EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Fred Perry  (Read 26570 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Fred Perry

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 885
  • Gender: Male
Fred Perry
« on: August 31, 2008, 11:44:13 PM »
Cao  :)

Imam 20 godina,visok sam 190cm,a tezak 78kg.
Poceo sam da treniram sa 16 godina. Do tada sam bio verovatno jedna od najmrsavijih osoba u beogradu.
Imao sam oko 184cm i manje od 60kg.
U pocetku sam radio samo sklekove,trbusnjake i cucnjeve. Neke vezbe sa bucicama...,posle nekoliko meseci uspeo sam da uradim svoj prvi "pravilan" zgib. na zalost nisam uspeo da odrzavam kontinuitet u vezbanju i ishrani pa je napredak bio uglavnom jako spor,a zbog moje genetike cinilo se da je nemoguce napraviti neki ozbiljniji pomak. ipak posle 2 godine aljkavog vezbanja i mnogo popijenih piva od rahiticno mrsavog momka sam postao samo mrsav momak  :hitself:

Posle 18 godine sam se zaposlio i poceo da ozbiljnije treniram,ali zbog novonastalih obaveza ni tu nisam imao kontinuitet... i tako vreme prolazilo ja odrastao i kako se primicala 20-a ja lupim rukom od sto  :hitself: i odlucih da se posvetim vezbanju do koske. Vec jace od godinu dana imam kontinuitet,kako u treningu tako i u ishrani,izbacio sam alkohol,cak izbegavam da sedim u drustvu pusaca. Skroz sam upao u trip zdravog zivota i to je najbolja stvar koja mi se desila od kako znam za sebe  :yes: Novac trosim Na Whey i to je jedini suplement koji trenutno praktikujem,a rezultat je 10 kilograma,uglavnom misica jer mi se masnoca stvarno tesko lepi  :)

Evo nekih fotki,a vi procenite iz kog perioda








Offline Fred Perry

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 885
  • Gender: Male
Odg: Fred Perry
« Reply #1 on: August 31, 2008, 11:45:21 PM »


Offline Fred Perry

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 885
  • Gender: Male
Odg: Fred Perry
« Reply #2 on: August 31, 2008, 11:47:17 PM »


Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: Fred Perry
« Reply #3 on: August 31, 2008, 11:50:50 PM »
odlicno,ramena najbolja partija deinitivno  :yes:  ledja,noge?
Why so serious?

Offline Fred Perry

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 885
  • Gender: Male
Odg: Fred Perry
« Reply #4 on: September 01, 2008, 12:03:11 AM »
E'o nisam stigao da pokacim sve,mada te dve partije su mi najslabije i sada sam im posvetio posebne dane.

Dugo sam imao problema sa ledjima,ni terapije mi nisu pomagale,pa sam resio da krenem trenirati realni aikido i ju jutsu(one vezbe istezanja i strpljivi majstor su me vratili u zivot) i sada konacno radim mrtvo dizanje  :)

Za 3-4 meseca dobijas potpunu sliku,i daj neki savet za listove  :blowkiss:



Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: Fred Perry
« Reply #5 on: September 01, 2008, 12:10:43 AM »
samo bez poljubaca molim :lol:

ma dobro mrtvo,radi zgibove za ledja najbolja vezba...

Listovi definitivno "jahanje" ( donkey calf raise) tj ako si video nekad...ako nisi ukucaj na netu nacices prikaz sigurno
Why so serious?

Offline Mackolina007

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1046
  • Gender: Female
Odg: Fred Perry
« Reply #6 on: September 01, 2008, 06:39:28 AM »
 :wow: :wow: :wow: :wow: :wow: :wow: :wow: :wow: :wow: :wow:
 :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :mf_wink: :i'mcool: :friends05:

EXTRA!  :wow:  Freddy,druze,ovo je fenomenalno...Svaka cast i za to sto si postigao s obzirom na to kako si bio mrsav...Ramena i ruke su ti fenomenalne,grudi takodje  :wow: :yes:  i trbusni su dobri....ma sve je super  :clap: :blowkiss:

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Fred Perry
« Reply #7 on: September 01, 2008, 06:43:23 AM »
meni odgovara veci br ponavljanja ~30 za listove..npr 15 ili 20 sa nekom manjom kilazom,sporo ponavljanje i onda jos 10-15 komada na prazno
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Kosuta

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 2705
  • Gender: Male
Odg: Fred Perry
« Reply #8 on: September 01, 2008, 03:11:24 PM »
fino si napredovao


samo bez poljubaca molim :lol:




Hans ne morash da se pravish fin  :evillaugh: :evillaugh:

Offline Mr.X

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 847
  • Gender: Male
Odg: Fred Perry
« Reply #9 on: September 01, 2008, 03:17:34 PM »
Samo napred....nemoj da odustajes!
Na sve proizvode iz pansporta 10% popusta,plus dodatni extra popust na porudzbine preko 6000din

061/20-37-867

DAJTE VULETU SECERA I VODE!!!!