EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Nesreca  (Read 25770 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Igy81

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 5034
  • Gender: Male
Odg: Nesreca
« Reply #20 on: December 29, 2007, 03:21:41 PM »
Taj samjli je smajli koji je primeren poruci iznad mene.Obicno kad su ljudi tuzni treba neko da ih razveseli...a ne da produbljuju tugu.
I niko ne prica o Velikom Bratu.To i ljudi koji gledaju znaju da je to velika glupost samo tesko priznaju,no posto tema nije veliki brat onda da ne komentarisem.
Ja sam izjavio da mi je zao tih ljudi.A ti pogledaj moj post na prvoj strani.
"Strpljenje je cesto sve sto treba da znas o pobedi...."

Offline ica-beograd

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 973
  • Gender: Female
Odg: Nesreca
« Reply #21 on: December 29, 2007, 03:32:44 PM »
fala Bogu....zar je potrebno da neko pogine da bi se ta glupost prekinula  :hitself:
Na ovo sam mislila da je glupo sto si napisao.
"Optimista i u problemu vidi sansu, a pesimista i u sansi problem."

Offline Igy81

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 5034
  • Gender: Male
Odg: Nesreca
« Reply #22 on: December 29, 2007, 03:36:25 PM »
Evo obrisao sam,samo da ti ne budes jos vise tuzna.....
"Strpljenje je cesto sve sto treba da znas o pobedi...."

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Nesreca
« Reply #23 on: December 29, 2007, 07:30:44 PM »
Mesto Nesrece

Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline ica-beograd

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 973
  • Gender: Female
Odg: Nesreca
« Reply #24 on: December 29, 2007, 07:36:07 PM »
Strasno. Greh veliki za tako mlade i lepe ljude.
"Optimista i u problemu vidi sansu, a pesimista i u sansi problem."

Offline leDu

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 501
  • Gender: Male
Odg: Nesreca
« Reply #25 on: December 29, 2007, 07:37:57 PM »
Jbt , sad kad vidoh ove pokrivene lesheve njihove najezih se sav  :nonono:

Offline Iness

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 92
  • Gender: Female
Odg: Nesreca
« Reply #26 on: December 29, 2007, 10:14:36 PM »
Steta, mladi ljudi.

Offline medena

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1145
  • Gender: Female
Odg: Nesreca
« Reply #27 on: December 30, 2007, 09:41:19 AM »
jako mi je zao,tragedija...
u svetu postoji JEDNO CARSTVO!

Offline blabla

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 12
  • Gender: Female
Odg: Nesreca
« Reply #28 on: December 30, 2007, 01:57:15 PM »
steta

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Nesreca
« Reply #29 on: January 03, 2008, 04:28:10 PM »
Sahranjeni bivsi ukucani


    Beograd - Stevan Zecevic Zeka (24), Zorica Lazic (24) i Elmir Kuduzovic (26), troje bivsih ukucana serijala „Veliki brat“ koji su poginuli u petak oko 23.30 sati kod mesta Usce, sahranjeni su u mestima u kojima zive njihove porodice.

Elmir Kuduzovic je, vozeci „sitroen C4“ brzinom od 110 kilometara na sat, u krivini naglo stisnuo kocnicu, automobil je proklizao i skliznuo s puta. Preleteo je preko uvale i udario u drvo. Silovit udarac bio je smrtonosan za Kuduzovica, Zecevica i Lazicevu. Automobil je pao u reku Vodraza i odmah se napunio vodom, a Vladimir Saric (23), vlasnik „sitroena“ koji je sedeo na mestu suvozaca, uspeo je da se provuce kroz razbijenu sofersajbnu i otpliva do obale.
Elmir Kuduzovic, poslednji od stradalih ukucana „Velikog brata“, juce je sahranjen na lokalnom groblju u selu Gracanica kod Tuzle. Elmirovoj majci Zlati omoguceno je da u lokalnoj dzamiji bude pola sata bude pored mrtvog sina.
- Svi smo jos u soku i ne verujemo da je Elmir poginuo. Majka stalno place, pod lekovima je pa su joj dozvolili da bude nakratko pored Elmirovog tela - kaze za „Blic“ Almir Kuduzovic, Elmirov mladji brat.
Dan pre Elmira, na poslednji putovanje ispracena je Zorica Lazic, njegova drugarica iz kuce „Velikog brata“. Dok je sneg vejao, na groblju u beogradskom naselju Mali Mokri Lug, od nje se oprostilo nekoliko stotina rodjaka, prijatelja, poznanika, obozavalaca, kao i mladici i devojke sa kojima je delila „dobro i zlo“ tokom boravka u kuci. Zorica je sahranjena u Malom Mokrom Lugu, gde je njena porodica planirala uskoro da se preseli.
Ljudi su prilazili Zoricinom kovcegu, stavljali cvece, koje je obozavala, izjavljivali saucesce majci Jovanki, ocu Dragoljubu, braci i decku Djordju Kuzmanovicu.
- Umesto da spremamo veselje, sahranjujemo te jedinice moja. Ocekivala si slavu i uspeh, a sada te pokriva crna zemlja - kukala je majka Jovanka.

   
    Njen drug Stevan Zecevic Zeka sahranjen je poslednjeg dana 2007. godine u rodnom Novom Sadu. Brojni prijatelji, kao i drugovi i drugarice iz „Velikog brata“ pokusavali su da pruze reci utehe roditeljima i bratu, ali bezuspesno.
- Naseg Stevana vise nema. Otisao je bez pozdrava. Kako cemo, sine, da zivimo bez tebe - placuci su pitali neutesni roditelji.
Sahranama su prisustvovali i svi njihovi bivsi sustanari koji jos ne mogu da poveruju da su ova tri mlada zivota zauvek ugasena.
- Izvinite, ne mogu da pricam - rekao je potreseno Djordje Stojanovic koji je do Gracanice putovao sa Aleksandrom i Natasom.
Ni Jeleni Zezelj, bivsoj devojci Stevana Zecevica, juce nije bilo do razgovora. - Nije mi dobro. Sta da vam kazem. Ovo je strasno - rekla je tuzno i pomalo odsutno Jelena Zezelj, a njen saputnik Milos Vasiljevic nam je objasnio.
- Uskoro stizemo u Tuzlu. Svi smo konfuzni, nije uopste lako. Vlada neka napeta atmosfera. Tuzno je... - rekao je kratko Milos.
Suzana Pavlovic najteze je podnela ovu tragediju.
- Dete nam vec tri dana nije kod kuce, u Beogradu je zbog sahrana. Sve joj je mnogo tesko palo. U pocetku nije htela da prica ni sa kim. Samo je plakala - rekao je Vitomir Pavlovic za „Blic“ i objasnio da je njoj najteze pala sahrana Stevana Zecevica Zeke.


Blic
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380