EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: HIIT-trening  (Read 311945 times)

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Offline Olivera

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 70
  • Gender: Female
  • Dont play games with a girl who can play better !!
Odg: HIIT-trening
« Reply #210 on: March 20, 2008, 04:08:09 AM »
Ma daj bre nece brze da se vrati samo da ja smrsam  znam onda kako cu nastaviti  :lol:



Why be difficult, when with a bit of effort, you can be impossible !!!

Offline cica_smaracica

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 7
  • Gender: Female
Odg: HIIT-trening
« Reply #211 on: March 21, 2008, 02:32:15 PM »
Pozdrav svima :clap:, pomno vas citam vec duze vreme, mada mi je ovo prvi post  :crazy:

@Igy81: imam jedno pitanjce u prvom postu na ovu temu napisao si sledece:
Quote
Takvih intervala u prve dve nedelje treba da uradite 6 po treningu, a zatim svake nedelje povecavate broj intervala za 1 dok ne stignete do 12 parova, sto odrzavate sledecih 5 nedelja. kada zavrsite ovaj ciklus od 18 nedelja mozete poceti iz pocetka sto se tice broja intervala ali povecajte brzinu visoko intenzivnog intervala.
Dakle, prvo se radi 2 nedelje sa 6, zatim svake nedelje povecava za po 1 par dok se stigne do 12 - dakle 8 nedelja. Zatim sledi 5 nedelja odrzavanja broja serija - znaci do 13. nedelje. U tvom tekstu se spominje 18. nedelja, tako da me zanima da li to znaci da nakon ovih 13 nedelja treba praviti 5 nedelja pauzu ili sta se radi :dunno:? Izvinjavam se ako je ovo pitanje vec neko postavio u ovoj temi  :blush:

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: HIIT-trening
« Reply #212 on: March 21, 2008, 04:07:42 PM »
to odredjuje tvoj instruktor , prateci kako napredujes i kakvog si trenutnog raspolozenja..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline cica_smaracica

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 7
  • Gender: Female
Odg: HIIT-trening
« Reply #213 on: March 21, 2008, 04:38:41 PM »
@Lazic: (ako se tvoja poruka odnosila na mene) nemam trenera, ja sam sama svoj majstor posto sam prosla sito i reseto, jer vezbam od moje 13. godine. Od aktivnosti upraznjavam: bajs pravi i sobni, vezbe oblikovanja, plivanje, skijanje, planinarenje, ples, teretana... planiram i rolerima da se vratim. Bila sam neaktivna celu 2007. jer sam imala nekih problema sa zdravljem, sada se polako vracam nazad u kondiciju. Vec 2 meseca vozim bajs, idem na ples, vezbam i planiram kada se jos malo dovedem u red da pocnem da radim hiit, pa odatle moje pitanjce  :). Imam Polarov P4 pulsmetar sa trakom oko grudi tako da pazim da ne iskacem iz zone aerobnog treninga, posto volim da preterujem...

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: HIIT-trening
« Reply #214 on: March 21, 2008, 11:26:59 PM »
koji bajs sada vozis?
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline cica_smaracica

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 7
  • Gender: Female
Odg: HIIT-trening
« Reply #215 on: March 22, 2008, 10:52:39 AM »
Jos uvek cesce sobni bajs koji ima opterecenja od 1 do 8. Procitala sam na prvoj strani ove teme kako si vozio bajs i jako mi se svidja tvoja logika kracih serija na pocetku treninga, a zatim postepenog produzavanja svake od njih, tako da sam mislila da ga vozim po tvom modelu. Koliko si nedelja upraznjavao hiit pre prve pauze?

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: HIIT-trening
« Reply #216 on: March 24, 2008, 03:47:38 PM »
Jos uvek cesce sobni bajs koji ima opterecenja od 1 do 8. Procitala sam na prvoj strani ove teme kako si vozio bajs i jako mi se svidja tvoja logika kracih serija na pocetku treninga, a zatim postepenog produzavanja svake od njih, tako da sam mislila da ga vozim po tvom modelu. Koliko si nedelja upraznjavao hiit pre prve pauze?
hiit sam radio bas dugo..sada radim brdo na traci,uspon 18-20 stepeni, brzina 6km/h -12 minuta, razbvoji mi misice na butinama, ne lomim kolena i zglobove(jer sam kao tenk tezak) a po masini trosim vise kalorija nego kada sam radio hiit..zato mi srce dodje u grlo ":lol:
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline cica_smaracica

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 7
  • Gender: Female
Odg: HIIT-trening
« Reply #217 on: March 24, 2008, 06:00:21 PM »
Meni je juce na bazenu srce zavrsilo u grlu, 2 km za 1h 40min sa samo 2 pauze od po 3-4 minuta, jer kako se parkiram uz ivicu bazena tako mi se zalepi neko raspolozen za pricu  :hitself:. Hvala doticnima sto pozitivno uticu na moju kondiciju  :evillaugh:

Hiit cu definitivno polako da krenem na bajsu, pa ko prezivi pricace :blush:. Hvala na svim informacijama!

Offline Raw

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 329
Odg: HIIT-trening
« Reply #218 on: March 24, 2008, 06:06:55 PM »
ja radim HIIt na bajsu po Lazicevom "modelu" i odusevljena sam! radim ga oko 4 nedelje i mogu reci samo da sam svake nedelje pomalo uza :) sto je jako brz, a vidljiv napredak...

Offline cica_smaracica

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 7
  • Gender: Female
Odg: HIIT-trening
« Reply #219 on: March 24, 2008, 06:43:38 PM »
Raw, super  :clap:. Nadam se da ce i meni prijati  :yes:. Ja planiram da ga radim vise da bih sokirala srcku sa promenama, nego zbog mrsavljenja, a ako ode po neki cm u obimima necu se ljutiti  :innocent: