EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: mishel vs tuzlak  (Read 16320 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Misel Djurovic

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 388
  • Gender: Male
Odg: mishel vs tuzlak
« Reply #50 on: January 14, 2009, 10:18:57 PM »
Pa lepa slika nema sta...steta sto je "stara 4 god"...Mislim sad ti je obim te ruke sigurno veci od tih 35-6cm kolko imas na slici...Tj ja bih bio razocaran kad bi ti posle celog  doktorata o bb prezentovanog ovde na forumu-TI postavio nove fotke i izgledao isto ovako....

Verovao ili ne ovde mi je obim ruke samo 32.5cm tacno, medjutim imam prelepu definiciju koja samo tako izrazava sve te izgleda mnogo bolje, sad sam "ustokanio" sebe.. :) te zbog manjka defke po meni izgledam isto mada svi vicu da je bolje.. na novim slikama mi je ruka 41cm i nece da splasne cak iako sam odmorio od 26.decembra sa teretanom i prestao sve da pijem od saplemenata..
Na svu srecu nisam manji, mogao sam da budem jer sam bio nakon tih slika u vezi 2godine i 6meseci, sto se oteglo na 3godine sa pauzama, te sam tu smrsao jer sam svo vreme bio posvetio devojci (nisam mnogo jeo, nisam stedeo testosteron, nisam imao vremena za teretanu)..tako da kad dodju nove slike to su rezultati od maja 2008 do danas, sa tim da sam pauzirao jun (nisam imao 4000din za teretanu posto sam isao u 30&30 u centru) i avgust (bio na moru)..

Offline wldnbg

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 508
  • Gender: Male
    • InfoPult
Odg: mishel vs tuzlak
« Reply #51 on: January 14, 2009, 10:38:25 PM »
32.5..???pa to je ko obim penisa Dzona Holmsa  :lol:
Salim se...ne bi bila toliko stvar u fotkama da ti toliko ne kenjes o svemu i svacemu i da jednostavno ljudima ides na zivce sa "tolkim znanjem"....kad god neko nesto kaze imas na to dodas jos nesto cisto da pokazes kako ti znas bolje...a ovamo -Nike logo na avataru....pa sta ocekujes... Nemoj da mislis da si nesto uradio vrhunski sto si stavio fotku gde imas 30kg...Mogu da krenem redom po tvojim postovima-tebe ima svuda da palamudis-al najaci su ti komentari tamo gde se govori o steroidima-gori si od onog lika Ilija Bogdan.....Ja ne znam stvarno....cemu takvo proseravanja na sve strane.......ne znam,,,evo dizem ruke,rekoh sve -nemam sta da dodam.....zelim ti sve najbolje u tvom treningu i znanju
filmovi.infopult.net

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: mishel vs tuzlak
« Reply #52 on: January 14, 2009, 10:41:21 PM »
isti Knele  :lol:
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Vinsanity

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 609
  • Gender: Male
Odg: mishel vs tuzlak
« Reply #53 on: January 14, 2009, 10:53:16 PM »
gori si od onog lika Ilija Bogdan.....

A ne, ne, ne, decko... Ilija je bio sampion univerzuma, dizao je tone i tone celika... Zao mi je sto nisam ranije registrovao ovde, bila bi mi cast komunicirati sa takvom legendom.
#15 Vince Carter

Offline Misel Djurovic

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 388
  • Gender: Male
Odg: mishel vs tuzlak
« Reply #54 on: January 14, 2009, 11:11:38 PM »
32.5..???pa to je ko obim penisa Dzona Holmsa  :lol:
Salim se...ne bi bila toliko stvar u fotkama da ti toliko ne kenjes o svemu i svacemu i da jednostavno ljudima ides na zivce sa "tolkim znanjem"....kad god neko nesto kaze imas na to dodas jos nesto cisto da pokazes kako ti znas bolje...a ovamo -Nike logo na avataru....pa sta ocekujes... Nemoj da mislis da si nesto uradio vrhunski sto si stavio fotku gde imas 30kg...Mogu da krenem redom po tvojim postovima-tebe ima svuda da palamudis-al najaci su ti komentari tamo gde se govori o steroidima-gori si od onog lika Ilija Bogdan.....Ja ne znam stvarno....cemu takvo proseravanja na sve strane.......ne znam,,,evo dizem ruke,rekoh sve -nemam sta da dodam.....zelim ti sve najbolje u tvom treningu i znanju

Kao sto Lazic kaze, ovde se postuju razlicita misljenja, svako ima pravo da ospori necije misljenje, ali ne i da mu zabrani pravo na njegovo misljenje, kao sto meni svira sta mislis o meni, mnogo citam, tu i tamo znam, imam iskustva dosta jer sam se uvek igrao sa sobom ko dalbu..neke stvari znam i od "iskusnih" ogromnih likova u teretani i po njima sam ucen i onda kazem tako nesto mislivsi da znam ispravno, naravno volim kad me neko ispravi to znaci da negde gresim i kad ispravim to jos bolje cu da napredujem..

Ja nazalost nisam imao privilegiju da imam internet od malena nego tek 6meseci tako da sam u zaostatku sa mogucnoscu informisanja, ucio sam iz flex casopisa i od likova u teretani..

AAS..sta ces..volim hemiju..nisam mnogo ni pisao tamo, vecinom je bila ona kontraverzna tema gde sam pitao jer je moje razmisljanje bilo suprotno nauci i s' toga me kopalo zasto i kako to ide..nista zlonamerno..

Bice jos fotkica..ja sam ponosan na sebe..svoj napredak i brzinu napredka, pogotovo na mogucnosti koje su mi jos otvorene..

Na forumu sam da bi naucio i od 300postova tek je 50saveti, a ostalo pitanja i konstatacije..
Mnogo sam naucio na forumu kao sto je da HP ima NO u sebi sto nisam ni primetio jer sam ga kao klinac pio..
Ovde sam samo da ucim, pitam i kazem nesto u sta sam ja ubedjen i sto je moje misljenje, kao sto rekoh cim vidis gresku ispravi me, bicu zahvalan..
Mada cu sve redje biti prisutan fax ce da me cima za sve od 2.2. te cu od teretane i faxa jedva imati vremena da nesto pogledam ovde..

Offline sele137

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 1399
  • Gender: Male
  • ALPHA MALE
Odg: mishel vs tuzlak
« Reply #55 on: January 14, 2009, 11:23:51 PM »

Mada cu sve redje biti prisutan fax ce da me cima za sve od 2.2. te cu od teretane i faxa jedva imati vremena da nesto pogledam ovde..



 I'm just joking!
http://www.healthdesigns.com/rewardsref/index/refer/id/53104/

5$ Discount Code:4089008

If I had it to do all over again, the only injectable I would ever use is Testosterone. I wouldn't waste one shot on anything else!!!
__________________________________
TESTOSTERONE IS THE SPINAL CORD OF THE BODYBUILDER,,NO SYNTETIC TESTOSTERONE = NO BODYBUILDER
__________________________________


Natural





The pros are using good old-fashioned Testosterone, Deca, Dianabol, insulin in the off-season, and GH pre-contest. Nothing fancy. But they're the pros because they're gifted, dedicated, and have been at it a long freaking time. Anybody that tells you different is either full of shit or trying to sell you garbage.



My goals are very simple:

1. Break The Law
2. Look Good Naked

Steroids will cause your kidneys to explode, your heart to blow a ventricle, and your liver to squirt out of your arse, fly across the room, and knock the cat off the futon.

The most obvious symptom is death which would hardly be missed by even the most focused and intensive bodybuilder.

Offline Misel Djurovic

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 388
  • Gender: Male
Odg: mishel vs tuzlak
« Reply #56 on: January 16, 2009, 05:12:28 AM »

 I'm just joking!

Ne brini se Sele, kolokvijumi od 26.01.-01.02. pa ispiti 02.02.-14.02. cim se to zavrsi dolazim nazad..