EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: forum.teretana.net  (Read 7826 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline filip85

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 963
  • Gender: Male
Odg: forum.teretana.net
« Reply #10 on: November 28, 2012, 02:15:26 PM »
Pa pre neki dan izbila frka jer je Kano postao moderator a Srbin je... došlo se do zaključka da treba da moderiše samo BB deo foruma a ostatak ne može... problem je jer je zaključao topic u kome se slavio Gotovina sve uz prizivanje razbijanja automobila sa srpskim tablicama i j.banja "majke četničke"...

Quote
Da na Hrvatskom forumu se zaključavaju teme od strane moderatora ne-Hrvata(da budem pristojan) koje su vezane uz Domovinski rat, oslobođenje generala, skidanja ljage s našeg naroda, i na kraju na dan obilježvanja obljetnice pada Vukovara... Mislim stvarno. Čak smo bili tolko korektni da nismo ni komentirali stvari koje se događaju istočno od nas nakon izricanja presude.



Onda s druge strane vidimo jednog Gotovinu koji poziva Srbe da se vrate u Hrvatsku, dok ovamo izbija frka čak i kad Srbin postane moderator na hrvatskom forumu, a da ne govorim kakva bi reakcija bila da ima stvayrno neku bitnu funkciju u državi, policiji i sl... baš me čudi što se ne vraćaju...



izvinjavam se za offtopic, morao sam ovo da napišem...

Offline BUKAS

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 983
  • Gender: Male
Odg: forum.teretana.net
« Reply #11 on: November 28, 2012, 02:22:04 PM »
Smesni su toliko da ne vredi komentarisati. Ne razumeju ni sami sta se tamo dogadjalo, nije srpska vojksa na njih pucala, vec vojska SFRJ. Sam akt odvajanja bilo koje drzave tada je bio neustavan, jer je svaka drzava u vecu republika morala da da saglasnost za takav akt. Toga nije bilo ni u jednom slucaju. Ko je poceo rat?


Sta imaju da komentarisu? kako 200 000 ljudi je ostalo bez domova, kako su tako nesto uradili i pre 70 godina, u mnogo vecoj razmeri. Kako su pokrstavali broj ljudi kojim se cifra ne zna. Sta oni imaju da komentarisu, treba da cute i da ne spominju nista. Sramota jedna.

Narodom kojem mogu da kontrolisu takve poremecene glave kao sto je Hitler Nemcima, pa i Hrvatima u neku ruku, Pavelic, Kvaternik, Starčević (otac nacije), Tuđman i drugi, moze se pripisati jedino karakteer kukavica, jer nisu u stanju da se usprotive takvim odlukama, i boje se, a uplasenim ljudima je najlakse manipulisati. Spomecu ce Blajburg, a pitam ih jel su tamo ciljano ubijani Hrvati ili ustase, i ko ih je ubijao? Jer Blajburg navode kao nesto sto im se vratilo za sva nedela uradjena u II sv ratu.

Malo sam se zaneo al sam osetljiv na ove teme.
Long live Galenika!

Bukas- Lični trener
https://www.facebook.com/BUKAS88?ref=aymt_homepage_panel

Free Fighters Gym- FFG Novi Sad