EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: HIIT-trening  (Read 311913 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline turijent

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 79
  • Gender: Male
Odg: HIIT-trening
« Reply #160 on: February 29, 2008, 07:21:48 PM »
ok jos jednom hvala za pomoc volim da znam da radim ispravno jer uverio sam se sta znaci trenirati  :wallbash1: i "trenirati" :bpress

Offline Dacha

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 446
  • Gender: Male
    • Cimbaljevic.info
Odg: HIIT-trening
« Reply #161 on: March 04, 2008, 12:16:14 AM »
Mislim da je ovo super stvar za definiciju...I za skidanje masnih naslaga...Samo retko ko moze da izdrzi ceo trening...
Sta je vrhunac u spanskoj seriji? Kada Hoze Fernando sazna da je sam sebi keva !!

Offline turijent

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 79
  • Gender: Male
Odg: HIIT-trening
« Reply #162 on: March 04, 2008, 11:10:31 AM »
meni nije tesko odraditi tako zato sam i pitao dali radim ispravno posto mi se ucinili prelagano
ko zna mozda je moj max puls veci ili taj sat sa kojim merim ne pokazuje dobro neznam :wallbash1:

Offline Hammer

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 88
Odg: HIIT-trening
« Reply #163 on: March 04, 2008, 11:32:36 AM »
Ja radim trcanje 1 min brzo,min lagano i tako 25-30 min...ili konopac isto...ne znam kako ovo lagano moze bit ako ga ja dobro radim?

Offline turijent

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 79
  • Gender: Male
Odg: HIIT-trening
« Reply #164 on: March 04, 2008, 12:33:20 PM »
pisao sam gore da odkad sam probao da merim puls i radim min.150- min.120 da mi se cini prelagano pa sam zato i pitao ovde dali je to ok ili da radim kao pre (min.brzo min.sporo gde sam se kupao u znoju) ocito je problem ili sa mojim otkucajima ili sa tim satom :pullhair:

Offline Fenjer

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 48
  • Gender: Male
Odg: HIIT-trening
« Reply #165 on: March 04, 2008, 01:42:16 PM »
Ja radim 2 min sporo 40 sek max sprint i umrem radim 6 serija po trcanju, prije se zagrijem i poslije se malo rastrcim da se organizam primiri, sve u svemu puls ni ne mjerim, strah me koliki je! :lol: ovih 2 min idem skroz lagano, kao malo brzi hod.

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: HIIT-trening
« Reply #166 on: March 05, 2008, 05:05:26 AM »
@turijent

mozes sam da meris puls,nadjes na vratu i brojis koliko otkucaja imas u 15 sec i onda pomnozis sa 4
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Dacha

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 446
  • Gender: Male
    • Cimbaljevic.info
Odg: HIIT-trening
« Reply #167 on: March 05, 2008, 08:51:04 AM »
Da...Mi tako merimo na treningu...Uglavnom mi je puls oko 35 za 15 sec...sto znaci oko 140 u minutu...
Sta je vrhunac u spanskoj seriji? Kada Hoze Fernando sazna da je sam sebi keva !!

Offline Bokir

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 5
  • Gender: Male
Odg: HIIT-trening
« Reply #168 on: March 05, 2008, 09:23:41 AM »
ok, trcanje. a ostale vezbe? Ruke, ramena....?

Offline Dacha

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 446
  • Gender: Male
    • Cimbaljevic.info
Odg: HIIT-trening
« Reply #169 on: March 05, 2008, 09:26:13 AM »
ok, trcanje. a ostale vezbe? Ruke, ramena....?
:hitself:

Nije to trening za misice...Nego da se sto vise umoris, i sto pre smrsas... :boxed:
Za definiciju...
Sta je vrhunac u spanskoj seriji? Kada Hoze Fernando sazna da je sam sebi keva !!