EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Hans slike  (Read 137357 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Kano

  • ExYu sampion-JUNIOR
  • *
  • Posts: 412
  • Gender: Male
Odg: Hans slike
« Reply #160 on: November 12, 2008, 05:39:15 PM »
nista, ali ja ih i imam bruku preko bicepsa i na latu je koza krenula pucati samo su slike lose pa se ne vidi.. pogotovo sada na hemiji kada brzo dobijas obime puca koza....to je do tipa koze najvise i brzine kojom rastes, mislim da imaju neke kreme protiv toga u apoteci i sluze kao preventiva kad ih dobijes ni laserom se ne skidaju..
Insulin has been called "Anabolicus Maximus" by some gurus of the bodybuilding world. Insulin can give you greater gains than you have ever had using anabolics alone. Insulin, in combination with androgens and resistance exercise, may trigger maturation of satellite muscle cells (small, more or less useless cells that are held in reserve, which do not contribute to muscular strength) into mature muscle cells that do contribute to muscular size and strength. How freakin cool is that.

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: Hans slike
« Reply #161 on: November 12, 2008, 05:44:13 PM »
pa to,te na bicepsu mi se vise ne vide...al ove na ramenima su ogromne,latovima s ledja i odnapred koje su jos uvek crvene... otprilike kombinacija Jay-ovih i Wolfovih strija  :lol: :lol:

a te kreme probao,sranje...nego reko da nemas neku spec
Why so serious?

Offline nix

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 159
  • Gender: Male
Odg: Hans slike
« Reply #162 on: November 12, 2008, 07:33:50 PM »
I ja ih imam ogromne  od pazuha pa do sredine ledja,koristio sam razne kreme i ulja prije  treninga,pred spavanje ali ne pomaze ali evo sad kako sam se smanjio i kako je prslo malo vise vremena kako sam ih dobio vise se i ne vide...izblijedile su skroz :yes:

Offline nellle

  • ExYu sampion-JUNIOR
  • *
  • Posts: 212
  • Gender: Male
  • masa je keva!!!!
Odg: Hans slike
« Reply #163 on: November 12, 2008, 07:36:10 PM »
lele hanse al si se umastio....uhhh...lele majko.... :blowkiss:

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Hans slike
« Reply #164 on: November 12, 2008, 08:11:44 PM »
ma strije su znak da napredujes :)
samo trpaj hanse,jedva cekam da vidim to.Mrcino  :yes:
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: Hans slike
« Reply #165 on: November 12, 2008, 08:30:48 PM »
lele hanse al si se umastio....uhhh...lele majko.... :blowkiss:


lele sta cu,gledam mnogo ove tuzne filmove tipa terminator 2...pa ide estrogen pa vodu navlacim...  :evillaugh: :evillaugh:  :lol:
Why so serious?

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: Hans slike
« Reply #166 on: November 12, 2008, 08:32:08 PM »
ma strije su znak da napredujes :)
samo trpaj hanse,jedva cekam da vidim to.Mrcino  :yes:

ma da...nego daj ideju sta da krijem u kutiji beta alanina  :evillaugh:
Why so serious?

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Hans slike
« Reply #167 on: November 12, 2008, 08:41:46 PM »
ma da...nego daj ideju sta da krijem u kutiji beta alanina  :evillaugh:

anadrole,sta drugo  :innocent:
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Mr.X

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 847
  • Gender: Male
Odg: Hans slike
« Reply #168 on: November 12, 2008, 10:55:05 PM »
nista, ali ja ih i imam bruku preko bicepsa i na latu je koza krenula pucati samo su slike lose pa se ne vidi.. pogotovo sada na hemiji kada brzo dobijas obime puca koza....to je do tipa koze najvise i brzine kojom rastes, mislim da imaju neke kreme protiv toga u apoteci i sluze kao preventiva kad ih dobijes ni laserom se ne skidaju..

Bole te bas za strije,evenyualno mazi bilo koju kremu,da ti koza bude masnija.......
Na sve proizvode iz pansporta 10% popusta,plus dodatni extra popust na porudzbine preko 6000din

061/20-37-867

DAJTE VULETU SECERA I VODE!!!!

Offline sszgo

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 150
  • Gender: Male
Odg: Hans slike
« Reply #169 on: November 13, 2008, 11:26:45 PM »
vidim da se dosta ljudi muci sa tim strijama, bice da je tu dosta genetika u pitanju...

da li koristis vitamine/minerale, pogotovo cink u vecoj kolicini?

uzmem oko 60 mg cinka svaki dan godinama, nema ni jedne strije, ali ko zna jel zbog toga ili genetika...

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor