EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Binais Begovic  (Read 99854 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Kano

  • ExYu sampion-JUNIOR
  • *
  • Posts: 412
  • Gender: Male
Odg: Binais Begovic
« Reply #160 on: October 14, 2008, 06:40:43 PM »
kod nekoliko clanova(i clanica) foruma vidim bolesnu ljubomoru i zavist..ako se bavis bodi bildingom ili nekim srodnim sportom i nisi prisao tim rezultatima sta moras omalovazavati nekoga..meni se svidja sto je uspio da spoji 2 stvari, da bude dobar bilder(sto mu niko na ovih 8str ne moze osporiti pa pricajte sta hocete) i da se bavi poslom modela..

a bebac binais je sa 15-16 godina bio jun. prvak YU u dzudu(kasnije u bb, koliko vas je na forumu bilo juniorskim prvakom u 2 sporta) a to je jeben sport tako da ne mislis da si na tom polju strucniji od njega. I znas svakog iskritikovati pogledaj prvo sebe, mozes se ljutiti na mene koliko hoces ali ti ne izgledas kao sportista a omalovazavas neciji rezultat.
Mozda cu ovim postom navuci mrznju nekih clanova ali mi ne znaci nista..
Insulin has been called "Anabolicus Maximus" by some gurus of the bodybuilding world. Insulin can give you greater gains than you have ever had using anabolics alone. Insulin, in combination with androgens and resistance exercise, may trigger maturation of satellite muscle cells (small, more or less useless cells that are held in reserve, which do not contribute to muscular strength) into mature muscle cells that do contribute to muscular size and strength. How freakin cool is that.

Offline bebac

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1422
  • Gender: Male
Odg: Binais Begovic
« Reply #161 on: October 14, 2008, 09:43:33 PM »
kod nekoliko clanova(i clanica) foruma vidim bolesnu ljubomoru i zavist..ako se bavis bodi bildingom ili nekim srodnim sportom i nisi prisao tim rezultatima sta moras omalovazavati nekoga..meni se svidja sto je uspio da spoji 2 stvari, da bude dobar bilder(sto mu niko na ovih 8str ne moze osporiti pa pricajte sta hocete) i da se bavi poslom modela..

a bebac binais je sa 15-16 godina bio jun. prvak YU u dzudu(kasnije u bb, koliko vas je na forumu bilo juniorskim prvakom u 2 sporta) a to je jeben sport tako da ne mislis da si na tom polju strucniji od njega. I znas svakog iskritikovati pogledaj prvo sebe, mozes se ljutiti na mene koliko hoces ali ti ne izgledas kao sportista a omalovazavas neciji rezultat.
Mozda cu ovim postom navuci mrznju nekih clanova ali mi ne znaci nista..


Ma sve je OK - opušteno.
Svaka čast Bini na tome ali neznam kako je povezan džudo i udarac mavaši ili joko geri koji je pokušao pravilno da izvede?
On je vrhunski maneken i nekadašnji dobar bilder ali pored sadašnjih što domaćih, što stranih bildera nema šta da traži, mislim nemože da postigne bolji rezultat jer on se čovek preusmerio više da bude model.
U tome nema ništa loše već mislim da mu je MNOGO bolja/isplativija varijanta taj put koji je izabrao.
Neznam dali si gledao njegovu formu na balkanskom ?Naravno da čovek mene može da pojede kako je građen u odnosu na mene ali na nekog poput Terze, Peđe... ruku na srce nemože da se bori. :)

Nikakvo pljuvanje, nije bilo sa moje strane već samo zaključak da je pametnije da bude model i mlati pare, veruj mi da sam i ja na njegovom mestu i da onako izgledam sigurno bi bio model...Nikakva zla namera od mene :)
Pain is temporary, Pride is forever

Offline Swat

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 544
  • Gender: Male
Odg: Binais Begovic
« Reply #162 on: October 14, 2008, 11:51:27 PM »
Ma sve je OK - opusteno.
Svaka cast Bini na tome ali neznam kako je povezan dzudo i udarac mavasi ili joko geri koji je pokusao pravilno da izvede?
On je vrhunski maneken i nekadasnji dobar bilder ali pored sadasnjih sto domacih, sto stranih bildera nema sta da trazi, mislim nemoze da postigne bolji rezultat jer on se covek preusmerio vise da bude model.
U tome nema nista lose vec mislim da mu je MNOGO bolja/isplativija varijanta taj put koji je izabrao.
Neznam dali si gledao njegovu formu na balkanskom ?Naravno da covek mene moze da pojede kako je gradjen u odnosu na mene ali na nekog poput Terze, Pedje... ruku na srce nemoze da se bori. :)

Nikakvo pljuvanje, nije bilo sa moje strane vec samo zakljucak da je pametnije da bude model i mlati pare, veruj mi da sam i ja na njegovom mestu i da onako izgledam sigurno bi bio model...Nikakva zla namera od mene :)

ko ne bi hteo da bude model. :lol:

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Binais Begovic
« Reply #163 on: October 15, 2008, 12:04:27 AM »


i lazicu...u svakoj sali ima pola istine samo sto u bebcevoj ima mnogo vise....

cije istine?bebceve, sta je on sudija, bilder, maneken, karatista, nidza, itd..
ja mogu da komentarisem slike samo sa aspekta obicnog coveka i bivseg takmicara, sve ostalo nije moj domen..
sto ga mrzi neko?bas me zanima?ja ne znam..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline nellle

  • ExYu sampion-JUNIOR
  • *
  • Posts: 212
  • Gender: Male
  • masa je keva!!!!
Odg: Binais Begovic
« Reply #164 on: October 15, 2008, 12:33:24 AM »
cije istine?bebceve, sta je on sudija, bilder, maneken, karatista, nidza, itd..

pa bebac jeste nindza...nindza pozadinac...

Offline CRonaldo

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1642
  • Gender: Male
Odg: Binais Begovic
« Reply #165 on: October 18, 2008, 01:14:19 AM »
sorry sto sam se naglo diskonektovao usred uploada slika, ali otisao sam na ekskurziju to vece u 5 izjutra :)

@nelle: ne kontam i dalje :) ovaj bebac mu zamera sto se slikao u pozi onog udarca, mada ne razumem sta bebca boli qrac kakve slike binais stavlja na svoj spejs  :rolleyes01: pali se kao da je prvak sveta u karateu i ostalom :rolleyes01: a ostali mu zameraju sto je bacio bbilding u stranu a prihvatio se modelinga... i iz toga bas ne vidim najbolje sto ga ne gotive?! ima covek pravo da radi sta god hoce sa svojom karijerom... da je uzeo da pljuje po sudijama i ostalim takmicarima il tako neki skandal da je napravio pa da se kaze da je supak itd al ovako ne vidim nista lose  :dunno:

I apsolutno se slazem sa ovim sto je Kano rekao:

meni se svidja sto je uspio da spoji 2 stvari, da bude dobar bilder(sto mu niko na ovih 8str ne moze osporiti pa pricajte sta hocete) i da se bavi poslom modela..

a bebac binais je sa 15-16 godina bio jun. prvak YU u dzudu(kasnije u bb, koliko vas je na forumu bilo juniorskim prvakom u 2 sporta) a to je jeben sport tako da ne mislis da si na tom polju strucniji od njega. I znas svakog iskritikovati pogledaj prvo sebe, mozes se ljutiti na mene koliko hoces ali ti ne izgledas kao sportista a omalovazavas neciji rezultat.
Mozda cu ovim postom navuci mrznju nekih clanova ali mi ne znaci nista..

"No man has a right to be an amateur in the matter of physical training....what a shame it is for a man to grow old without ever seeing the beauty and strength of which his body is capable." Socrates 470-399 B.C.

Offline CRonaldo

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1642
  • Gender: Male
Odg: Binais Begovic
« Reply #166 on: October 18, 2008, 01:38:10 AM »
evo jos slika
"No man has a right to be an amateur in the matter of physical training....what a shame it is for a man to grow old without ever seeing the beauty and strength of which his body is capable." Socrates 470-399 B.C.

Offline CRonaldo

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1642
  • Gender: Male
Odg: Binais Begovic
« Reply #167 on: October 18, 2008, 02:15:19 AM »
...
"No man has a right to be an amateur in the matter of physical training....what a shame it is for a man to grow old without ever seeing the beauty and strength of which his body is capable." Socrates 470-399 B.C.

Offline Mr.X

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 847
  • Gender: Male
Odg: Binais Begovic
« Reply #168 on: March 10, 2009, 06:06:25 AM »
:clap:  :evillaugh:

ne kontam sto ste svi protiv Binaisa toliko al dobro  :dunno:

evo malo slika

Mozda zato sto je muzjak,i bole ga bas.......
Na sve proizvode iz pansporta 10% popusta,plus dodatni extra popust na porudzbine preko 6000din

061/20-37-867

DAJTE VULETU SECERA I VODE!!!!

Offline CRonaldo

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1642
  • Gender: Male
Odg: Binais Begovic
« Reply #169 on: April 18, 2009, 01:06:22 AM »
Mozda zato sto je muzjak,i bole ga bas.......

ne kontam :) on je najveci kazanova koga sam video ikada, ima koliko hoces slika na fejsu na svakoj je sa drugom ribom, i to su sve neke misice i modeli

evo jos slika:
"No man has a right to be an amateur in the matter of physical training....what a shame it is for a man to grow old without ever seeing the beauty and strength of which his body is capable." Socrates 470-399 B.C.