EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Hans slike  (Read 137285 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: Hans slike
« Reply #310 on: March 12, 2011, 09:37:54 PM »
zato sto trosis previse snage... probaj sporo prvi deo ekcentricne i kako se priblizavas naglo preokreni brzinu i explodiraj gore iz sve snage..tako pravis ogromno praznjenje el.impulsa i aktiviras one najvece motorne jedinice..naravno iz serije u seriju ubrzanje ce biti sve manje i manje...tj neces moci brzo da dizes..ali sam pokusaj da dignes sto brze U TOM TRENUTKU makar sipka jedva isla,ima isti uticaj na nervni sistgem kao da samo rep-ujes do otkaza konstantnim tempom

barte nemam spotera da mogu tako da se zezam,ovo ej Jovica bio jednom u milion puta da se desi da smo zajedno tu,na cucju stavrno encu da se zajebavam sa time da ne krenem eksplozivno pa samo da ljosnem jer nemam dovoljno snage tako...samo vi mene pustite ovako,kao sto rekoh ima ko ce me korektuje,ne moze sve preko noci majku mu
Why so serious?

Offline JoJevta

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 11
  • Gender: Male
Odg: Hans slike
« Reply #311 on: March 12, 2011, 11:20:22 PM »
Ispalio si nas veceras !! :weight_li :rocket:

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: Hans slike
« Reply #312 on: March 13, 2011, 12:09:13 AM »
Ispalio si nas veceras !! :weight_li :rocket:

upalile mi se ruke od onog juce,dzaba bih dolazio
Why so serious?

Offline Nitrom

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 859
  • Gender: Male
Odg: Hans slike
« Reply #313 on: March 13, 2011, 01:22:03 AM »
barte nemam spotera da mogu tako da se zezam,ovo ej Jovica bio jednom u milion puta da se desi da smo zajedno tu,na cucju stavrno encu da se zajebavam sa time da ne krenem eksplozivno pa samo da ljosnem jer nemam dovoljno snage tako...samo vi mene pustite ovako,kao sto rekoh ima ko ce me korektuje,ne moze sve preko noci majku mu

e dobro to jeste, spotter je jako bitan,ali ja nisam rekao da ne krenes explozivno vec bas naprotiv..da krenes explozivno naglo iz ekcentricne a da nju usporis

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: Hans slike
« Reply #314 on: March 15, 2011, 06:18:23 AM »
Da osvezim temu posle afere cucanj-peta   :lol:

u trenerci su pre 5,ove u cegama su pre 3 dana

Ja i tajmer slabo saradjujemo,zato su face prajsles a negde sam malko kriv ko da cu pasti  :drew:

kilaza ista jos uvek varira izmedju 102-106



ovde sam pokusao da ispadnem faca gledajuci u nebo a umal se ne preturih  :clap:













Why so serious?

Offline Sasa Ilic

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 1313
  • Gender: Male
Odg: Hans slike
« Reply #315 on: March 15, 2011, 07:24:36 AM »
Ovo je do jaja  :wow: Jos samo skini tu sumadiju sa stomaka da misici malo vise dodju do izrazaja.I naravno osisaj se  :evillaugh:


P.S. Malo ti je sirok struk genetski  :evillaugh:
Sampioni su oni koji se ponovo dignu sa dna!!!

Offline vuksa

  • Eraser
  • *
  • Posts: 2861
  • Gender: Male
Odg: Hans slike
« Reply #316 on: March 15, 2011, 09:53:34 AM »
super !

al se nekad dobro jelo

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: Hans slike
« Reply #317 on: March 15, 2011, 09:58:51 AM »
nabijem vas strukom  :lol:

sve cekam da me ocerupaju,al ne stize drugarica drugarica nikako :nonono: a i ne mogu reci da bas jedva cekam taj divni bol  :lol:
Why so serious?

Offline bebac

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1422
  • Gender: Male
Odg: Hans slike
« Reply #318 on: March 15, 2011, 10:10:23 AM »
sve cekam da me ocerupaju,al ne stize drugarica drugarica nikako :nonono: a i ne mogu reci da bas jedva cekam taj divni bol  :lol:

SUPER JE OVO  :clap:

Što reče Sale skidaj tu šumu i po telu i na glavi, nego brate zar ti nije lakše/bezbolnije da uzmeš mašinicu i središ "šumu" ? Jbt patak mogu da zamislim kako boli kad se čupaju  :boxed:
Pain is temporary, Pride is forever

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: Hans slike
« Reply #319 on: March 15, 2011, 10:12:26 AM »
brate svaki put kad se tusiram jedva se suzdrzim da ne obrijem stomak i grudi...al raste mnogo brzo pa jos kad krenem ciklus...za nedelju dana na isto,a posao je bas stalno da brijes,em sve vise i vise bude tako
Why so serious?