EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Trcanje  (Read 88425 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline nemanja1234

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 379
  • Gender: Male
Odg: Trcanje
« Reply #80 on: May 17, 2011, 06:56:08 PM »
Mozes ti da probas to sa posoljenom vodom, mada ne verujem da ce dati rezultata.
Inace to jeste puno soli i moze da bude kontraproduktivno kada si na dijeti (ako sam dobro procitao ti skidas salo), navucice vodu, pa moze da ti uspori skidanje sala... Da sam na tvom mestu ja to sigurno ne bih radio, ali na tebi je, pa vidi kako ce stvari da se odvijaju...

Offline lokk1

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2294
  • Gender: Male
Odg: Trcanje
« Reply #81 on: May 17, 2011, 07:10:23 PM »
Mozes ti da probas to sa posoljenom vodom, mada ne verujem da ce dati rezultata.
Inace to jeste puno soli i moze da bude kontraproduktivno kada si na dijeti (ako sam dobro procitao ti skidas salo), navucice vodu, pa moze da ti uspori skidanje sala... Da sam na tvom mestu ja to sigurno ne bih radio, ali na tebi je, pa vidi kako ce stvari da se odvijaju...

sto bi usporilo ?? gubish ti salo samo shto izgledash naduvano od vode ... 2 odvojene stvari  :)
OATZ AND SQUATZ !

HATERS GONNA HATE!!

Offline Aleksandar 1207

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 11
  • Gender: Male
Odg: Trcanje
« Reply #82 on: July 02, 2011, 09:47:44 PM »
Pozdrav forumasima...Nadam se da nisam promasio temu...Ovako.. Ima nekih 15 dana kako trcim...Cilj mi je da smrsam i mislim da sam to i ucinio malo... Trcim ujutru,svakog dana(oko 5 km)...Sad planiram da pocnem da trcim 2 puta dnevno, da li je to uredu?

Offline lokk1

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2294
  • Gender: Male
Odg: Trcanje
« Reply #83 on: July 03, 2011, 06:48:51 PM »
Pozdrav forumasima...Nadam se da nisam promasio temu...Ovako.. Ima nekih 15 dana kako trcim...Cilj mi je da smrsam i mislim da sam to i ucinio malo... Trcim ujutru,svakog dana(oko 5 km)...Sad planiram da pocnem da trcim 2 puta dnevno, da li je to uredu?

ne fokusiraj se na hranu ... 1 dnevno je i previshe .. sprzicesh brdo misica tako -.-
OATZ AND SQUATZ !

HATERS GONNA HATE!!

Offline Aleksandar 1207

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 11
  • Gender: Male
Odg: Trcanje
« Reply #84 on: July 03, 2011, 09:02:11 PM »
Quote
ne fokusiraj se na hranu ... 1 dnevno je i previshe .. sprzicesh brdo misica tako -.-
Ishrana mi je prilicno redukovana jer trenutno postim na vodi...

Offline Invincible

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 310
  • Gender: Male
Odg: Trcanje
« Reply #85 on: July 03, 2011, 10:02:56 PM »
Ishrana mi je prilicno redukovana jer trenutno postim na vodi...
Sto znaci da unosis gomilu ugljenih hidrata, a unos proteina ti je minimalan tj ne unosis nijedan kvalitetan protein
I know what is within me, even if you can't see it yet. I will become what I know I am.

Offline Aleksandar 1207

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 11
  • Gender: Male
Odg: Trcanje
« Reply #86 on: July 03, 2011, 10:32:13 PM »
Quote
Sto znaci da unosis gomilu ugljenih hidrata, a unos proteina ti je minimalan tj ne unosis nijedan kvalitetan protein

I sta da radim?   :help: Da pocnem neki drugi trening?

Offline nemanja1234

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 379
  • Gender: Male
Odg: Trcanje
« Reply #87 on: July 04, 2011, 12:02:42 AM »
I eto covek ti rece sta ne valja (ISHRANA) i ti umesto da pitas sta da menjas u ishrani ti pitas da menjas trening  :dunno:
Sa tim postom mozes samo da naskodis sebi, sa ili bez treniga.

Offline Aleksandar 1207

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 11
  • Gender: Male
Odg: Trcanje
« Reply #88 on: July 04, 2011, 11:13:25 AM »
Vidim da mi je reko,ali ne mogu mnogo toga da promenim  :dunno: . Izdrzacu jos ovih nekoliko dana tako. Pitam da menjam trening zato sto je meni cilj da smrsam nekih 5 kg (sad sam 179cm/79 kg).

Offline Bokica88

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 10
  • Gender: Female
Odg: Trcanje
« Reply #89 on: April 25, 2012, 10:47:02 AM »
Mrzim trcanje, To mi je najgora nocna mora.
Sve drugo vise volim. Mogla bih da kopam i orem ceo dan, samo da ne trcim. Ali sam pocela pre dva dana, zato sto sam svesna da je to najbolje sto mogu da uradim za svoju liniju trenutno.
E sad, kad trcim, osecam da ce dusa da mi izadje na usta posle samo dva minuta. Mnogo mi je tesko, brzo se zadisem, grlo pocne jako da me boli jer pocnem da disem na usta, bole me pluca, umorim se uzasno. to me bas frustrira i ne znam ima li uopste efekta kad jedva dva minuta trcim, pa pocnem da hodam, i sve tako.
Izdrzala bih ja kad bih znala da ce vremenom moja kondicija da bude sve bolja a trcanje da mi pada sve lakse.
Nego, nesto me je strah da ja jednostavno nisam za trcanje. (bajs, na primer, mogu da vozim satima a da mi ne bude tesko).
Sta mislite, koliko vremena (treniram svakog dana) ce mi biti potrebno da steknem kondiciju dovoljnu za kontinuirano trcanje? Hvala unapred na odgovoru i izvinjavam se jer osecam da je ovo retko glupo pitanje.  :innocent:
Ljudsko srce ima nezgodnu naviku da sudbinom naziva samo ono sto ga satire.