EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: HIIT-trening  (Read 311950 times)

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

Offline Bokir

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 5
  • Gender: Male
Odg: HIIT-trening
« Reply #170 on: March 05, 2008, 09:26:50 AM »
jel ovo moguce?!


Tweek 21 days on HIT (high intensity training), ako ovo nije za grudi i ramena... p0ogledaj malo na youtube HIT, videces o cemu se radi.

« Last Edit: March 05, 2008, 10:51:02 AM by Tanja »

Offline Bokir

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 5
  • Gender: Male
Odg: HIIT-trening
« Reply #171 on: March 05, 2008, 09:40:24 AM »
Classic High Intensity Training - Biceps. youtube

Offline Tanja

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 1540
  • Gender: Female
    • www.exyu-fitness.com
Odg: HIIT-trening
« Reply #172 on: March 05, 2008, 10:50:16 AM »
@Bokir, mesas pojmove :)

HIIT - high intesity interval training
HIT - High Intensity Training

prvi se odnosi na "kardio" trening a drugi na trening sa tegovima
Srecan je onaj koji je taman toliko pametan da shvati da je glup ;D

Offline Fenjer

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 48
  • Gender: Male
Odg: HIIT-trening
« Reply #173 on: March 05, 2008, 03:02:24 PM »
@turijent

mozes sam da meris puls,nadjes na vratu i brojis koliko otkucaja imas u 15 sec i onda pomnozis sa 4
Ma imam ja pulsmetar samo nisam mjerio... :lol:

jel ovo moguce?!


Tweek 21 days on HIT (high intensity training), ako ovo nije za grudi i ramena... p0ogledaj malo na youtube HIT, videces o cemu se radi.



Kako ne bi bilo moguce pa i nije neka strasna promijena, vidi se da je poceo trenirat ozbiljnije! :yes:

Offline lakrima

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 40
  • Gender: Female
Odg: HIIT-trening
« Reply #174 on: March 10, 2008, 02:00:44 PM »
p
 

ozdrav svima,istitala sam citavu temu i nista skoro nisam shvatila :hitself: :wallbash1: :wallbash1: :pullhair:glupacica.

Offline lakrima

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 40
  • Gender: Female
Odg: HIIT-trening
« Reply #175 on: March 10, 2008, 02:04:17 PM »
evo ovako imam 40 godinica :innocent: i nesto naslaga koje bih skinula hit treningom eh al kada bih znala kako.vozila bih bicikl ili isla po traci ali    KAKO pa eto ako vam nije muka objasniti po hiljaditi put.,ja bih vam bila zahvalna

Offline lakrima

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 40
  • Gender: Female
Odg: HIIT-trening
« Reply #176 on: March 10, 2008, 02:06:15 PM »
ukapirala sam da se radi najvise dva ili tri puta nedeljno a mimo toga dali bih mogla ici na aerobik naprim.grazie :blowkiss: :blowkiss: :blowkiss: :blowkiss: :blowkiss: :blowkiss: :blowkiss: :blowkiss:

Offline Dacha

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 446
  • Gender: Male
    • Cimbaljevic.info
Odg: HIIT-trening
« Reply #177 on: March 10, 2008, 02:22:44 PM »
trcis 40sec sprint, pa 2min srednje...i tako 6 puta...I to ti je jedan HIIT trening...Nista zajebano... :)
Sta je vrhunac u spanskoj seriji? Kada Hoze Fernando sazna da je sam sebi keva !!

Offline Tanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 4135
  • Gender: Male
Odg: HIIT-trening
« Reply #178 on: March 10, 2008, 06:23:42 PM »
@lakrima

Prvo da ti pozelim dobrodoslicu

Za popcetak da te pitam na kojoj bi spravi primenjivala hiit? Sustina hiit-a je da imas naizmenicno visok i normalan broj otkucaja srca....znaci malo jedno,pa malo drugo...

ukapirala sam da se radi najvise dva ili tri puta nedeljno a mimo toga dali bih mogla ici na aerobik naprim.grazie :blowkiss: :blowkiss: :blowkiss: :blowkiss: :blowkiss: :blowkiss: :blowkiss: :blowkiss:

Mogla bi ici na aerobik  :yes:


Jos da ti kazem da adekvatan trening mora pratiti i isto takva ishrana.Ne znam kako tu stojis i kak ose snalazis...

I na kraju da ti predlozim da otvoris  svoju temu ako oces gde ces moci pitati sve sto te zanima   :blowkiss:
Pajseras, de mi rec kad si ti zadnji pu upao u katabolizam :D !

Pre neki dan kad nisam imao ellu .. :/ jbg desi se ..
A inace, post Pajserasa u kome kaze da je pao u katabolizam kad nije pojeo ellu mi je ulepsala vece  :wow: :lol:
Jeste brate , ja kasno ustajem i ono , nisam jeo jedno 13 sati tad minimum...

a da,natural sam :rolleyes01: :rolleyes01: :rolleyes01:

pio sam bcaa posle sexa...bez zajebavanja  :lol:

Offline lakrima

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 40
  • Gender: Female
Odg: HIIT-trening
« Reply #179 on: March 11, 2008, 08:24:34 AM »
ljubazni ste na svetu vas nema takvih. otvorila bih novu temu kad bih znala :dunno:vozila bih bicikl,o ishrani sam procitala i verovali ili ne ukapirala :yes: :clap:i koliki bi broj otkucaja trebalo da ima moje srdasce ;)ogroman poz :blowkiss: :blowkiss: :blowkiss: :blowkiss: :blowkiss: :blowkiss: :blowkiss: :blowkiss: :blowkiss: :blowkiss: :blowkiss: :blowkiss: :blowkiss: :blowkiss: :blowkiss: :blowkiss: :blowkiss: :blowkiss: :blowkiss: :blowkiss: :blowkiss: :blowkiss: :blowkiss: :blowkiss: :blowkiss: