EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Ilija i sponzori  (Read 31480 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline nellle

  • ExYu sampion-JUNIOR
  • *
  • Posts: 212
  • Gender: Male
  • masa je keva!!!!
Odg: Ilija i sponzori
« Reply #100 on: May 23, 2008, 11:37:02 PM »
Ilija,Ilija pomislicemo da pricas lovacke price.ccc



kod kalchu nema laganje

Offline D-man

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 288
  • Gender: Male
  • no brain no pain
Odg: Ilija i sponzori
« Reply #101 on: May 23, 2008, 11:37:48 PM »
Kod njega godine variraju u zavisnosti od konvertibilnosti valute.:lovemachine1: :evillaugh:
Od kolijevke pa do groba najljepše je kameno doba!

Offline MilosM

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1046
  • Gender: Male
  • \ ______
Odg: Ilija i sponzori
« Reply #102 on: May 23, 2008, 11:46:04 PM »
dali ste vi ljudi normalni ako cura sa 20 ide u staracki ja neznam gde bi onda vi trebali da idete


Zar nije pre neki dan imala 28 !? 
A danas 20 !?

Reci svojim drugovima na kojoj si robi pa da i nama bude tako lepo...  :clap:
Have you ever been alone at night,
Thought you heard footsteps behind,
And turned around and no-one's there ?
And as you quicken up your pace,
You find it hard to look again,
Because you're sure there's someone there!

Offline vuksa

  • Eraser
  • *
  • Posts: 2861
  • Gender: Male
Odg: Ilija i sponzori
« Reply #103 on: May 23, 2008, 11:52:22 PM »
Prije par dana to je bila poslovna zena od 28 godina, sada ima 20 :hitself:

pa lepo si rekao PRE par dana :lol: :lol: :lol: ilija ih je do tada promenio iha ha...iilja koliko sad ti imas godina?jel idalje 21? :crazy: :crazy:
al se nekad dobro jelo

Offline Sharklo

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 28
  • Gender: Male
Odg: Ilija i sponzori
« Reply #104 on: May 25, 2008, 11:04:42 AM »
e ovako :)

nick ilijabogdan
godine 21

ima iskustva u sledecim sportovima bodibilding,powerlifting,boks,karate,biciklizam,ronjenje da dah...


pritom u bodibildingu i PL neverovatan potencijal :lol: (245mrtvo,150benc...105 prednji potisak)
a dobar je i u boksu gde ima savrseno kretanje i tehniku kakvu verovatno nema ni sam muhamed ali!
za 175 borbi zabelezio je sledece rezultate..65 pobeda NOKAUTOM,53 na poene,20 predajom i 37 borbi je nazalost svih nas izasao iz ringa(il kaveza,oktagona...kako god ocete) pognute glave

takmicio se na teritorijama sledecih drzava:crna gora,madjarska,bugarska,hrvatska,bosna i hercegovina i samo par puta makedonija


njegovi obimi
 

ramena 138cm,grudi 117cm,biceps 43cm,struk 82cm,butine 56cm
od kako trenira njegovi obimi su se povecali za: ruke 12cm,noge 12cm,grudni kos za 30cm,ramena za carobnih 40 cm :) to je za samo 3 godine treniranja...mada nasao sam i info gde kaze da su mu se ruke povecale za 10 cm a ramena za 20cm ali nema veze 10cm +-


inace nas drug muhamed ali- ilijabogdan ima 2 sponzora!!! dvadesetosmogodisnju komsinicu kod koje ima mesecni prihod od skromnih 450e i drugog sponzora za kojeg niko ne zna :)

suplementacija: 200g pre + 400g dextroze posle treninga,majonez,pire krompir,bensedin...

o zivotu: boksom sam se bavio 4 godine,karateom 4 godine, u teretanu idem 3 godine (brdski biciklizam,plivanje,ronjenje na dah,povreda ramena,vilice,kolena sve to da kazemo 2 godine) sve ukupno 13 godina aktivan sportista... sto znaci da je od svoje 8 godine vec veoma ozbiljan sportista :lol:

+ ilija ima aghg metabolizam za koji samo on zna( iskreno ja sam prste polomio koliko sma na google trazio o tome i nisam ama bas NISTA pronasao :) i da ne zaboravimo ilija je veoma opasan(racunajte ga kao da je naoruzan do zuba) sa karatea je izbacen zato sto je nokautirao trenera,tukao je druga u sred bolnice :) i posto je ustalo na levu nogu napao je oca napravio mu polugu i bacio na patos( covek je posle 2 meseca isao na terapije posto su ga bolela ledja)

inace ilija radi u teretani,agent je prodaje,obezbedjenje,trener u teretani i jos mnogo toga

THE END

lul Vuksha koji si ti kralj covece  :clap: :lol:

Offline turijent

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 79
  • Gender: Male
Odg: Ilija i sponzori
« Reply #105 on: May 29, 2008, 12:57:55 PM »
kakav lik