EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Hans slike  (Read 137314 times)

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Hans slike
« Reply #330 on: March 15, 2011, 01:25:41 PM »
Zaboravismo na Hansa  :lol:
Ledja su ti jos bolja nego pre,po meni ti je to najbolja partija.Butinu si popravio,sem zadnje loze.List je takodje cini mi se jos bolji.Ruke tanke u odnosu na rame i torzo.Sve u svemu,lepo si napredovao  :blowkiss:
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline CRonaldo

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1642
  • Gender: Male
Odg: Hans slike
« Reply #331 on: March 15, 2011, 04:37:17 PM »
extra je ovo Filipe  :clap: sto se sume tice:
http://scoobysworkshop.com/shaving.htm
"No man has a right to be an amateur in the matter of physical training....what a shame it is for a man to grow old without ever seeing the beauty and strength of which his body is capable." Socrates 470-399 B.C.

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: Hans slike
« Reply #332 on: March 15, 2011, 04:47:02 PM »
Hvala na predlozi,morace da radi neki lidokain pre depilacije ovaj put vidim ja  :lol:

Milance da zadnja loza...aj to neg sto mi je fleksibilnost i nje i celog tela na 20%,danas mi profanka rekla da ce da me obori ako ne popravim fleksibilnost...bar znam koji cu ispit ostaviti za oktobar  :lol:

A ruke sam toliko dugo samo odrzavao jer kao u fazonu ma to je lako povecati,da su mi ledja,ramena pa cak i grudi preshishale ...popravljace se to na sl ozbiljnoj masi :)


sad mi je samo glavna briga da zadrzim sve ovo na kolko tolko istom nivou i kilaze i bf....i pod hitno moram da se vise istezem,mozda krenem ona dinamicka istezanja sat vremena pred spavanje
Why so serious?

Offline JoJevta

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 11
  • Gender: Male
Odg: Hans slike
« Reply #333 on: March 15, 2011, 05:07:56 PM »
Odlicane Fitjoo  :clap:  :clap:

Aj u 7 na trening?

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: Hans slike
« Reply #334 on: March 15, 2011, 05:19:34 PM »
Odlicane Fitjoo  :clap:  :clap:

Aj u 7 na trening?

nemam danas,sutra u 8 legday
Why so serious?

Offline bebac

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1422
  • Gender: Male
Odg: Hans slike
« Reply #335 on: March 15, 2011, 06:31:30 PM »
Aj u 7 na trening?

Šifra za canjepr  :lol:

Pain is temporary, Pride is forever

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Hans slike
« Reply #336 on: March 15, 2011, 07:04:04 PM »
Nemoj tako naglo da kreces nego postepeno povecavaj inace ce sve da ti se upali da neces moci da se sagnes  :rolleyes01:

Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: Hans slike
« Reply #337 on: March 23, 2011, 08:41:31 AM »
obecao sam da cu stalno kaciti slike tokom ovog "odrzavanja",pa update za ovu nedelju  :lol: kilaza ista,mozda kilo gore 103-106 varijacije.
Jaci sam nego kad sa, bio na  kuri i mnogo dobro reagujem na treninge tipa 4-6ponavljanja,jako brzo dobijam na snazi iz treninga u trening.Tako da trening definitivno najbitniji faktor kada je u pitanju snaga,hemija pomaze sigurno,ali bitan je princip treniranja.icicu jos mesec dana sa nizim brojem ponavljanja,mislim da ovako najbolje cuvam misic.







dada,jos uvek sam dlakav  :lol:
Why so serious?

Offline vuksa

  • Eraser
  • *
  • Posts: 2861
  • Gender: Male
Odg: Hans slike
« Reply #338 on: March 23, 2011, 09:01:12 AM »
dobrar

prvi put da vidim normalne gace na tebi :D
al se nekad dobro jelo

Offline bebac

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1422
  • Gender: Male
Odg: Hans slike
« Reply #339 on: March 23, 2011, 09:18:08 AM »
dobrar

prvi put da vidim normalne gace na tebi :D


A viđamo ih često hahaha  :lol:

Dobar Hansika, sad si na definiciji?

Brate ja ne mogu da živim od ljudi u teretani koji me ubiše u pojam od toga "kako mogu da radim definiciju sa velikim težinama i malo ponavljanja" POLUDIM od njih a uzgred samo da napomenem da RETKO kad mi bude 8 ponavljanja u seriji, optimalno mi je od 8-15 puta, e sad što su mi težine malo "čudne" za njih to je druga priča  :lol:
Pain is temporary, Pride is forever