EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Sprint  (Read 4869 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline AdemirK

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 2
  • Gender: Male
Sprint
« on: March 16, 2011, 10:26:15 PM »
Zanima me dali je bolje kardio raditi krace vreme jakim intezitetom ili nekim umjerenim tempom,drugim rijecima sta ima vise ucinka na sagorjevanje masti...
Meni je licno lakse raditi zestoko kardio kraci period,jednostavno lakse savladam  psihicku barijeru pa mi i nije toliko tesko koliko mi je tesko recimo 30 min. trckarati na traci..

Ako teme vec postoji sory nemogu sve da prelistam novi sam :)

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Sprint
« Reply #1 on: March 16, 2011, 10:47:22 PM »
sve ti pise u ovom podforumu, elem, sve zavisi u kakvoj si kondiciji..najbolje je kombinovanje vise kardio masina u toku treninga kao i razlicitih pristupa vezbanju
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline MarkoDjuka

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 39
  • Gender: Male
Odg: Sprint
« Reply #2 on: March 21, 2011, 02:58:51 PM »
najbolji kardio poznat coveku .... dzak i udri :boxing: 3 min 30 sec odmor ili 2 min 20 sec odmor ....

Offline angelika

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 64
  • Gender: Female
Odg: Sprint
« Reply #3 on: March 29, 2011, 12:54:41 AM »
Ja glasam za sprint! Pocetak zavisi od kondicije, naravno.....hodanje....brzo hodanje....trcanje! Tako sam se ja resila viska kilograma......Kazem to je moje iskustvo.....jutarnja setnja pretocena polakice u  jutarnje trcanje.

Offline blazzox

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 9
  • Gender: Male
Odg: Sprint
« Reply #4 on: March 30, 2011, 09:37:08 PM »
ok sad da ne otvaram novu temu pomagajte  :help:
poceo sam sa aktivnim trcanjem pre 2 meseca, a uz to i preskacem konopac... spremam se za vojnu akademiju, elem, javlja se problem.... u poslednjih nedelju dana prilikom preskakanja ili pak trcanja jako me bole listovi.... ali kad pretrcim 1 km - 2 bol nestane....  sta bi to moglo biti???  :dunno:
bol je otprilike sa strane i boli samo kad zakoracim... isto tako kad se jako udarim (slucajno naravno) jako boli  :boxed: postoji li neko brzo resenje da se resim toga posto imam testiranje pocetkom maja!!!!  :help: :help: :help:

Offline angelika

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 64
  • Gender: Female
Odg: Sprint
« Reply #5 on: March 31, 2011, 01:20:12 AM »
 Nista strasno, mada neprijatno... Nedostatak magnezija..cesto ga osobe pri jacoj fizickoj aktivnosti izgube. Pomaze takodjer naizmenicno tusiranje hladno-toplom vodom....pocnes od prsta hladnom prema gore, vracas se toplom dole.  Verujem brzo ce proci... :) ako ne sibaj kod lekara.

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Sprint
« Reply #6 on: March 31, 2011, 02:29:41 AM »
Verovatno si naglo krenuo pa se pale tetive i misici..smanji malo za pocetak.Diklofen duo pomaze i ovo tusiranje toplo hladno
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380