bude? u kom rasponu?? :crazy: