EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Kombinacija kardio+vjezbe za masu  (Read 141282 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Kombinacija kardio+vjezbe za masu
« Reply #100 on: March 25, 2007, 06:27:18 PM »
Pazi, svako jutro, cim ustanem,uzimam AC+glutamin(5 ili 15g). Da li da cekamda se apsorbuju kad nemam kardio ili jedem odmah, nakon recimo 5 min. Inace cekam bar 20-30.

To eksperimentisi..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline GRKOVCANIN

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 222
Odg: Kombinacija kardio+vjezbe za masu
« Reply #101 on: March 25, 2007, 07:08:00 PM »
Citam po netu da, na ovu kolicinu glutamina koju uzimam, regeneracija traje do 48 sati. Jel to znaci da je u redu skracivanje vremena za trening na istoj misicnoj partiji(najkrace mi je 4 dana).
Bicu i ja u Troji!

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Kombinacija kardio+vjezbe za masu
« Reply #102 on: March 26, 2007, 07:53:07 AM »
Citam po netu da, na ovu kolicinu glutamina koju uzimam, regeneracija traje do 48 sati. Jel to znaci da je u redu skracivanje vremena za trening na istoj misicnoj partiji(najkrace mi je 4 dana).
Zavisi sve od treninga, kada ja treniram noge ne pomaze mi ni 50 gr glutamina da prebrodim to..da ne pricamo za 48 sati..Ja bih se na tvom mestu drzao -svaki misic jednom nedeljno, ali da za taj jedan trening pokusas da radis toliko da bar ti krene pegla na nos..Kada radim noge ,2-3 puta je vracam nazad da je ne prospem po podu..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline GRKOVCANIN

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 222
Odg: Kombinacija kardio+vjezbe za masu
« Reply #103 on: March 26, 2007, 12:27:21 PM »
Jutros 91.8. Znaci prvi put da nema pomjeranja za vikend! Unazad 2 sedmice sam izgubio mozda 1-1.5cm u struku. Pao u kilazi za 1kg, uglavnom vode zbog AC i prestanka unosa kreatina. Po mom misljenju je gubitak u struku uzrokovan izbacivanjem vode jer se salo sastoji 22% od vode. Moram da napomenem da sam u subotu odradio polovican kardio(13 min), jer sam izasao u petak pa nisam imao snage. Juce normalan trening u teretani. Mislio sam ga pojacati sa 20min bicikla(na kraju), ali mi je Pedjos rekao da nakon 20-40min, usljed nedostatka glikogena, pocinje katabolizam pa sam odustao.
Napomenuo sam vec da sam endo i prilicno lako dobijam na kilazi, ali je lako i gubim, ako ne jedem.Recimo ako normalno doruckujem, rucak prepolovim UH, a veceru 1 tost mogu da za dvije sedmice izgubim i bez treninga 3kg. Proporcijalno i misica i sala. Cak mozda i vise sala. E sad, da li je ova stagnacija normalna ili, sto je moje misljenje, tijelo uspijeva proteine, kojih ima vise nego dovoljno, da pretvoti u secer i zato ne trosi masti. Mislim, ne mozes se j....... a da ne udje, ali mi je ocuvaje mase prilicno bitno. U principu samo da ne padam! Evo otprilike nedjeljni jelovnik:
                                pon i pet
08.20 ustajanje AC+15g glutamin
09.00 Kardio, bajs 20 min na povecanim brzinama, riknjavam na 16-18 min
09.45 1 whey+5g glutamina poslije kardia pa 60-70g musli
12.30 Tunjevina(ili 200 g bijelog)sa 1-2 snite crnog hljeba+kiseli krastavci ili kis.paprika
15.30 200 g teletina ili bijelo sa 200g pirea+malo zelene salate
18.00 200g pastrmka+50g kuvane mrkve, eventualno 1 snita crnog hljeba
21.00 200g bijelog+kiseli karfiol 50-70g(eventualno pastrmka, ali onda bijelo u 18.00)
00.00-00.30 Pola mjerice Pro V60
00.04-00.06 Pola mjerice ProV60
 
                                 Uto i cet
08.20
09.00
09.45 ...pa40g musli
12.30 ...sa 1 snitom crnog
15.30 ... bez pirea
18.00 ...1 snita hljeba
19.00 AC+5g glutamina
19.30 teretana
20.10 PWM
20.40 1 whey+5g glutamina
21.00 300 g bijelog+50g
00.00...
04.00...
Cetvrtkom ne radim kardio pa je dorucak 09.00.

                                 sri-sub

Isto sa kardiom
09.45 1whey+5 g glutamin+tuna+1 cijelo+2 bjelanka (ili subota pohovane tikvice) 
Ostalo kao i drugim danima samo umjesto skrobastih kuvana mrkva, spinat, puno salate. Ukupno povrca 500-800g.
Subota kardio pa je do dorucka kao uto i cet
                                 ned

Kao srijeda samo sa recimo 100g povrca+50g ljesnjaka i badema
19.30 teretana

Da dodam da mi je 5*kardio sasvim dovoljno. Obicno se nakon 2-3 dana uzastopnog bajsa osjecam umorno tako da mi taj dan odmora dodje extra. Mogao bih eventualno da ga dodam poslije teretane, koja traje 40 min. Ne znam kako bi se to odrazilo na misicnu masu jer ne bih pio PWM odmah poslije tegova i da li bi to bio standardni kardio ili neka skracena verzija?
UFFFF ala se nakuca :pullhair: :strong:!
Bicu i ja u Troji!

Offline GRKOVCANIN

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 222
Odg: Kombinacija kardio+vjezbe za masu
« Reply #104 on: March 26, 2007, 12:48:55 PM »
Jos da dodam da uzimam 1 multi tabletu one a day(Biotech), 1 jabuka+1 mrkva, 1 kivi, 2 g omega 3, a ako je proteinski dan 1 bonzita izmedju obroka i 1-2 kocke cokolade(ne uvijek). Ponekad popijem nes, musli su s 2dl 0.6% mlijeka. Sokove ne pijem!
Bicu i ja u Troji!

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: Kombinacija kardio+vjezbe za masu
« Reply #105 on: March 26, 2007, 01:23:48 PM »
PRIAJTELJU..A DA TI NAMA STAVIS SLIKU DA MI VID9MO O KAKVOJ SE TU MASI RADI..

JEL OVO VISE NE VODI NIGDE...

ISKRENO...BRATE..OPTERECEN SI SA MNOGO STVARI A POLA OD NJIH NE RAZUMES.

RECIMO..PRICA O DANU SA 0% UH...KOJI JE TO DAN KOD TEBE??

COKOLADA?/..MELKO??...BONZITA??...PIRE KROMIPR??....PIRE SE PRAVI SA MARGARINOM I MELKOM KOLIKO JA ZNAM...

AJDE STAVI BAR JEDNU SLIKU..OVAKO VISE NEMA SMISLA..

ISPADA...DA SE HRANIS KAO PROFESIONALAC ALI NEMA USPEHA...

Offline GRKOVCANIN

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 222
Odg: Kombinacija kardio+vjezbe za masu
« Reply #106 on: March 26, 2007, 03:58:43 PM »
Postavicu ovih dana! Mjerio sam danas, procenat masti 27%. Nisam se mjerio kad sam presao na proteinsku dijetu(prije mjesec dana, tad sam poceo kardio), ali po slobodnoj procjeni imao sam min 30%. Ovaj isti procenat masti, 27%, sam imao u novembru sa nekih 91kg. Tad sam pocinjao sa teretanom. Poslije toga, oko nove godine, sam otisao na jedno 95kg uglavnom od slatkisa, mozda 0.5kg od teretane. Tako da su tad masti bile mozda i na 32%. Zar je unos jedne bonzite i 2 kocke cokolade, samo u proteinskim danima, toliko katastrofalan? Nije lako izdrzati cijeli dan bez UH. Ako je katastrofa svescu na jednom nedjeljno u loudingu.  Pire cu da pravim samo sa 0.6% mlijekom. Przim na maslinovom ulju, ali samo malo. Sa teflona mi je teska katastrofa. Uzecu sad PAN sprej, ako nadjem u BG. Znaci, otprilike sam napravio gubitak od min 3% masti za jeec dana. Da li je to solidan napredak? Potrosicu ovaj AC pa prelazim na ECA jer mi AC bas i ne radi.
Bicu i ja u Troji!

Offline GRKOVCANIN

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 222
Odg: Kombinacija kardio+vjezbe za masu
« Reply #107 on: March 26, 2007, 04:21:53 PM »
Proteinski dani srijeda, subota nedjelja i tada ne uzimam mlijeko vec samo u UH danima sa zitaricama.
Bicu i ja u Troji!

Offline vlada85

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 1228
  • Gender: Male
Odg: Kombinacija kardio+vjezbe za masu
« Reply #108 on: March 26, 2007, 04:25:55 PM »
a pohujes tikvice...to ne ide
ja ih stavim u rernu s paradajzom i mesom i znas kako dobro bude...softano
over & out

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: Kombinacija kardio+vjezbe za masu
« Reply #109 on: March 27, 2007, 07:30:34 AM »
Postavicu ovih dana! Mjerio sam danas, procenat masti 27%. Nisam se mjerio kad sam presao na proteinsku dijetu(prije mjesec dana, tad sam poceo kardio), ali po slobodnoj procjeni imao sam min 30%. Ovaj isti procenat masti, 27%, sam imao u novembru sa nekih 91kg. Tad sam pocinjao sa teretanom. Poslije toga, oko nove godine, sam otisao na jedno 95kg uglavnom od slatkisa, mozda 0.5kg od teretane. Tako da su tad masti bile mozda i na 32%. Zar je unos jedne bonzite i 2 kocke cokolade, samo u proteinskim danima, toliko katastrofalan? Nije lako izdrzati cijeli dan bez UH. Ako je katastrofa svescu na jednom nedjeljno u loudingu.  Pire cu da pravim samo sa 0.6% mlijekom. Przim na maslinovom ulju, ali samo malo. Sa teflona mi je teska katastrofa. Uzecu sad PAN sprej, ako nadjem u BG. Znaci, otprilike sam napravio gubitak od min 3% masti za jeec dana. Da li je to solidan napredak? Potrosicu ovaj AC pa prelazim na ECA jer mi AC bas i ne radi.
..

burazere.....27% bf na 91 kg.....????..ako je ovaj podtatak tacan....onda bih ti preldzio da zaboravis na masu o kojoj pricas.

pazi...ti kada bih se sredi da izlgedas tip top...ono..trbusnjaci i te fore..ti bih imao nekih 80 kg!!!!..

e sada..ni tu ne pricam o takmicarskoj formi recimo..nego o bf od nekih 8-10 a mozda i 12%....

da ne idem dalje u detalje..