EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: HIIT-trening  (Read 311900 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline dejan siki

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 128
  • Gender: Male
    • www.sportix.ba
Odg: HIIT-trening
« Reply #220 on: March 25, 2008, 10:06:05 AM »
Jao Tikica meni je najbitnije da samo sto brze smrsam zato i tako preterujem  :bored: nikada nisam bila istrajna oko dijete i zato mi se zuri  ;)
Radi sve kako ti je @Tikica rekla neces se pokajati.A sto se tice rezultata strpljenja malo i vidices sve.Izvini nisam imao vremena sve da procitam ali tek nakon 3-4sedmice regulisane ishrane i treninga dolaze stvarni rezultati,poslije toga kilogrami leprsaju sami.Svaki naredni dan ces sve vise gubiti masne naslage.Ja sam HIIT radio 3puta sedmicno u dane kad nisam radio s tegovima a u dane kad sam radio s tegovima cardio samo 15min poslije tegova.Imao sam extra rezultate.za 3mj 12kg.
www.sportix.ba
A3M tuningBiH +38751 215 453

Offline Hammer

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 88
Odg: HIIT-trening
« Reply #221 on: March 26, 2008, 09:58:18 PM »
Jeli previse 6 puta tjedno hiit na prazan zeludac...
Do sada sam uzimao 10 g glutamina prije kardia ali kutija je kraju,a ja nemam love,negdje sam procitao da je dobro pojest bjelanjak,dva...i da li da nastavim hiit ujutru ili kardio niskog inteziteta,brzo hodanje,bez zastite  :lol:(glutamina)...
Napominjem da mi je ishrana ajmo rec sredena uzimam 3-4 g proteina...Variram ugljikohidrate...

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: HIIT-trening
« Reply #222 on: March 26, 2008, 10:15:52 PM »
mnogo je kume. tebi najvise 4x
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Hammer

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 88
Odg: HIIT-trening
« Reply #223 on: March 26, 2008, 10:35:10 PM »
mnogo je kume. tebi najvise 4x
Moze li ovako pon,uto,cet,pet...A oces mi odgovorit na ovaj drugi dio pitanja :lol:...Ja ga radio 6 puta,ali smanjit cu,sreca pa upitah :yes:

Offline Tikica

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 4019
  • Gender: Female
    • ExYu fitness
Odg: HIIT-trening
« Reply #224 on: March 26, 2008, 10:38:47 PM »
Do sada sam uzimao 10 g glutamina prije kardia ali kutija je kraju,a ja nemam love,negdje sam procitao da je dobro pojest bjelanjak,dva...

belanca, belo meso itd.. su proteini i ne 1-2 belanca nego vise..sto kvalitetnija i bogatija ishrana - nunos proteina- to je bolje za tebe.. glutamin u celoj prici ti je jedan veliki + !

Offline Hammer

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 88
Odg: HIIT-trening
« Reply #225 on: March 26, 2008, 10:50:41 PM »
belanca, belo meso itd.. su proteini i ne 1-2 belanca nego vise..sto kvalitetnija i bogatija ishrana - nunos proteina- to je bolje za tebe.. glutamin u celoj prici ti je jedan veliki + !
Nisam to mislio nego da ne radim kardio na prazan zeludac ako nema glutamina ,nego da pojedem bjelanjac prije kardia..

Offline Tikica

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 4019
  • Gender: Female
    • ExYu fitness
Odg: HIIT-trening
« Reply #226 on: March 26, 2008, 10:52:03 PM »
ma jok, bolje posle ...

Offline Raw

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 329
Odg: HIIT-trening
« Reply #227 on: March 26, 2008, 11:04:40 PM »
e ja se izvinjavam ako davim, ali i mene zanima ovo pitanje....sta se desava ako radim HIIT na prazan stomak i kad je najbolje raditi isti?

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: HIIT-trening
« Reply #228 on: March 26, 2008, 11:07:17 PM »
Moze li ovako pon,uto,cet,pet...A oces mi odgovorit na ovaj drugi dio pitanja :lol:...Ja ga radio 6 puta,ali smanjit cu,sreca pa upitah :yes:
da, neko preporucuje da stomak nikada ne bude prazan, meni to licno ne odgovara,kao i mnogim ljudima koje poznajem a zele da tope salo.. znaci moze samo neka cista aminokiselina, kafa i naravno voda..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline rekreativac2

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 38
  • Gender: Male
Odg: HIIT-trening
« Reply #229 on: March 27, 2008, 03:27:19 PM »
pozdrav svima..za pocetak odlican vam je sajt i prepun je korisnih informacija....
imam pitanje...trcim svaki dan 30-40 min.i puls mi varira gradativno(znaci pojacavam tempo iz minuta u minut) od 120(pocetak trcanja) do 170-180(kraj trcanja).nakon spavanja(u mirovanju) puls mi je 40-50.dali je to neki vid hit-a i ako nije dali bi trebao da kombinujem sa hit-om i dali je uopste pravilno to sto radim?
bavio sam se plivanjem godinama i u dobroj sam kondiciji(ako je to uopste bitno za odgovor)
hvala u napred