EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Skinuti salo trcanjem ili ne moze uopste?  (Read 63992 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Skinuti salo trcanjem ili ne moze uopste?
« Reply #90 on: August 10, 2009, 05:11:20 PM »
postavi i onda ispravljamo..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Ivanna

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 47
  • Gender: Female
Odg: Skinuti salo trcanjem ili ne moze uopste?
« Reply #91 on: August 10, 2009, 09:51:56 PM »
postavicu sutra :) hvala :))

Offline ivanx3m

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 141
  • Gender: Male
Odg: Skinuti salo trcanjem ili ne moze uopste?
« Reply #92 on: August 11, 2009, 11:47:06 AM »
Kao sto neces smrsati samo dijetom, tako neces ni samo trcanjem ili bilo kojim aerobnim vezbama.
Zaista sve mora biti ukomponovano i sve je bitno, posebno sa godinama, jer se i metabolizam usporava, ali to ne znaci da iz ishrane treba da izbacis bas sve ugljene hidrate i bas sve masti jer onda neces imati energije za trening. Uostalom, prokomentarisaće i drugi tvoj jelovnik kada ga postaviš.
Ono sto sam ja primetio kod sebe je da se ubedljivo najvise znojim kada brzo hodam, ali to ne podrazumeva setnju po traci kao sto vecina riba u mojoj teretani radi (neke citaju i knjigu dok to rade, da ih Bog sačuva :-))) nego onako kako to rade i takmičari u brzom hodanju.
Jačaj i trbušne mišiće, ali aerobne vežbe su ono što će topiti salo, ipak, i mišići sa svoje strane moraju izboriti za svoje mesto.
I zaista, ako neko već ima problem sa viškom kilograma, taj problem mora da sagleda dugoročnije, ukoliko mu je cilj da i ubuduće ima skladno telo. Džaba ti dijeta i trud oko skidanja kilograma ako ćeš se posle toga opustiti i polako vraćati junk hrani. Treba poraditi na tome da se promeni sam način razmišljanja o hrani, a onda zdrava ishrana više neće predstavljati napor, ni silovanje samog sebe, već će biti najnormalnija stvar.

Sve najbolje! ;-)