EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Hans slike  (Read 137438 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: Hans slike
« Reply #260 on: July 17, 2010, 04:58:44 AM »
ahhhhhh kako mi je lepa kosaa  :clap: :clap: :clap: :clap:

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Hans slike
« Reply #261 on: July 17, 2010, 04:14:49 PM »
Hahahahahahah ne zaj... covjeka...zasluzeno uziva... :wow: :wow: :wow:
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: Hans slike
« Reply #262 on: March 05, 2011, 06:09:51 AM »
ahahaha jbt kako nisam provalio ovo pre da je stavio :D stoka jedna :D osveta MIlane  :lol: KNEE SURGERY!


e ovako,shvatio sam da je najbolji nacin da se previse ne usvinjim-propadnem ako redovno budem kacio ovde slike jer bi me bio blam da na vase oci padnem 10 kila,a onako kad niko ne zna kakav sam ne zabrinjava me to  :lol:  samo pratim formu,a kacim ovde da ne zaglusujem fejs jer bi bio haos da stavljam slike svakih 5 dana.

Tako da,ako neko misli da se gojim,MOLIM VAS skrenite mi paznju tj. osamarite me,i odma ide 50gr hidrata dole  :clap:


ovo je petak 4. mart tezina 106 -jos uvek dlakav  :clap:





nisam dugo pisao,malo da upotpunim temu : sad se hranim otprilike 250proteini, do 400hidrati,masti nesto sitno

Hemija,zadnja inj bila pre 4ipo nedelje,sad cu "samo" 10IU ins post workout da se potrudim i potpomognem zdarzavanje mase post cycle. Pct pijem tribulus.

trening trenutno triserije,ponavljanja 6-8

1.grudi-ledja
2.prednja-zadnja loza
3,odmor
4.bic-tric
5.odmor


to bi bilo to,ne postavljah nove slike dugo jer po mom misljenju nemam nista novo da pokazem,sad samo pokusavam kao izazov sebi da dam da ne odem ispod 100kg na ovu formu tokom off-aas perioda sto inace bude slucaj,tako da fakticki iz svake kure izadjem sa jedva po 2kg kvaliteta vise.


Why so serious?

Offline Nitrom

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 859
  • Gender: Male
Odg: Hans slike
« Reply #263 on: March 05, 2011, 12:08:23 PM »
Ne diraj hidrate posle kure onda... mislim da sad bi cak trebao da se trudis da sto vise zadrzis..ne rizikuj eksperimente

Offline Boky_LA

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1139
  • Gender: Male
  • Gym & Gym, Slovačka 17, NS.
Odg: Hans slike
« Reply #264 on: March 05, 2011, 01:36:29 PM »
A Ramena trening?
Champions Train Losers Complain.

Offline Nitrom

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 859
  • Gender: Male
Odg: Hans slike
« Reply #265 on: March 05, 2011, 01:56:25 PM »
srednje radi u par serija letenja posle grudi a zadnje posle ledja... a i da ne radi ...veliko opterecenje pri benchu i veslanju  i zgibovima ce razviti rame bez direktne stimulacije,mislim da o tome vise ne treba da se diskutuje...neko radi neko ne radi neko radi malo ,neka svako nadje kako mu odgovara.

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: Hans slike
« Reply #266 on: March 05, 2011, 04:05:20 PM »
Retko radim raemna,pogotovo sto su mi ramena sad previse razvijena pa mi i ruke napsram njih deluju malo.A is to rece Nitro,sasvim dovoljno odvalis ruke potiscima,veslanjima.Ko vidi da mu nije dosta,odradice dodatne vezbe za ramena :) Al bio bi mi prvi put u zivotu da vidim nekoga kome je prednej rame nerazvijeno u odnosu na ostatak recimo
Why so serious?

Offline Nitrom

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 859
  • Gender: Male
Odg: Hans slike
« Reply #267 on: March 07, 2011, 12:46:34 AM »
ne znam po meni srednjeg i zadnjeg ramena nikad dosta..ja bi sad da sam na tvom mestu radio malo taj back/delt tie-in..probaj face pulls sa konopcem,i upright rows widddddeeeeeeeee

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: Hans slike
« Reply #268 on: March 07, 2011, 01:21:10 AM »
brate cemu perverzivati :D nemam ja ne znam koju masu da moram na detaljcicima raditi,jos treba dosta da se nabaci prvo,a i sad nemam izgleda ista da izgradim jer sam na nekim odrzavackim kalorijama otprilike
Why so serious?

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Hans slike
« Reply #269 on: March 07, 2011, 09:40:48 AM »
nema veze samo radi, da možeš da pričaš šta radiš  :yes:


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads